SPRAWDŹ OFERTĘ CERTYFIKATÓW SSL I ZWIĘKSZ ZAUFANIE DO SWOJEJ STRONY WWW!

CERTYFIKATY SSL

Każdy z certyfikatów powstał z myślą, o konkretnych potrzebach nabywców.
Wybierz odpowiedni dla siebie.

COMMERCIAL SSL

TRUSTED SSL

Walidacja DV OV
Gwarancja finansowa 200 000,00 EUR 400 000,00 EUR
Zielony pasek
Zabezpieczenie wielu subdomen
Dane właściciela w certyfikacie Nazwa domeny Nazwa domeny i organizacji
Standardowy czas wydania po weryfikacji 1h 24h
Szczegółowa specyfikacja
ZWIŃ
Szczegółowa specyfikacja
ROZWIŃ
Minimalny okres ważności 1 rok
Siła szyfrowania 126-256 bitów
Rozpoznawalność przez przeglądarki Przeglądarki
Pomoc techniczna w języku polskim
Pieczęć Certum
Bezpłatna licencja dla wielu serwerów
Bezpłatne unieważnienie i wymiana
Obsługiwane długości klucza 2048 / 4096 bit
Funkcja skrótu certyfikatu SHA-2
Cena za rok Już od 279,00
zł / rok | brutto 343,17
Już od 999,00
zł / rok | brutto 1228,77
Konfiguruj Konfiguruj

Referencje

Korzystamy z usług Kei.pl od wielu lat. Bardzo ucieszyła nas wiadomość, że w ofercie pojawiły się również certyfikaty SSL. Teraz najważniejsze usługi związane z naszymi serwisami WWW mamy w jednym miejscu.
Przemysław Pronczuk
Oxide
creative agency
oxide
Szukaliśmy pewnego certyfikatu SSL, którym za jednym zamachem zabezpieczymy wiele domen. Wybór padł na Commercial SSL z oferty Kei.pl. Polski wystawca i dotychczasowa współpraca z Kei.pl miały decydujące znaczenie.
Michał Rytych
Dyrektor zarządzający
Agencji interaktywnej Venti
Venti

CERTYFIKATY SSL - PRAKTYCZNE RADY

Certyfikat w wersji Wildcard jest to bardzo dobre rozwiązanie dla firm, które w obrębie jednej domeny firmowej posiadają produkty bądź rozwiązania informatyczne dostępne z poziomu subdomeny.


ZAUFALI NAM

1-indykpol 10-wisla 11-caritas 13-malta 14-kotlet 15-miniatury 16-zacheta 17-rabka 18-wojsko 2-wiosna 20-teatrw 21-amp 22-komputronik 23-parisoptique 25-urbancity 28-polinar 29-ksi 3-yves-rocher 30-spacerywirtualne 32-merkury 36-ornitolodzy 37-donna 38-otte 39-sophisti 4-wojas 40-elamed 5-olsztyn 7-sphinx 1-indykpol 10-wisla

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce cookie.
Certyfikaty Wildcard - dowiedz się więcej  

Kiedy warto zainstalować certyfikat SSL Wildcard?

Certyfikaty SSL Wildcard są rozwiązaniem pozwalającym na szyfrowanie danych nie tylko w głównej domenie, ale też w subdomenach pierwszego stopnia. Certyfikat SSL dla subdomeny jest doskonałym wyjściem dla właścicieli rozbudowanych witryn lub serwisów oferujących użytkownikom możliwość tworzenia własnych stron w subdomenach.

Przykładowo, przedsiębiorstwo X posiada stronę firmową pod adresem firma-x.pl i chce dodatkowo uruchomić bloga, sklep internetowy i specjalny panel dla hurtowników. Uruchamia więc nowe strony pod adresami:

  • blog.firma-x.pl
  • sklep.firma-x.pl
  • panel.firma-x.pl

Zamawiając certyfikat SSL Wildcard właściciel firmy może zabezpieczyć domenę główną i wszystkie powyższe adresy jednym certyfikatem. Zaoszczędza czas i pieniądze, a do tego zyskuje wygodę w zarządzaniu.

Które adresy chroni certyfikat SSL dla subdomeny?

Poza domeną główną, certyfikaty SSL Wildcard zabezpiecza subdomeny pierwszego stopnia. Co to oznacza? Subdomena to adres utworzony w ramach domeny głównej. Tworząc subdomenę dodajemy kolejny człon - oddzielony kropką - po lewej stronie domeny.

Przykładowo w ramach domeny głównej firma-x.pl możemy stworzyć adres sklep.firma-x.pl będący właśnie subdomeną pierwszego stopnia. Warto jednak pamiętać, że dodają kolejny człon – np. promocje.sklep.firma-x.pl – otrzymamy subdomenę drugiego stopnia. Taki adres nie będzie już chroniony przez certyfikat SSL Wildcard.