POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .DE? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .DE

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.DE
49.00 zł
199.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .DE - podstawowe informacje

Domena .DE to domena narodowa przypisana Niemcom. Rejestracja domeny wymaga posiadania kontaktu administracyjnego zlokalizowanego na terenie Niemiec, przy czym właściciel domeny (abonent) może mieszkać na terenie dowolnego kraju. Warunki rejestracji domeny są dostępne pod adresem: https://www.denic.de/en/terms-an-conditions/

DLA KOGO DOMENA .DE?

Domena .DE jest dedykowana firmom i organizacjom działającym na terenie Niemiec. Jeśli prowadzisz firmę w tym kraju, bądź planujesz poszerzyć swoją działalność o ten właśnie kraj, domena .DE przyciągnie odpowiednich klientów. Użytkownik sieci szukając usług na terenie Niemiec prędzej wybierze adres z dedykowaną dla tego kraju końcówką niż globalną.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ DOMENĘ .DE?

Niemcy są jednym z liderów gospodarczych i stanowią atrakcyjną perspektywę rozwoju dla firm polskich. Grupę docelową tworzą mieszkańcy Niemiec znani ze swoich wysokich wymagań. Cenią oni usługi na najwyższym poziomie. Dlatego jeśli chcesz zdobyć ich zaufanie, promuj swoje usługi na dedykowanej domenie .DE. To pierwszy krok do zwrócenia uwagi odbiorcy i potencjalnego klienta.

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.EU Więcej
.NET Więcej
.ORG Więcej
.BIZ Więcej
.NL Więcej
.PL Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Domena .DE wymaga lokalnego przedstawiciela.

Pamiętaj, aby adres strony był zrozumiały w języku jakim posługują się Twoi klienci.

Prowadząc biznes globalny zainwestuj w dedykowane domeny dla wybranych krajów.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą
ZAUFALI NAM

radio-merkury
zachęta
wojas
polarsport.pl
freshmail
tedx-krakow
coccodrillo
balladine
kotlet.tv
comperia

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Poznaj opinie naszych klientów

Zdecydowaliśmy się powierzyć naszą infrastrukturę Kei.pl przede wszystkim ze względu na dobrą opinię o ich usługach i świetną komunikację już na etapie negocjacji. Z perspektywy czasu możemy potwierdzić – to był trafny wybór.
Karol Wilczko
Comperia.pl
Bardzo cenimy Kei.pl za elastyczność w dopasowaniu oferty do potrzeb tak dużego serwisu jak Kotlet TV. Współpracujemy od lat i obsługa klienta zawsze stoi na najwyższym poziomie.
Paulina Stępień
Kotlet.tv
Z ogromnym zadowoleniem od lat współpracujemy z Kei.pl, dzięki któremu możemy skutecznie i szybko docierać z najważniejszymi informacjami do mieszkańców Krakowa i regionu. Cenię sobie współpracę z Kei.pl, m.in. za stałe i szybkie wsparcie, świetny kontakt, elastyczność i indywidualne podejście do Klienta.
Michał Rodak
LoveKraków.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Więcej o zasadach rejestracji domeny .DE  

 Czy domena .DE posiada restrykcje?

Aby zarejestrować domenę .DE należy spełnić określone warunki. Głównie chodzi tutaj o posiadanie fizycznego kontaktu administracyjnego na terenie Niemiec. Po spełnieniu tego wymogu, każdy użytkownik może zostać właścicielem rozszerzenia .DE.

Dlaczego wybrać domenę .DE?

Domena .DE należy do jednej z najczęściej wybieranych końcówek narodowych w Europie.  Jak wiadomo Niemcy od dawna są głównymi graczami biznesowymi na wielu różnych płaszczyznach. Tak więc nic dziwnego, że duża ilość prężnie działających firm, decyduje się na podjęcie współpracy z naszym zachodnim sąsiadem, wybierając właśnie rozszerzenie .DE.