Certyfikaty SSL walidacji OV i EV

Postaw na wiarygodność

TRUSTED SSL

Okres: 1 rok
Walidacja: OV
Gwarancja finansowa: 400,000 EUR
Opis: Zabezpiecza domenę główną
Czas wydania: 24h
449
00 zł/rok
552,27 zł brutto / rok

PREMIUM-EV SSL

Okres: 1 rok
Walidacja: EV
Gwarancja finansowa: 1,000,000 EUR
Opis: Zabezpiecza domenę główną
Czas wydania: 1-7dni
1 199
00 zł/rok
1474,77 zł brutto / rok

Walidacja OV (ORGANIZATION VALIDATION)

Podczas wydawania certyfikatu SSL typu Organization Validation weryfikowana jest zarówno domena jak i organizacja ubiegająca się o certyfikat. Nazwa podmiotu, dla którego jest on wystawiany wyświetlana jest w przeglądarce internetowej w szczegółowych informacjach o certyfikacie. OV przeznaczone są dla branży eCommerce oraz stron firmowych i korporacyjnych.

Walidacja EV (EXTENDED VALIDATION)

EV to certyfikaty o najwyższym poziomie walidacji, podczas której organizacja wnioskująca weryfikowana jest wieloetapowo. Strony zabezpieczone Extended Validation SSL wyróżnia zielony pasek adresu w przeglądarce. EV przeznaczone są dla organizacji, w których dochodzi do wymiany dużej ilości danych wrażliwych, takich jak banki, e-kantory, urzędy czy instytucje medyczne.

Dlaczego warto zainstalować certyfikat SSL walidacji OV lub EV

Zapewniasz bezpieczeństwo

Zapewniasz bezpieczeństwo

Certyfikaty SSL o wyższym stopniu walidacji (OV, EV) gwarantują sprawdzenie autentyczności firmy. Odbiorca ma pewność, że odwiedzana strona posiada wiarygodnego właściciela, którego dane zostały sprawdzone. Aby zobaczyć pełną nazwę firmy wystarczy kliknąć ikonkę certyfikatu SSL.

Potwierdzasz autentyczność

Potwierdzasz autentyczność

Witryna internetowa pod kontrolą. Zabezpieczając stronę internetową certyfikatem SSL chronisz jej użytkowników. Dokonywanie transakcji płatniczych odbywa się w najwyższych standardach bezpieczeństwa.

Wspierasz pozycjonowanie

Wspierasz pozycjonowanie

Przeglądarki doceniają witryny zabezpieczone protokołem HTTPS. Szyfrowanie danych wspiera optymalizację strony. Certyfikat potwierdza autentyczność domeny i bezpieczeństwo prowadzonych transakcji.

Zwiększasz ilość konwersji

Zwiększasz ilość konwersji

Użytkownicy coraz częściej zwracają uwagę na to czy strona jest zabezpieczona i większość z nich finalizuje swoje zakupy tylko wtedy, kiedy witryna posiada certyfikat SSL. Badania Symantec pokazują, że serwisy, które wdrożyły certyfikaty SSL, doświadczyły wzrostu liczby rejestracji nowych użytkowników do 87%, a konwersji ze sprzedaży do 30%.

Wybierz certyfikat SSL w Kei.pl i dołącz do grona zadowolonych Klientów

Gwarancja bezpieczeństwa

Gwarancja bezpieczeństwa

Sprawny proces weryfikacji

Sprawny proces weryfikacji

Intuicyjny proces wdrożenia

Intuicyjny proces wdrożenia

Gwarancja finansowa

Gwarancja finansowa

Wsparcie SEO

Wsparcie SEO

Zgodność RODO

Zgodność RODO

Poznaj opinie naszych klientów

Podobnie, jak to ma miejsce w przypadku naszych samochodów, również bezpieczeństwo elektronicznych danych jest dla nas priorytetem. Dlatego przy wyborze Partnera biznesowego kierowaliśmy się tymi wartościami. Jako kreator autorskich i nietypowych projektów jesteśmy jednocześnie wymagającym Klientem, stąd indywidualne podejście, jak również wsparcie w codziennej działalności jakie otrzymujemy z KEI pozwala nam działać bez obaw o dane. Możemy dlatego polecić zespół KEI, jako rzetelnego partnera w biznesie.
Zbigniew Karcz
Zbigniew Karcz
Assistant Manager
Dział Marketing / IT
Subaru Import Polska sp. z o.o.
Na co dzień nasz zespół walczy o ułamki sekund w Rajdowych Mistrzostwach Świata, dlatego interesuje nas tylko współpraca na najwyższym poziomie. Takie usługi świadczy firma Kei.pl. Zawsze możemy liczyć na ich profesjonalną obsługę.
Gabriel Borowy
Gabriel Borowy
rzecznik prasowy Kajetana Kajetanowicza
Kajto.pl
Z ogromnym zadowoleniem od lat współpracujemy z Kei.pl, dzięki któremu możemy skutecznie i szybko docierać z najważniejszymi informacjami do mieszkańców Krakowa i regionu. Cenię sobie współpracę z Kei.pl, m.in. za stałe i szybkie wsparcie, świetny kontakt, elastyczność i indywidualne podejście do Klienta.
Michał Rodak
Michał Rodak
Prezes Zarządu
LoveKraków.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

12 349 22 00