Zastanawiasz się dlaczego my?


bezpieczne usługi hostingowe

Bezpieczeństwo


Centrum Danych Kei.pl wyposażone jest w systemy zasilania awaryjnego (UPS, agregaty prądotwórcze), dzięki którym nawet w przypadku dłuższego braku zasilania, działanie wszystkich urządzeń pozostanie niezakłócone.

usługi hostingowe pomoc techniczna

Pomoc techniczna 24/7/365


Obecność administratorów 24/7/365 gwarantuje fachową pomoc oraz krótki czas reakcji na wszelkie zgłoszenia.

monitoring centrum danych

Monitoring 24/7


Centrum Danych Kei.pl zlokalizowane jest w bezpiecznej okolicy w budynku z monitoringiem CCTV i ochroną fizyczną. Wyposażone jest w zaawansowane systemy alarmowe i przeciwpożarowe.

serwerownia klimatyzacja precyzyjna

Klimatyzacja precyzyjna


System ciepłych i zimnych korytarzy pozwala na utrzymanie stałej temperatury wewnątrz serwerowni i stwarza optymalne środowisko dla funkcjonowania całej infrastruktury.

kolokacja serwerów

Szerokie możliwości


W ramach naszego Centrum Danych istnieje możliwość kolokacji serwerów. Prowadzimy także repozytorium sprzętu zapasowego dla maszyn Klientów.

lokalizacja centrum danych

Dogodna lokalizacja


Lokalizacja w pobliżu tras wylotowych oraz obwodnicy Krakowa pozwala na swobodny dojazd do naszej siedziby. Do dyspozycji Klientów oddajemy także parking przed Centrum Danych Kei.pl.


Referencje

Bardzo łatwy w konfiguracji oraz zarządzaniu hosting sprawia, że korzystanie z usług Kei.pl jest przyjemne. Jesteśmy zadowoleni z wysokiej jakości usług i nie zamierzamy w najbliższym czasie szukać rozwiązania alternatywnego.
Mirosław Smółka
Dyrektor handlowy
Polski Lek S.A.
Polski Lek
Wysoki poziom usług hostingowych to w naszej branży podstawa - dlatego zdecydowaliśmy się na niezawodnego partnera jakim jest Kei.pl.
Maciej Pałubicki
Dyrektor zarządzający
Agencja interaktywna Blue Paprica
blue paprica
NASZE ATUTY
  • 17 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi GIODO
  • Łącza do 6 operatorów
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

NEWSLETTER

Warto wiedzieć więcej! Jesli chcesz wiedzieć pierwszy o nowych możliwościach technicznych i promocjach zapisz się do Newsletter'a.

Zaznacz kategorie, które Cię interesują:

Domeny Hosting Serwery dedykowane VPS Certyfikaty SSL


Podniesienie konkurencyjności przedsiębiorstwa poprzez wprowadzenie innowacyjnych usług informatycznych. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego "Fundusze Europejskie dla Małopolski".ZAUFALI NAM

1-indykpol 10-wisla 11-caritas 13-malta 14-kotlet 15-miniatury 16-zacheta 17-rabka 18-wojsko 2-wiosna 20-teatrw 21-amp 22-komputronik 23-parisoptique 25-urbancity 28-polinar 29-ksi 3-yves-rocher 30-spacerywirtualne 32-merkury 36-ornitolodzy 37-donna 38-otte 39-sophisti 4-wojas 40-elamed 5-olsztyn 7-sphinx 1-indykpol 10-wisla

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce cookie.