Zastanawiasz się dlaczego my?

Bezpieczeństwo serwerów
Pomoc techniczna 24/7
Monitoring 24/7
Kopia zapasowa
Łącza internetowe
Klimatyzacja precyzyjna

Nasze atuty

17 000 klientów
Doświadczenie od 2000 roku
Własne centrum danych
Zgodność z RODO
Rozwiązania dedykowane indywidualnym projektom
Dedykowani opiekunowie klienta
ZAUFALI NAM

radio-merkury
zachęta
wojas
polarsport.pl
freshmail
tedx-krakow
coccodrillo
balladine
kotlet.tv
comperia
Dlaczego my?  

Kei.pl to polska firma działająca na rynku od 2000 roku. W swojej ofercie posiadamy usługi hostingowe, serwery VPS w chmurze. Oferujemy dedykowane serwery w opcji root, zarzązanej. Posiadamy ofertę dla resellerów. Jeśłi chcesz sprzedawać hosting pod swoją marką - napisz do nas. Otrzymasz sprawdzone produkty w dobrej cenie. 

W ofercie posiadamy również domeny i certyfikaty SSL. Znajdziesz u nas wszystko co potrzebne do rozpoczęcia działalności w sieci. Jeśli nasza oferta nie spełnia Twoich oczekiwań - napisz do nas. Przygotujemy pakiet dostsowany do Twojego projektu. To co nas odróżnia od konkurencji to indywidualne podejście do każdego klienat i możliwość dostosowania paramterów do jego potrzeb.

Jeśli potrzebujesz prostą stronę WWW, która będize Twoją wizytówką w sieci wybierz stnadradowy hosting. Jeśłi prowadzisz bloga, vloga i zamieszczasz więcej plików postaw na szybki hosting WWW. Jeśłi plaqnujesz otworzyc sklep internetowy to wybierz skalowalny VPS w chmurze, który pozwoli Ci na dostosowanie parametrów do sytuacji. Przy wzmożonych ruchu zwiększysz pakiet, a później powrócisz do pierwotnego. Jeśli startujesz z rozbudowanym projektem posta w od razu na dedykowaną maszynę. Serwery dedykowane zagwarantują Ci bezpieczeństwo.

Wszystkie te rozwiązania znajdziesz na naszej stronie. VPS i dedykowane dpostępne w opcji zarządzanej. Nasi administratorzy za Ciebie wykonają wszytskie prac etchniczne. Zyskasz czas i szybkość reakcji pod ciągłą kontrolą.