POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .BEER? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .BEER

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.BEER
149.00 zł
179.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .BEER - podstawowe informacje

Domena .BEER jest dedykowana branży piwowarskiej. Wybierz końcówkę .BEER jeśli Twoja działalność do niej należy. Ta domena od razu sugeruje użytkownikowi jakiego rodzaju informacje znajdzie na stronie. To, zgodnie z Raportem Verisign, zwiększa ponad dwukrotnie klikalność domeny i ilość wejść na stronę.

Domena .BEER jest dostępna do rejestracji dla wszystkich. Należy do grupy nowych końcówek, które pojawiają się na rynku domen od 2014 roku. Nowe końcówki podkreślają profil działalności firmy. Wybierając adres WWW złożony z nazwy swojej firmy i końcówki .BEER ułatwisz użytkownikom odnalezienie Twojej strony w sieci. Taki adres może być krótki i łatwy do zapamiętania.

JAK WYKORZYSTAĆ NOWE DOMENY?

Końcówki idealnie nadają się na adres główny domeny. Jeśli posiadasz już inny adres i nie chcesz go zmieniać, dobierz dodatkową domenę i wykorzystaj ją marketingowo. Możesz przekierować ją na obecny adres bądź wykonać osobną stronę do przedstawienia na niej wyróżniającej się oferty, wydarzenia lub konkursu. Nową stronę z chwytliwym adresem szybko wypromujesz w sieci. Zyskasz dodatkowe źródło ruchu na stronie, odświeżysz wizerunek firmy oraz wyeksponujesz nową ofertę.

DLA KOGO DOMENA .BEER?

Końcówka nadaje się dla:

pasjonatów piwa, prowadzących blogi,

właścicieli sklepów i hurtowni z alkoholami,

browarów,

firm i agencji zajmujących się promocją wyrobów alkoholowych,

dla firm działających w branży piwowarskiej,

dla firm współpracujących z branżą piwowarską.

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.CATERING Więcej
.CITY Więcej
.BAR Więcej
.CAFE Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Wybieraj rozszerzenia, które pozwalają na stworzenie ciekawego adresu WWW.

Pamiętaj, aby adres WWW był krótki i prosty do zapamiętania przez odbiorcę. Umożliwi mu to powrót do Twojej oferty.

Prowadząc biznes globalny zainwestuj w dedykowane domeny dla wybranych krajów.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Poznaj opinie naszych klientów

Podobnie, jak to ma miejsce w przypadku naszych samochodów, również bezpieczeństwo elektronicznych danych jest dla nas priorytetem. Dlatego przy wyborze Partnera biznesowego kierowaliśmy się tymi wartościami. Jako kreator autorskich i nietypowych projektów jesteśmy jednocześnie wymagającym Klientem, stąd indywidualne podejście, jak również wsparcie w codziennej działalności jakie otrzymujemy z KEI pozwala nam działać bez obaw o dane. Możemy dlatego polecić zespół KEI, jako rzetelnego partnera w biznesie.
Zbigniew Karcz
Zbigniew Karcz
Assistant Manager
Dział Marketing / IT
Subaru Import Polska sp. z o.o.
Z firmą Kei.pl współpracujemy już kilka lat. Codziennie ich usługi dopasowane do naszych potrzeb wpierają nasze działania i pomagają się rozwijać. Nasze zadowolenie jest najlepszą rekomendacją.
Anna Zbela
Anna Zbela
CEO
Fundacja Inicjatyw Gospodarczych, Analitycznych i Technologicznych
Na co dzień nasz zespół walczy o ułamki sekund w Rajdowych Mistrzostwach Świata, dlatego interesuje nas tylko współpraca na najwyższym poziomie. Takie usługi świadczy firma Kei.pl. Zawsze możemy liczyć na ich profesjonalną obsługę.
Gabriel Borowy
Gabriel Borowy
rzecznik prasowy Kajetana Kajetanowicza
Kajto.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Więcej o zasadach rejestracji domeny .BEER  

Rejestracja domeny .BEER otwarta dla wszystkich bez restrykcji.