POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .BAR? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .BAR

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.BAR
309.00 zł
399.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .BAR - podstawowe informacje

Domena .BAR jest dedykowana promocji punktów gastronomicznych. Jeśli prowadzisz restaurację lub bar, to domena nazwa-firmy.bar pomoże Ci w ściągnięciu klientów do Twojego lokalu. Co robisz, gdy szukasz miejsca na spotkanie ze znajomymi? Wpisujesz hasła w wyszukiwarce typu: restauracja miejscowość, bar miejscowość i przeglądasz strony, które się wyświetliły. Klikasz w te, które zachęcą Cię nazwą, tytułem lub opisem. Tak też postępują Twoi klienci. Widząc adres z końcówką .BAR możesz mieć pewność, że prędzej klikną w niego niż w standardowy adres .

Domena .BAR należy do grupy nowych domen, podkreślających profil działalności firmy. Jak możesz się domyślać, dobry adres WWW wpływa na zwiększenie ruchu na stronie. Firma Verisign opublikowała raport potwierdzający, że adresy internetowe zawierające w nazwie słowa kluczowe mają ponad dwukrotnie większą klikalność. Nowe domeny gwarantują jeden keywords samą końcówką. Dokładając do tego nazwę firmy otrzymujesz prosty, chwytliwy adres WWW, który jest łatwy do odszukania w sieci.

JAK WYKORZYSTAĆ NOWE DOMENY?

Nowe domeny pomogą wyróżnić się Twojej stronie spośród wielu innych adresów. Jeśli otwierasz nowy lokal, zainwestuj w domenę, która przyniesie większy ruch na stronie, co przełoży się wprost na ilość klientów. Nowe domeny to nie tylko świetne rozwiązanie dla osób rozpoczynających swoją przygodę w e-biznesie. Dodatkowa domena z ciekawym adresem internetowym może pomóc w wygenerowaniu dodatkowego ruchu na głównej stronie firmowej. Ciekawy adres może stać się zalążkiem do świetnej kampanii wizerunkowej marki czy wypromowania wyjątkowej oferty. Poczytaj więcej o znaczeniu domen w branży gastronomicznej na Blogu Kei.pl 

DLA KOGO DOMENA .BAR?

Końcówka nadaje się dla:

Właścicieli restauracji i barów,

firm dostarczających wyposażenie lokali gastronomicznych,

krytyków tworzących blogi recenzujące punkty gastronomiczne,

wyszukiwarek punktów gastronomicznych.

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.CATERING Więcej
.BEER Więcej
.CAFE Więcej
.PL Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Pamiętaj, aby adres WWW był krótki i prosty do zapamiętania przez odbiorcę. Umożliwi mu to powrót do Twojej oferty.

Wybierając adres WWW dla swojej strony pamiętaj, że odpowiednio dobrana końcówka pomoże dotrzeć do potencjalnych klientów.

Zarejestruj z nazwą firmy więcej końcówek, aby ustrzec się przed konkurencją.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Poznaj opinie naszych klientów

Podobnie, jak to ma miejsce w przypadku naszych samochodów, również bezpieczeństwo elektronicznych danych jest dla nas priorytetem. Dlatego przy wyborze Partnera biznesowego kierowaliśmy się tymi wartościami. Jako kreator autorskich i nietypowych projektów jesteśmy jednocześnie wymagającym Klientem, stąd indywidualne podejście, jak również wsparcie w codziennej działalności jakie otrzymujemy z KEI pozwala nam działać bez obaw o dane. Możemy dlatego polecić zespół KEI, jako rzetelnego partnera w biznesie.
Zbigniew Karcz
Zbigniew Karcz
Assistant Manager
Dział Marketing / IT
Subaru Import Polska sp. z o.o.
Z firmą Kei.pl współpracujemy już kilka lat. Codziennie ich usługi dopasowane do naszych potrzeb wpierają nasze działania i pomagają się rozwijać. Nasze zadowolenie jest najlepszą rekomendacją.
Anna Zbela
Anna Zbela
CEO
Fundacja Inicjatyw Gospodarczych, Analitycznych i Technologicznych
Na co dzień nasz zespół walczy o ułamki sekund w Rajdowych Mistrzostwach Świata, dlatego interesuje nas tylko współpraca na najwyższym poziomie. Takie usługi świadczy firma Kei.pl. Zawsze możemy liczyć na ich profesjonalną obsługę.
Gabriel Borowy
Gabriel Borowy
rzecznik prasowy Kajetana Kajetanowicza
Kajto.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Więcej o zasadach rejestracji domeny .BAR  

Rejestracja domeny .BAR otwarta dla wszystkich bez restrykcji.