Rozwinsklep.pl z rabatem

Specjaliści RozwinSklep.pl wdrażają kreatywne i skuteczne rozwiązania z zakresu e-commerce

Co zrobić, aby otrzymać bonus?

  • Zamów jeden z pakietów hostingowych, serwer VPS lub serwer dedykowany.
  • Opłać fakturę za usługę.
  • Zaloguj się do Panelu Klienta i kliknij w link "Centrum Rabatów".
  • Wybierz właściwy bonus oraz usługę, dla której chcesz go wykorzystać.
  • Kliknij przycisk "Generuj" i ciesz się z bonusu !

Sprawdź co specjaliści z Rozwinsklep.pl mogą dla Ciebie zrobić

Projektowanie
Marketing
Szkolenia

Tylko niezawodne rozwiązania

Dyski SSD
Backup
Pamięć
Procesor
Twarde dyski
Intuicyjny Panel Zarządzania

Co otrzymujesz z naszymi usługami

Pomoc techniczna 24/7
Zgłoszenia od Klientów trafiają do wykwalifikowanych administratorów, którzy pracują w systemie zmianowym w Centrum Danych Kei.pl. Na pełne wsparcie techniczne możesz liczyć również w okresie testowym.
Panel Administracyjny
WebAs to nowoczesny i stale rozwijany panel administracyjny do zarządzania serwerami dedykowanymi z oprogramowaniem Kei.pl. Pozwala m.in. na samodzielne dodawanie, usuwanie i modyfikację kont, list dyskusyjnych, domen, subdomen i baz danych.
Bezpieczeństwo danych
Dane klienta są dublowane synchronicznie na dwóch macierzach połączonych w oparciu o sieć InfiniBand. Każdy plik klienta znajduje się na minimum czterech dyskach fizycznych.
Całodobowy monitoring
Korzystając z serwera zarządzanego dostajesz dostęp do monitoringu pracy Twojej maszyny i graficznych statystyk w Panelu Klienta.
  • Monitorowanie: pracy i dostępności serwera, procesora, dysków twardych, pamięci operacyjnej.
  • Wykrywanie awarii sprzętowych, stały monitoring stanu sprzętu i macierzy dyskowych.
  • Monitorowanie usług: http, FTP, SSH, MySQL, PostgreSQL, poczta e-mail.
  • Wykonujemy analizę logów serwera w zakresie dostarczanych usług (WWW, poczty e-mail, FTP, baz danych)
Doradztwo sprzętowe
Jeśli potrzebujesz pomocy, nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą w instalacji lub doradzą w wyborze sprzętu. Na podstawie danych od Ciebie i estymacji ruchu na stronie doradzimy Ci przy tworzeniu architektury sprzętowej.
Szybkie połączenia
Warstwa sieciowa infrastruktury bazuje na technologiach światłowodowych, które zapewniają szybką transmisję danych. Przesył oparty jest o interfejsy optyczne 10Gbit.
Hosting stron WWW - dowiedz się więcej  

Hosting, czyli miejsce na Twoją stronę WWW 

Od początku naszego istnienia staramy się odczarowywać hosting WWW tak, aby był dla Ciebie prosty i intuicyjny. Pamiętaj, że nie musisz być technologicznym geekiem, żeby z niego korzystać – na naszych serwerach znajdują się projekty należące nie tylko do dużych firm czy międzynarodowych korporacji, ale przede wszystkim do blogerów, pasjonatów i fotografów czy właścicieli małych sklepów internetowych. Każdy z tych projektów zajmuje odpowiednią przestrzeń na naszych serwerach, które pracują w optymalnym środowisku stworzonym przez nas w Centrum Danych Kei.pl. W zależności od potrzeb, oczekiwań oraz zróżnicowanych budżetów, dla każdej aplikacji lub strony WWW dobieramy odpowiednie rozwiązanie. Pod pojęciem hostingu internetowego kryje się bowiem kilka usług takich jak hosting współdzielony, serwery wirtualne lub serwery dedykowane. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z Internetem, doradzimy Ci, którą usługę wybrać.

Masz już pomysł, który chcesz pokazać światu? Zacznij od znalezienia Twojej własnej, wolnej domeny.

Czy własne Centrum Danych ma znaczenie?

Na optymalne działanie każdego centrum danych wpływa wiele różnych czynników. Z Twojej perspektywy najistotniejsze jest jednak stabilne działanie hostingu WWW i szybkie reagowanie na trudne do przewidzenia sytuacje. W przypadku tego ostatniego aspektu lokalizacja centrum danych, któremu powierzyłeś swoje zasoby ma kluczowe znaczenie. Dlaczego? Im mniej pośredników, tym szybszy czas reagowania i bezpośredni dostęp do serwerowni. Jeśli administrator jest na miejscu 24/7, będzie w stanie zająć się Twoim zgłoszeniem zaraz po jego otrzymaniu.

Ciekawi Cię, gdzie „mieszkają” nasze serwery? Sprawdź więcej informacji na temat infrastruktury Centrum Danych Kei.pl

Hosting nr 1 w rankingu – ale jesteśmy dumni! 

Pierwsze miejsce w rankingu branżowego magazynu PC World to dla nas duże wyróżnienie. Wierzymy, że jest ono wynikiem niezmiennego udoskonalania naszych produktów i dbania o ich kompleksowość. Przykładowo – w ramach nagrodzonego pakietu hostingowego Start udostępniamy autoinstalator, dzięki któremu jednym kliknięciem można zainstalować popularne aplikacje takie jak WordPress, Joomla!, PrestaShop czy Magento. Jeśli korzystasz z usług Kei.pl masz także do dyspozycji pakiet przydatnych bonusów, które pomogą Ci w rozwijaniu Twojego projektu online. Wszystkie szczegóły naszej oferty możesz znaleźć na stronie https://www.kei.pl/hosting

Chcesz zobaczyć, co na temat naszego pakietu hostingowego powiedziała redakcja PC World? Zajrzyj do aktualności.