POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .CAFE? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .CAFE

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.CAFE
149.00 zł
179.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .CAFE - podstawowe informacje

Domena .CAFE jest dedykowana firmom z usługami skierowanymi dla kawoszy. Prowadzisz kawiarnię, restaurację, a może jesteś szefem palarni kawy? Wybierz oryginalną domenę podkreślającą to, czym się zajmujesz. Wybierając adres WWW złożony z nazwy Twojej firmy oraz końcówki .CAFE gwarantujesz swojej stronie większy ruch. Domeny ze słowami kluczowymi w adresie generują większą klikalność, co wykazała firma Verisign w swoim raporcie.

Domena .CAFE jest dostępna dla wszystkich. Należy do grupy nowych domen, które powstały w odpowiedzi na zmniejszenie wolnych nazw w znanych rozszerzeniach. Nowe domeny dedykowane są dla ukierunkowanych firm. Ich celem jest podkreślenie profilu działalności firmy. Dzięki temu adres jest prosty w zapamiętaniu co sprzyja szybkiemu odnalezieniu go w sieci. Wybierając końcówkę z grupy nowych domen ułatwiasz odnalezienie Twojej strony w sieci. 

JAK WYKORZYSTAĆ NOWE DOMENY?

Nowe domeny to świetne rozwiązanie dla osób rozpoczynających swoją przygodę w Internecie. Krótki, chwytliwy adres pomaga w wyróżnieniu się spośród konkurencji i zainteresowaniu użytkowników witryną. Ale to nie wszystko. Dodatkowa domena z ciekawym adresem WWW może pomóc w wygenerowaniu dodatkowego ruchu na głównej stronie firmowej. Ciekawy adres może stać się zalążkiem do świetnej kampanii wizerunkowej marki lub wypromowania wyjątkowej oferty. Wiecej możliwościach wykorzystania nowych domen na naszym Blogu Kei.pl

DLA KOGO DOMENA .CAFE?

Końcówka nadaje się dla:

smakoszy kawy, prowadzących blogi i fora,

właścicieli restauracji i palarni kawy,

sklepów oferujących akcesoria do kawy,

baristów,

firm szkoleniowych,

wszystkich firm zajmujących się sprzedażą, dystrybucją i recenzowaniem produktów powiązanych z kawą.

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.CATERING Więcej
.COFFEE Więcej
.BAR Więcej
.PL Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Skróć adres domeny wykorzystując do tego jej rozszerzenie.

Szukaj ciekawego adresu WWW, który zachęci odbiorcę do kliknięcia.

Pamiętaj, aby adres był krótki i łatwy w zapamiętaniu przez odbiorców.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Poznaj opinie naszych klientów

Podobnie, jak to ma miejsce w przypadku naszych samochodów, również bezpieczeństwo elektronicznych danych jest dla nas priorytetem. Dlatego przy wyborze Partnera biznesowego kierowaliśmy się tymi wartościami. Jako kreator autorskich i nietypowych projektów jesteśmy jednocześnie wymagającym Klientem, stąd indywidualne podejście, jak również wsparcie w codziennej działalności jakie otrzymujemy z KEI pozwala nam działać bez obaw o dane. Możemy dlatego polecić zespół KEI, jako rzetelnego partnera w biznesie.
Zbigniew Karcz
Zbigniew Karcz
Assistant Manager
Dział Marketing / IT
Subaru Import Polska sp. z o.o.
Na co dzień nasz zespół walczy o ułamki sekund w Rajdowych Mistrzostwach Świata, dlatego interesuje nas tylko współpraca na najwyższym poziomie. Takie usługi świadczy firma Kei.pl. Zawsze możemy liczyć na ich profesjonalną obsługę.
Gabriel Borowy
Gabriel Borowy
rzecznik prasowy Kajetana Kajetanowicza
Kajto.pl
Z firmą Kei.pl współpracujemy już kilka lat. Codziennie ich usługi dopasowane do naszych potrzeb wpierają nasze działania i pomagają się rozwijać. Nasze zadowolenie jest najlepszą rekomendacją.
Anna Zbela
Anna Zbela
CEO
Fundacja Inicjatyw Gospodarczych, Analitycznych i Technologicznych

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Więcej o zasadach rejestracji domeny .CAFE  

Rejestracja domeny .CAFE otwarta dla wszystkich bez restrykcji.