POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .BEER? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .BEER

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.BEER
149.00 zł
179.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .BEER - podstawowe informacje

Domena .BEER jest dedykowana branży piwowarskiej. Wybierz końcówkę .BEER jeśli Twoja działalność do niej należy. Ta domena od razu sugeruje użytkownikowi jakiego rodzaju informacje znajdzie na stronie. To, zgodnie z Raportem Verisign, zwiększa ponad dwukrotnie klikalność domeny i ilość wejść na stronę.

Domena .BEER jest dostępna do rejestracji dla wszystkich. Należy do grupy nowych końcówek, które pojawiają się na rynku domen od 2014 roku. Nowe końcówki podkreślają profil działalności firmy. Wybierając adres WWW złożony z nazwy swojej firmy i końcówki .BEER ułatwisz użytkownikom odnalezienie Twojej strony w sieci. Taki adres może być krótki i łatwy do zapamiętania.

JAK WYKORZYSTAĆ NOWE DOMENY?

Końcówki idealnie nadają się na adres główny domeny. Jeśli posiadasz już inny adres i nie chcesz go zmieniać, dobierz dodatkową domenę i wykorzystaj ją marketingowo. Możesz przekierować ją na obecny adres bądź wykonać osobną stronę do przedstawienia na niej wyróżniającej się oferty, wydarzenia lub konkursu. Nową stronę z chwytliwym adresem szybko wypromujesz w sieci. Zyskasz dodatkowe źródło ruchu na stronie, odświeżysz wizerunek firmy oraz wyeksponujesz nową ofertę.

DLA KOGO DOMENA .BEER?

Końcówka nadaje się dla:

pasjonatów piwa, prowadzących blogi,

właścicieli sklepów i hurtowni z alkoholami,

browarów,

firm i agencji zajmujących się promocją wyrobów alkoholowych,

dla firm działających w branży piwowarskiej,

dla firm współpracujących z branżą piwowarską.

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.CATERING Więcej
.CITY Więcej
.BAR Więcej
.CAFE Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Wybieraj rozszerzenia, które pozwalają na stworzenie ciekawego adresu WWW.

Pamiętaj, aby adres WWW był krótki i prosty do zapamiętania przez odbiorcę. Umożliwi mu to powrót do Twojej oferty.

Prowadząc biznes globalny zainwestuj w dedykowane domeny dla wybranych krajów.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą
ZAUFALI NAM

radio-merkury
zachęta
wojas
polarsport.pl
freshmail
tedx-krakow
coccodrillo
balladine
kotlet.tv
comperia

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Referencje

Bardzo cenimy Kei.pl za elastyczność w dopasowaniu oferty do potrzeb tak dużego serwisu jak Kotlet TV. Współpracujemy od lat i obsługa klienta zawsze stoi na najwyższym poziomie.
Paulina Stępień
Kotlet.tv
kotlet.tv
Naszych Partnerów dobieramy starannie, dlatego korzystamy z serwerów dedykowanych Kei.pl już od dłuższego czasu. Polecamy ich wszystkim tym, dla których najważniejsza jest niezawodność i stabilność działania usług.
Caritas Polska
Administrator stron internetowych Caritas Polska
Caritas

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Więcej o zasadach rejestracji domeny .BEER  

Rejestracja domeny .BEER otwarta dla wszystkich bez restrykcji.