POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .ES? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .ES

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.ES
79.00 zł
199.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .ES - podstawowe informacje

Domena .ES to domena narodowa przypisana Hiszpanii. Dobrze nadaje się do promowania usług na terenie tego kraju. Rejestracja domeny .es jest dostępna dla firm i osób fizycznych z dowolnego kraju. Przy rejestracji jest wymagane podanie numeru dowodu osobistego bądź numeru identyfikacyjnego (w Polsce PESEL). Regulamin rejestracji domeny .es jest dostępny pod linkiem: https://www.domeny.tv/files/ES_TelematicConsent_ES.pdf (oficjalna wersja w języku hiszpańskim).

DLA KOGO DOMENA .ES?

Domena .ES jest dedykowana firmom i organizacjom działającym na terenie Hiszpanii. Jeśli prowadzisz firmę w tym kraju, bądź planujesz wdrożyć usługi na rynek hiszpański, domena .ES zachęci mieszkańców kraju do kliknięcia w Twoją ofertę. Dzięki otwartej rejestracji domeny .es można również wykorzystać w kreatywny sposób. Dla przykładu www.itun.es.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ DOMENĘ .ES?

Adres strony zawierający nazwę usługi bądź firmy oraz końcówkę .ES sugeruje, że firma znajduje się na terenie Hiszpanii. To przyciąga uwagę tych, którzy szukają usług blisko miejsca zamieszkania. Jeśli posiadasz firmę globalną i oferujesz usługi na całym świecie, wybierz domeny narodowe dedykowane do każdego kraju. Klienci częściej wybierają usługi lokalne/krajowe sugerując się końcówką w adresie WWW.

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.EU Więcej
.NET Więcej
.ORG Więcej
.IT Więcej
.PL Więcej
.ONLINE Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Rejestracja domeny .ES jest otwarta dla wszystkich.

Jeśli prowadzisz biznes globalny, wersje językowe udostępniaj na domenach narodowych.

Pamiętaj, aby adres był krótki i łatwy w zapamiętaniu przez odbiorców.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Poznaj opinie naszych klientów

Z firmą Kei.pl współpracujemy już kilka lat. Codziennie ich usługi dopasowane do naszych potrzeb wpierają nasze działania i pomagają się rozwijać. Nasze zadowolenie jest najlepszą rekomendacją.
Anna Zbela
Anna Zbela
CEO
Fundacja Inicjatyw Gospodarczych, Analitycznych i Technologicznych
Na co dzień nasz zespół walczy o ułamki sekund w Rajdowych Mistrzostwach Świata, dlatego interesuje nas tylko współpraca na najwyższym poziomie. Takie usługi świadczy firma Kei.pl. Zawsze możemy liczyć na ich profesjonalną obsługę.
Gabriel Borowy
Gabriel Borowy
rzecznik prasowy Kajetana Kajetanowicza
Kajto.pl
Podobnie, jak to ma miejsce w przypadku naszych samochodów, również bezpieczeństwo elektronicznych danych jest dla nas priorytetem. Dlatego przy wyborze Partnera biznesowego kierowaliśmy się tymi wartościami. Jako kreator autorskich i nietypowych projektów jesteśmy jednocześnie wymagającym Klientem, stąd indywidualne podejście, jak również wsparcie w codziennej działalności jakie otrzymujemy z KEI pozwala nam działać bez obaw o dane. Możemy dlatego polecić zespół KEI, jako rzetelnego partnera w biznesie.
Zbigniew Karcz
Zbigniew Karcz
Assistant Manager
Dział Marketing / IT
Subaru Import Polska sp. z o.o.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Więcej o zasadach rejestracji domeny .ES  

Jakie warunki trzeba spełnić, aby zarejestrować domenę .ES?

Aby zarejestrować domenę .ES nie są wymagane prawie żadne warunki, z wyjątkiem jednego. W przypadku osób fizycznych należy podać numer ewidencyjny pesel, jego odpowiednik lub nr dowodu osobistego.

Co jeszcze warto wiedzieć zamawiając domenę .ES?

Domena narodowa Hiszpanii będzie idealnym rozwiązaniem dla osób, które właśnie tam chcą rozwinąć swój biznes. W końcu to bardzo atrakcyjny rynek - język hiszpański znajduje się w pierwszej piątce najczęściej używanych języków na świecie. Jednak końcówka .ES świetnie sprawdzi się także w przypadku bloga podróżniczego poświęconego krajowi z Półwyspu Iberyjskiego.