fbpx
Wiedza dedykowana Tobie

Niezawodny dostawca hostingu, po czym go poznać?

18 lipca 2017

Rynek usług hostingowych prężnie się rozwija, dostawców przybywa, coraz trudniej odnaleźć rzetelnego usługodawcę. Najlepszy dostawca hostingu – jak wybrać? Dostępność wielu ofert na rynku pozwala klientom na migrację i testowanie usług w poszukiwaniu idealnego partnera. Bywa, że przeniesienie zostaje wymuszone na klientach np. w sytuacji gdy firma wycofuje się z rynku. Klienci zmuszeni do migracji stoją przed problematycznym wyborem. Na szczęście sam proces przeniesienia nie musi być trudny.

Dostawca otwarty na potrzeby klientów

W Kei.pl zrobimy wszystko za Ciebie. Klient musi jedynie przekazać przed końcem umowy dane dostępowe, a resztą w 100% zajmą się specjaliści. Zupełnie za darmo – promocja trwa do końca sierpnia 2017 r. Pomożemy także w podjęciu decyzji i podpowiemy, jak wybrać najlepszą usługę dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Najlepszy dostawca hostingu, wie jakie rozwiązania wybrać.

Przy wyborze należy kierować się kilkoma elementami. Zwrócić uwagę na wieloletnie doświadczenie, własne Centrum Danych z lokalizacją w Polsce oraz na funkcjonowanie wsparcia technicznego. Taki pakiet cech zapewni bezawaryjność i stabilne usługi na najwyższym poziomie. Warto również zwrócić uwagę na kompleksowość oferty oraz możliwość testowania usług za darmo, bądź zakupu za niższą kwotę na początku trwania usługi.

Liczy się bezpieczeństwo

Odpowiedni dostawca musi zadbać przede wszystkim o bezpieczeństwo serwerów. Każde Centrum Danych powinno być wyposażone w systemy zasilania awaryjnego. Serwer musi pracować bez przerwy. Tylko redundantne zasilanie pozwoli na ciągłą pracę, nawet przy długich zanikach zasilania. Istotna jest także współpraca z niezależnymi dostawcami internetowymi. Podpięcie kilku operatorów do sieci szkieletowych gwarantuje brak zakłóceń w działaniu serwisów WWW klienta. Nie zapominajmy też o kopii zapasowej. Ważne by backup wykonywany był automatycznie, każdego dnia. Dzięki temu nawet w przypadku omyłkowego usunięcia plików z serwera FTP, obsługa techniczna pomoże odzyskać utracone dane.

Jak wygląda idealne Centrum Danych?

Od klasy serwerowni zależy bezpieczeństwo danych klienta. Funkcjonalne Centrum Danych zapewnia pracę serwerów non stop, w każdych warunkach. Dobre działanie tego skomplikowanego organizmu zapewniają poszczególne elementy infrastruktury. Precyzyjna klimatyzacja utrzymuje właściwą temperaturę i wilgotność pomieszczenia. Wskazane są ciepłe i zimne korytarze powietrzne, które zapewnią chłodzenie z dokładnością do stopnia Celsjusza. W bezawaryjnym działaniu Centrum nawet najmniejsze aspekty mają znaczenie. Liczy się bezpieczna i dogodna lokalizacja. Nieprzypadkowy wybór miejsca przekłada się na wygodne użytkowanie, co więcej, minimalizuje niebezpieczeństwo np. ryzyko ewentualnego zalania. W celach bezpieczeństwa profesjonalne Centrum Danych zwykle korzysta ze specjalistycznej agencji ochrony oraz monitoringu CCTV.

Monitoring serwerów – pomoc techniczna 24/7

Dokonując wyboru nowego operatora, należy zwróć uwagę także na to jak działa support. W Kei.pl obsługa techniczna klientów polega na bezpośrednim kontakcie z administratorami. Pomoc techniczna 24/7 jest nieoceniona w kryzysowych sytuacjach. Stała dostępność doświadczonych i fachowych administratorów pomoże uniknąć problemów z działaniem strony. Każdy aspekt techniczny, z którym klient nie jest w stanie poradzić sobie sam, może być rozwiązany przy bezpośredniej pomocy specjalistów z BOK. Solidny dostawca hostingowy oferuje wsparcie przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Zapewnia fachową pomoc administratorów i gwarantuje krótki czas reakcji na każde zgłoszenie.

 

Na co zwrócić uwagę przy wyborze usługodawcy?

Osoby prowadzące swój biznes wiedzą, jak ważne jest kompleksowe działanie. Dlatego w poszukiwaniu idealnego hostingu, warto zwrócić uwagę na firmy świadczące pełen pakiet usług, potrzebnych do efektywnego prowadzenia własnej strony WWW. Platforma, która oferuje: domeny, szybki hosting SSD, serwery dedykowane i certyfikaty SSL w jednym miejscu ułatwia zarządzanie własnym serwisem online z poziomu panelu klienta.

Sprawdzony dostawca oferuje możliwość testowania swoich usług. Do przyszłych klientów kierowane są oferty promocyjne sięgające nawet -90% za pierwszy rok użytkowania. To świetna okazja do przetestowania proponowanej jakości usług. Najlepsi dostawcy hostingu nie wymuszają na korzystających obligatoryjnych przedłużeń, w chwili wygaśnięcia promocji. Klient ma pełną dowolność w kwestii kontynuowania współpracy. Ci zadowoleni z jakości i niezawodności działania z pewnością wybiorą przedłużenie i opłatę regularnych cen.

Najlepszy dostawca hostingu

Zastanawiasz się dlaczego Kei.pl? Od 2000 roku świadczymy usługi hostingowe dla najbardziej wymagających klientów. Od początku swojej działalności posiadamy własne Centrum Danych w Krakowie. Posiadamy ponad 700 serwerów, dzięki czemu zapewniamy sprawne funkcjonowanie tysiącom stron WWW. Umożliwiamy także kolokację serwerów oraz prowadzimy repozytorium sprzętu zapasowego dla klientów.

Migruj za darmo do Kei.pl! Z nami masz szansę skupić się na promocji swojej działalności, bez obaw o techniczne aspekty funkcjonowania serwisu. Wystarczy, że podeślesz do nas dane dostępowe, a my za Ciebie przeniesiemy pliki, nie pobierając za to żadnej opłaty. A do tego otrzymasz zniżkę na pierwszy rok. Sprawdź na: https://www.kei.pl/hosting/migracja-do-kei