POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .CO.UK? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .CO.UK

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.CO.UK
98.00 zł
199.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .CO.UK - podstawowe informacje

Domena .CO.UK to domena narodowa Wielkiej Brytanii i zarazem najpopularniejsza końcówka w tym kraju. Rejestracja domeny .co.uk jest otwarta dla wszystkich bez dodatkowych wymagań. Jest idealna dla osób prowadzących działalność na Wyspach lub planujących poszerzyć swoje usługi i wdrożyć usługi na ten rynek.

DLA KOGO DOMENA .CO.UK?

Domena .CO.UK jako domena narodowa jest dedykowana wszystkim, którzy chcą oferować swoje usługi na terenie Wielkiej Brytanii. Podkreśla, że firma oferuje usługi na terenie danego kraju, co zwiększa klikalność w domenę potencjalnych odbiorców.

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.CO Więcej
.NET Więcej
.ORG Więcej
.XYZ Więcej
.BIZ Więcej
.EU Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Wybierając adres WWW dla swojej strony pamiętaj, że odpowiednio dobrana końcówka pomoże dotrzeć do potencjalnych klientów.

Jeśli tworzysz markę międzynarodową, zarejestruj różne domeny narodowe i globalne z jej nazwą, aby zapewnić sobie unikalność na rynku.

Pamiętaj, aby adres WWW był krótki i prosty do zapamiętania przez odbiorcę. Umożliwi mu to powrót do Twojej oferty.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą
ZAUFALI NAM

radio-merkury
zachęta
wojas
polarsport.pl
freshmail
tedx-krakow
coccodrillo
balladine
kotlet.tv
comperia

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Referencje

Bardzo cenimy Kei.pl za elastyczność w dopasowaniu oferty do potrzeb tak dużego serwisu jak Kotlet TV. Współpracujemy od lat i obsługa klienta zawsze stoi na najwyższym poziomie.
Paulina Stępień
Kotlet.tv
kotlet.tv
Naszych Partnerów dobieramy starannie, dlatego korzystamy z serwerów dedykowanych Kei.pl już od dłuższego czasu. Polecamy ich wszystkim tym, dla których najważniejsza jest niezawodność i stabilność działania usług.
Caritas Polska
Administrator stron internetowych Caritas Polska
Caritas

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Więcej o zasadach rejestracji domeny .CO.UK  

Domena .CO.UK – co warto wiedzieć?

Rejestracja domeny .CO.UK jest dostępna dla wszystkich. Końcówka zyskuje coraz większą popularność wśród osób działających na rynku Wielkiej Brytanii. To także szansa na stworzenie kreatywnej nazwy i większy wybór wśród dostępnych możliwości. Chwytliwa końcówka jest szansą na dotarcie do większej grupy międzynarodowych odbiorców. Rozszerzenie .CO.UK podkreśli także wiarygodność i prestiż firmy.

Kogo może zainteresować domena .CO.UK?

Domena .CO.UK jest ciekawą alternatywą dla domeny .CO. Końcówka .CO. UK podkreśla lokalizację działalności i międzynarodowy charakter firmy, dlatego jest często wybierana przez przedsiębiorców. Wiele już działających firm, decyduje się na prezentacje swojej poszerzonej oferty właśnie na domenie .CO.UK. Zainteresowany domeną może być każdy podmiot planujący rozój biznesu na terenie Wysp.