POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .BIZ? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .BIZ

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.BIZ
59.99 zł
99.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .BIZ - podstawowe informacje

Domena .BIZ należy do grupy domen globalnych, podkreślających międzynarodowy charakter działalności firmy. Domena .BIZ dedykowana jest ogólnie tematyce biznesowej, co sprawia, że ma ona szerokie zastosowanie. Rejestracja domeny jest otwarta dla wszystkich.

DLA KOGO DOEMNA .BIZ?

Dla wszystkich, którzy myślą o stworzeniu firmy o globalnym zasięgu. Końcówka .BIZ jest rozszerzeniem rozpoznawalnym na całym świecie, co pozwala na zebranie dużego ruchu na stronie. Domena .BIZ kojarzy się z największymi markami, co podkreśla prestiż firmy w oczach odbiorcy.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ DOMENĘ .BIZ?

Domena .BIZ dzięki swojej rozpoznawalności ma nieograniczony potencjał. Końcówka ta kojarzona jest jako skrót od słowa biznes. To skojarzenie powoduje, że jest odpowiednim rozszerzeniem dla każdego: zarówno dla firmy, organizacji, do zastosowania jako domena główna marki lub pod kampanię marketingową.  

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.EU Więcej
.NET Więcej
.ORG Więcej
.PL Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Domena .BIZ podkreśla globalną działalność firmy.

Pamiętaj, aby rejestrować więcej adresów z nazwami podobnymi do Twoich, aby zabezpieczyć swój biznes przed działaniami konkurencji.

Domena .BIZ jest końcówką rozpoznawalną na całym świecie.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Poznaj opinie naszych klientów

Podobnie, jak to ma miejsce w przypadku naszych samochodów, również bezpieczeństwo elektronicznych danych jest dla nas priorytetem. Dlatego przy wyborze Partnera biznesowego kierowaliśmy się tymi wartościami. Jako kreator autorskich i nietypowych projektów jesteśmy jednocześnie wymagającym Klientem, stąd indywidualne podejście, jak również wsparcie w codziennej działalności jakie otrzymujemy z KEI pozwala nam działać bez obaw o dane. Możemy dlatego polecić zespół KEI, jako rzetelnego partnera w biznesie.
Zbigniew Karcz
Zbigniew Karcz
Assistant Manager
Dział Marketing / IT
Subaru Import Polska sp. z o.o.
Na co dzień nasz zespół walczy o ułamki sekund w Rajdowych Mistrzostwach Świata, dlatego interesuje nas tylko współpraca na najwyższym poziomie. Takie usługi świadczy firma Kei.pl. Zawsze możemy liczyć na ich profesjonalną obsługę.
Gabriel Borowy
Gabriel Borowy
rzecznik prasowy Kajetana Kajetanowicza
Kajto.pl
Z firmą Kei.pl współpracujemy już kilka lat. Codziennie ich usługi dopasowane do naszych potrzeb wpierają nasze działania i pomagają się rozwijać. Nasze zadowolenie jest najlepszą rekomendacją.
Anna Zbela
Anna Zbela
CEO
Fundacja Inicjatyw Gospodarczych, Analitycznych i Technologicznych

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Więcej o zasadach rejestracji domeny .BIZ  

Domena .BIZ – o czym trzeba wiedzieć?

Domena .BIZ  to domena najwyższego poziomu. Została wprowadzona w 2001 roku, jest używana na całym świecie i przeznaczona do użytku biznesowego. Największym powodzeniem cieszy się właśnie wśród instytucji o charakterze biznesowym.

Czy domena .BIZ posiada restrykcje?

Domena .BIZ jest dostępna dla wszystkich, na całym świecie. Jednak podobnie jak w przypadku rozszerzenia .ORG, od 2014 roku wymagana jest autoryzacja abonenta. Podmiot kupujący domenę albo zmieniający dane osobowe musi zostać zweryfikowany. Potwierdzenie odbywa się za pomocą kliknięcia linka, wysłanego w wiadomości e-mail. Użytkownik ma na to 15 dni