POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .CZ? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .CZ

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.CZ
99.00 zł
199.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .CZ - podstawowe informacje

Domena .CZ to domena narodowa Czech. Często wykorzystywana do promocji usług, firm i organizacji działających na terenie Czech. Rejestracja domeny jest otwarta dla wszystkich. Niezależnie od miejsca zamieszkania, dla osób fizycznych czy adresu siedziby firmy. Jeśli planujesz sprzedawać swoje produkty lub oferować usługi mieszkańcom Czech, koniecznie zarejestruj domenę w tym rozszerzeniu. Użytkownikowi sieci ta końcówka sugeruje możliwość skorzystania z usług na terenie kraju, w którym mieszka.

DLA KOGO DOMENA .CZ?

Domena .CZ jest dedykowana firmom i organizacjom działającym na terenie Czech. Jest idealna dla osób oferujących usługi na terenie tego kraju. Dzięki otwartej rejestracji można ją wykorzystać kreatywnie do stworzenia ciekawego adresu WWW.

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.EU Więcej
.PL Więcej
.ONLINE Więcej
.XYZ Więcej
.SI Więcej
.EU.COM Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Planując wejście na rynek czeski, wybierz dedykowaną końcówkę, która zwróci uwagę odbiorców w sieci.

Pamiętaj, aby adres strony był zrozumiały w języku jakim posługują się Twoi klienci.

Staraj się wybrać adres strony WWW tak, aby był krótki i prosty do zapamiętania.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Poznaj opinie naszych klientów

Z ogromnym zadowoleniem od lat współpracujemy z Kei.pl, dzięki któremu możemy skutecznie i szybko docierać z najważniejszymi informacjami do mieszkańców Krakowa i regionu. Cenię sobie współpracę z Kei.pl, m.in. za stałe i szybkie wsparcie, świetny kontakt, elastyczność i indywidualne podejście do Klienta.
Michał Rodak
Michał Rodak
Prezes Zarządu
LoveKraków.pl
Na co dzień nasz zespół walczy o ułamki sekund w Rajdowych Mistrzostwach Świata, dlatego interesuje nas tylko współpraca na najwyższym poziomie. Takie usługi świadczy firma Kei.pl. Zawsze możemy liczyć na ich profesjonalną obsługę.
Gabriel Borowy
Gabriel Borowy
rzecznik prasowy Kajetana Kajetanowicza
Kajto.pl
Podobnie, jak to ma miejsce w przypadku naszych samochodów, również bezpieczeństwo elektronicznych danych jest dla nas priorytetem. Dlatego przy wyborze Partnera biznesowego kierowaliśmy się tymi wartościami. Jako kreator autorskich i nietypowych projektów jesteśmy jednocześnie wymagającym Klientem, stąd indywidualne podejście, jak również wsparcie w codziennej działalności jakie otrzymujemy z KEI pozwala nam działać bez obaw o dane. Możemy dlatego polecić zespół KEI, jako rzetelnego partnera w biznesie.
Zbigniew Karcz
Zbigniew Karcz
Assistant Manager
Dział Marketing / IT
Subaru Import Polska sp. z o.o.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Więcej o zasadach rejestracji domeny .CZ  

Co warto wiedzieć rejestrując domenę .CZ?

Domena .CZ jest narodową domeną Republiki Czeskiej. Jej rejestracja jest otwarta dla wszystkich na całym świecie.

Domena .CZ – dlaczego warto ją wybrać?

Końcówki o charakterze narodowym dają bardzo dużo możliwości. Wiadomo, że domena .CZ w pierwszej kolejności będzie kojarzona z Czechami, ale nie jest zarezerwowana jedynie dla stron internetowych, które działają na obszarze tego państwa. Biorąc pod uwagę, że może ją zarejestrować każdy, rozszerzenie .CZ można bardzo kreatywnie wykorzystać. Najpopularniejszymi stronami z końcówka .CZ są gogle.cz, seznam.cz oraz indes.cz.