Serwer SuiteCRM. projektuj Customer Satisfaction

Serwery dedykowane

Serwer SuiteCRM – projektuj Customer Satisfaction 2.0

Katarzyna Węgiel

SuiteCRM – to najpopularniejszy crm o architekturze otwartego kodu źródłowego wybierany dla prowadzenia działań biznesowych. To wybór już ponad 4,5 miliona użytkowników. Nic dziwnego, że lider rozwiązań na rynku CRM wciąż udoskonala swoje funkcjonalności. W Kei.pl możesz wybrać serwer dedykowany SuiteCRM z rozwiązaniem gotowym do użycia i wspierać realizację celów biznesowych.

4,5 miliona użytkowników nie może się mylić

Moglibyśmy w nieskończoność wymieniać powody, dla których powinieneś wdrożyć SuiteCrm w środowisku swojej organizacji. Zamiast tego przyjrzyjmy się jednak liczbom, które mówią same za siebie.
SuiteCRM to platforma rozwijana na całym świecie. Globalnie liczba podmiotów korzystająca z jego bogatej oferty przekroczyła 4,5 miliona użytkowników, a oprogramowanie jest przetłumaczone na 69 języków. Dzięki kompleksowemu rozwiązaniu możesz wspierać sprzedaż i budować zaufanie Klientów.

Customer Satisfaction zaczyna się znacznie wcześniej

Codziennie przetwarzasz różnego rodzaju dane o swoich partnerach biznesowych. Ich konsolidacja i interpretacja pozwoli Ci zrozumieć, czego właściwie oczekuje Klient, a następnie dostarczy praktycznych wskazówek w jaki sposób możesz spełniać jego potrzeby. Takich rozwiązań dostarcza SuiteCrm. Poznaj swojego klienta, tworząc centralne repozytorium wszystkich danych klientów w jednym miejscu. Dzięki temu kluczowe dane możesz wykorzystać w budowaniu zaawansowanych lejków sprzedażowych, a finalnie także w zakresie zarządzania wizerunkiem dla tych relacji biznesowych.

Serwer SuiteCrm - zastosowanie w marketingu i sprzedaży

Dane hostuj lokalnie. Poznaj serwer SuiteCrm

Zarządzając tak ogromną ilością danych, sprawą fundamentalną staje się zapewnienie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa infrastruktury. Hostując dane lokalnie na swoim serwerze eliminujesz ryzyko stracenia czy przechwycenia danych. Wybierz serwer SuiteCrm, a wszystkie informacje i dane będziesz przetwarzał i przechowywał lokalnie. Nie wysyłasz ich na zewnątrz. To oznacza dodatkowe zabezpieczenie Twoich danych. Ryzyko przechwycenia tych informacji zostaje zminimalizowane do zera. Finalnie, to większe bezpieczeństwo i pełna kontrolę nad wymienianymi informacjami.

Dlaczego Serwer SuiteCrm?

Wybierając Serwer SuiteCrm otrzymujesz:

 • skonfigurowane środowisko,
  Aktywując Serwer SuiteCrm otrzymujesz gotowe środowisko. SuiteCrm, jako open source jest wbudowany w funkcjonalność serwera. Jedyne, co musisz zrobić to zalogować się do niego i przejść przez proces konfiguracji według potrzeb organizacji.

 • bezpieczeństwo danych
  Serwer SuiteCrm, to zwiększone bezpieczeństwo. Wszelkie operacje na danych odbywają się lokalnie. Przechowywane są na Twoim serwerze dedykowanym, nie wysyłasz ich na zewnątrz. Co więcej, dbamy o bezpieczeństwo Twojego serwera oraz danych, konfigurując ochronę firewall, stosując wielopoziomowe zabezpieczenia infrastruktury przed atakami z zewnątrz (np. ataki Distributed Denial of Service). To także całodobowe wsparcie i monitoring pracy Twojego serwera i usług (HTTP, MySQL/PostgreSQL).

 • całodobowe zarządzanie
  Jesteśmy do Twojej dyspozycji niezależnie od pory dnia czy nocy. Wiemy, że nieoczekiwane sytuacje mogą pojawić się w najmniej odpowiednim czasie. Powierzając nam opiekę nad Serwerem SuiteCrm, masz pewność, że rozwiążemy wszelkie sporne kwestie niezależnie od pory. Nasi administratorzy są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę.

 • stabilność systemu
  Serwerowe moduły RAM wyposażone są w system kodowania korekcyjnego ECC. System ten odpowiada za wykrywanie i korygowanie wszelkich nieprawidłowości. To także większa stabilność funkcjonowania Twojej infrastruktury niż w przypadku użycia standardowej pamięci RAM.

Źródło:
https://suitecrm.com/

Jak spodobał Ci się ten artykuł?
0 Liczba ocen: 0

Katarzyna Węgiel

Pasjonatka i praktyk działań inbound marketing. Testerka nowych rozwiązań pozycjonujących markę w umyśle klienta. Łączę teorię z praktyką. Wykorzystuję social media do efektywnego budowania relacji z klientem. Na co dzień zajmuję się kreowaniem wizerunku i świadomości marki w komunikacji on i off –line.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poczytaj więcej na naszym blogu