POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .BIKE? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .BIKE

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.BIKE
149.00 zł
399.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .BIKE - podstawowe informacje

Domena .BIKE to domena dedykowana firmom oferującym usługi miłośnikom jednośladów. Jeśli prowadzisz sklep rowerowy lub motocyklowy albo bloga hobbystycznego związanego z rowerami, końcówka .BIKE jest idealna dla Ciebie. To rozszerzenie jednoznacznie wskazuje, że klikając w adres użytkownik odnajdzie sklep lub  usługi związane z jednośladami. Wybierając adres WWW złożony z nazwy firmy oraz końcówki .BIKE zwiększasz ilość wejść na stronę.

Domena .BIKE jest dostępna dla wszystkich. Należy do grupy nowych końcówek branżowych, które podkreślają profil działalności firmy. Zgodnie z raportem Verisign, zawarcie w adresie WWW słów kluczowych (keywords) zwiększa ponad dwukrotnie klikalność w link użytkowników sieci. Jeśli zależy Ci na rozwoju swojej witryny, większym ruchu i prestiżu, końcówka .BIKE pomoże Ci to osiągnąć.

JAK WYKORZYSTAĆ NOWE DOMENY?

Nowe domeny to nie tylko sposób na świetny adres dla początkujących. Jeśli posiadasz już adres główny WWW, nową domenę możesz wykorzystać do dodatkowej promocji. Możesz utworzyć na niej bloga promującego Twoje usługi, stronę prezentującą nowość w ofercie bądź witrynę pod kampanię wizerunkową dla Twojej marki. Dodatkowe działania w sieci skierują użytkowników na Twoją stronę, co przyczyni się do wzrostu klientów lub czytelników.

DLA KOGO DOMENA .BIKE?

Końcówka nadaje się dla:

pasjonatów jednośladów, prowadzących blogi tematyczne,

serwisów zajmujących się naprawą rowerów,

sklepów z rowerami i akcesoriami,

salonów motocyklowych,

właścicieli sklepów i hurtowni z akcesoriami,

właścicieli forum o tematyce jednośladów,

instytucji organizujących tematyczne wydarzenia,

kolekcjonerów,

firm szkoleniowych,

wszystkich zajmujących się promowaniem zamiłowania do jednośladów.

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.EXPRESS Więcej
.FIT Więcej
.CITY Więcej
.PL Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Wybierając adres WWW dla swojej strony pamiętaj, że odpowiednio dobrana końcówka pomoże dotrzeć do potencjalnych klientów.

Zarejestruj z nazwą firmy więcej końcówek, aby ustrzec się przed konkurencją.

Szukaj ciekawego adresu WWW, który zachęci odbiorcę do kliknięcia.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Poznaj opinie naszych klientów

Z ogromnym zadowoleniem od lat współpracujemy z Kei.pl, dzięki któremu możemy skutecznie i szybko docierać z najważniejszymi informacjami do mieszkańców Krakowa i regionu. Cenię sobie współpracę z Kei.pl, m.in. za stałe i szybkie wsparcie, świetny kontakt, elastyczność i indywidualne podejście do Klienta.
Michał Rodak
Michał Rodak
Prezes Zarządu
LoveKraków.pl
Podobnie, jak to ma miejsce w przypadku naszych samochodów, również bezpieczeństwo elektronicznych danych jest dla nas priorytetem. Dlatego przy wyborze Partnera biznesowego kierowaliśmy się tymi wartościami. Jako kreator autorskich i nietypowych projektów jesteśmy jednocześnie wymagającym Klientem, stąd indywidualne podejście, jak również wsparcie w codziennej działalności jakie otrzymujemy z KEI pozwala nam działać bez obaw o dane. Możemy dlatego polecić zespół KEI, jako rzetelnego partnera w biznesie.
Zbigniew Karcz
Zbigniew Karcz
Assistant Manager
Dział Marketing / IT
Subaru Import Polska sp. z o.o.
Na co dzień nasz zespół walczy o ułamki sekund w Rajdowych Mistrzostwach Świata, dlatego interesuje nas tylko współpraca na najwyższym poziomie. Takie usługi świadczy firma Kei.pl. Zawsze możemy liczyć na ich profesjonalną obsługę.
Gabriel Borowy
Gabriel Borowy
rzecznik prasowy Kajetana Kajetanowicza
Kajto.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Więcej o zasadach rejestracji domeny .BIKE  

Rejestracja domeny .BIKE otwarta dla wszystkich bez restrykcji.