POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .DOG? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .DOG

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.DOG
149.00 zł
179.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .DOG - podstawowe informacje

Domena .DOG jest dedykowana witrynom skierowanym do miłośników psów. Idealna dla sklepów z akcesoriami, dla osób tworzących blogi tematyczne czy salonów pielęgnacji psów. Wybierając adres typu nazwafirmy.dog od razu pokazujesz, czym Twoja firma się zajmuje. Dzięki temu masz szansę na nawet dwukrotnie większy ruch na stronie. Raport Verisign pokazał, że użytkownicy klikają częściej w adresy zawierające słowa kluczowe. Wykorzystaj to i skieruj więcej użytkowników do Twojej witryny.

Domena .DOG należy do grupy nowych domen, które podkreślają profil działalności firmy. Dzięki temu odbiorcy łatwo zapamiętają adres WWW i bez problemu znajdą Twoją stronę w sieci. Przy wyborze domeny sprawdź, czy w branży nie istnieje już podobna nazwa. Zadbaj o unikalność swojego adresu WWW i wyróżnij się pośród konkurencji.

JAK WYKORZYSTAĆ NOWE DOMENY?

Jeśli zakładasz bloga poświęconego tematyce psów, to świetnie trafiłeś. Końcówki z grupy nowych domen pomogą Ci w wyborze dobrego, krótkiego i chwytliwego adresu, który zachęci użytkowników sieci do kliknięcia i wejścia na stronę. Jeśli posiadasz już swoją stronę, to nic straconego. Skorzystaj z domeny .DOG i przeprowadź na niej kampanię. Pokaż unikalny produkt, przygotuj promocję lub zrób akcję wizerunkową.

DLA KOGO DOMENA .DOG?

Końcówka nadaje się dla:

salonów pielęgnacji psów,

hodowców rasowych psów,

gabinetów weterynaryjnych,

miłośników psów prowadzących blogi i fora tematyczne,

sklepów z akcesoriami dla psów.

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.GURU Więcej
.PL Więcej
.ONLINE Więcej
.SHOP Więcej
.TOP Więcej
.WEBSITE Więcej
.XYZ Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Szukaj ciekawego adresu WWW, który zachęci odbiorcę do kliknięcia.

Pamiętaj, aby adres był krótki i łatwy w zapamiętaniu przez odbiorców.

Rejestruj więcej adresów WWW z nazwą swojej firmy, aby uprzedzić konkurencję.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Poznaj opinie naszych klientów

Na co dzień nasz zespół walczy o ułamki sekund w Rajdowych Mistrzostwach Świata, dlatego interesuje nas tylko współpraca na najwyższym poziomie. Takie usługi świadczy firma Kei.pl. Zawsze możemy liczyć na ich profesjonalną obsługę.
Gabriel Borowy
Gabriel Borowy
rzecznik prasowy Kajetana Kajetanowicza
Kajto.pl
Z firmą Kei.pl współpracujemy już kilka lat. Codziennie ich usługi dopasowane do naszych potrzeb wpierają nasze działania i pomagają się rozwijać. Nasze zadowolenie jest najlepszą rekomendacją.
Anna Zbela
Anna Zbela
CEO
Fundacja Inicjatyw Gospodarczych, Analitycznych i Technologicznych
Z ogromnym zadowoleniem od lat współpracujemy z Kei.pl, dzięki któremu możemy skutecznie i szybko docierać z najważniejszymi informacjami do mieszkańców Krakowa i regionu. Cenię sobie współpracę z Kei.pl, m.in. za stałe i szybkie wsparcie, świetny kontakt, elastyczność i indywidualne podejście do Klienta.
Michał Rodak
Michał Rodak
Prezes Zarządu
LoveKraków.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Więcej o zasadach rejestracji domeny .DOG  

Rejestracja domeny .DOG jest otwarta dla wszystkich.