POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .AT? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .AT

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.AT
79.00 zł
129.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .AT - podstawowe informacje

Domena .AT to domena narodowa przypisana Austrii. Służy głównie do promocji usług firm i organizacji działających na terenie tego kraju. Adres z końcówką .AT sugeruje użytkownikowi, że firma jest związana z Austrią i działa na jej terenie. Rejestracja domeny .AT jest otwarta dla wszystkich, bez dodatkowych wymagań.

DLA KOGO DOMENA .AT?

Domena .AT jest głównie dedykowana firmom i organizacjom działającym na terenie Austrii. Dzięki otwartej rejestracji można ją wykorzystać kreatywnie do stworzenia ciekawego adresu WWW, który może posłużyć jako główny adres bądź do wygenerowania dodatkowego ruchu.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ DOMENĘ .AT?

Domena .AT daje szerokie możliwości przy tworzeniu adresu WWW. Często stosuje się ją do tworzenia ciekawych adresów utworzonych z wyrażeń, zwrotów lub słów w języku angielskim, takich jak bo.at czy arrive.at. 

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.EU Więcej
.NET Więcej
.DE Więcej
.PL Więcej
.BIZ Więcej
.NL Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Szukaj ciekawego adresu witryny, który zachęci odbiorcę do kliknięcia i wejścia na stronę WWW.

Jeśli tworzysz globalną markę, zarejestruj domeny narodowe i globalne z jej nazwą, aby zapewnić sobie unikalność na rynku.

Pamiętaj, aby adres WWW był krótki i prosty do zapamiętania, dzięki temu każdy odnajdzie Twoją stronę.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą
ZAUFALI NAM

radio-merkury
zachęta
wojas
polarsport.pl
freshmail
tedx-krakow
coccodrillo
balladine
kotlet.tv
comperia

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Referencje

Bardzo cenimy Kei.pl za elastyczność w dopasowaniu oferty do potrzeb tak dużego serwisu jak Kotlet TV. Współpracujemy od lat i obsługa klienta zawsze stoi na najwyższym poziomie.
Paulina Stępień
Kotlet.tv
kotlet.tv
Naszych Partnerów dobieramy starannie, dlatego korzystamy z serwerów dedykowanych Kei.pl już od dłuższego czasu. Polecamy ich wszystkim tym, dla których najważniejsza jest niezawodność i stabilność działania usług.
Caritas Polska
Administrator stron internetowych Caritas Polska
Caritas

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Więcej o zasadach rejestracji domeny .AT  

Co warto wiedzieć rejestrując domenę .AT?

Domena .AT nie posiada żadnych restrykcji i mogą ją zarejestrować wszyscy , na całym świecie. Należy do grupy domen zagranicznych. Zastosowanie domeny .AT sugeruje użytkownikowi działalność firmy na terenie Austrii. 

Kogo zainteresuje domena .AT?

Domena .AT jest idealnym wyborem dla strony WWW każdego sklepu internetowego działającego na terenie całej Europy czy świata. Na domenach zagranicznych stawia się tłumaczenia stropny na dany kraj. Sprzyja to pozycjonownaiu strony w wyszukiwarkach. Idealna dla każdej firmy działającej na terenie Auustrii i oferującej tam swoje usługi.