POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .BET? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .BET

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.BET
69.00 zł
79.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .BET - podstawowe informacje

Domena .BET dedykowana podmiotom obsługującym zakłady pieniężne i gry hazardowe. Rozszerzenie cieszy się dużą popularnością wśród bukmacherów, organizatorów loterii, właścicieli kasyn i salonów gier bingo. Domena .BET pozwala stworzyć atrakcyjny adres WWW zrzeszający wielbicieli gier hazardowych.

Gry online to wartościowy rynek, generujący milionowe przychody. Aby wyróżnić się wśród konkurencji warto postawić na chwytliwą końcówkę, która okaże się atrakcyjna dla odbiorców. Domena należy do grupy nowych końcówek, które podkreślają profil działalności serwisu. Rejestracja domeny .BET jest otwarta dla wszystkich, bez dodatkowych restrykcji.

JAK WYKORZYSTAĆ NOWE DOMENY?

Wybierając domenę z końcówką .BET możesz zwiększyć ilość kliknięć w adres przez osoby zainteresowane tematyką. Użytkownicy sieci częściej interesują się adresami, które wskazują na charakterystykę i profil działalności serwisu. Takie rozszerzenia zachęcają do odwiedzin, wskazują, że dana witryna zawiera interesujące treści.

DLA KOGO DOMENA .BET?

Końcówka odpowiednia dla:

serwisów internetowych oferujących gry online,

bukmacherów,

salonów gier z automatami,

salonów gier bingo.

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.EU Więcej
.CITY Więcej
.XYZ Więcej
.NET Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Pamiętaj, aby rejestrować więcej adresów z nazwami podobnymi do Twoich, aby zabezpieczyć swój biznes przed działaniami konkurencji.

Pamiętaj, aby adres WWW był krótki i prosty do zapamiętania przez odbiorcę. Umożliwi mu to powrót do Twojej oferty.

Zarejestruj z nazwą firmy więcej końcówek, aby ustrzec się przed konkurencją.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Poznaj opinie naszych klientów

Z firmą Kei.pl współpracujemy już kilka lat. Codziennie ich usługi dopasowane do naszych potrzeb wpierają nasze działania i pomagają się rozwijać. Nasze zadowolenie jest najlepszą rekomendacją.
Anna Zbela
Anna Zbela
CEO
Fundacja Inicjatyw Gospodarczych, Analitycznych i Technologicznych
Podobnie, jak to ma miejsce w przypadku naszych samochodów, również bezpieczeństwo elektronicznych danych jest dla nas priorytetem. Dlatego przy wyborze Partnera biznesowego kierowaliśmy się tymi wartościami. Jako kreator autorskich i nietypowych projektów jesteśmy jednocześnie wymagającym Klientem, stąd indywidualne podejście, jak również wsparcie w codziennej działalności jakie otrzymujemy z KEI pozwala nam działać bez obaw o dane. Możemy dlatego polecić zespół KEI, jako rzetelnego partnera w biznesie.
Zbigniew Karcz
Zbigniew Karcz
Assistant Manager
Dział Marketing / IT
Subaru Import Polska sp. z o.o.
Na co dzień nasz zespół walczy o ułamki sekund w Rajdowych Mistrzostwach Świata, dlatego interesuje nas tylko współpraca na najwyższym poziomie. Takie usługi świadczy firma Kei.pl. Zawsze możemy liczyć na ich profesjonalną obsługę.
Gabriel Borowy
Gabriel Borowy
rzecznik prasowy Kajetana Kajetanowicza
Kajto.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Domeny internetowe - dowiedz się więcej  

Domena .BET rejestracja jest dostępna bez ograniczeń, dla wszystkich.