POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .EXPERT? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .EXPERT

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.EXPERT
209.00 zł
249.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .EXPERT - podstawowe informacje

Domena .EXPERT została stworzona z myślą o profesjonalistach z różnych branż. Końcówka ma podkreślać kompetencje właściciela strony lub ekspercki charakter serwisu działającego pod tą domeną.

JAK WYKORZYSTAĆ NOWE DOMENY?

Najczęściej domena .EXPERT w adresie internetowym jest łączona z nazwą branży, nazwiskiem danej osoby lub nazwą firmy. Mimo grupy docelowej, do której kierowana jest końcówka, rejestracja domeny .EXPERT nie wymaga przedstawienia certyfikatu lub innego dokumentu poświadczającego kwalifikacje.

JAK NAJCZĘŚCIEJ UŻYWANE SĄ DOMENY .EXPERT?

Blogi eksperckie budujące markę osobistą autora.

Strony zawierające portfolio i CV.

Witryny firm zajmujących się doradztwem.

Serwisy i portale skierowane do profesjonalistów w danej branży.

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.BIZ Więcej
.CENTER Więcej
.PL Więcej
.XYZ Więcej
.GURU Więcej
.PRO Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Zarejestruj z nazwą firmy więcej końcówek, aby ustrzec się przed konkurencją.

Jeśli prowadzisz biznes globalny, wersje językowe udostępniaj na domenach narodowych.

Dobry adres WWW to taki, który pozwoli odnaleźć Twoją firmę w sieci ? użyj w nim nazwy firmy.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Poznaj opinie naszych klientów

Z firmą Kei.pl współpracujemy już kilka lat. Codziennie ich usługi dopasowane do naszych potrzeb wpierają nasze działania i pomagają się rozwijać. Nasze zadowolenie jest najlepszą rekomendacją.
Anna Zbela
Anna Zbela
CEO
Fundacja Inicjatyw Gospodarczych, Analitycznych i Technologicznych
Na co dzień nasz zespół walczy o ułamki sekund w Rajdowych Mistrzostwach Świata, dlatego interesuje nas tylko współpraca na najwyższym poziomie. Takie usługi świadczy firma Kei.pl. Zawsze możemy liczyć na ich profesjonalną obsługę.
Gabriel Borowy
Gabriel Borowy
rzecznik prasowy Kajetana Kajetanowicza
Kajto.pl
Z ogromnym zadowoleniem od lat współpracujemy z Kei.pl, dzięki któremu możemy skutecznie i szybko docierać z najważniejszymi informacjami do mieszkańców Krakowa i regionu. Cenię sobie współpracę z Kei.pl, m.in. za stałe i szybkie wsparcie, świetny kontakt, elastyczność i indywidualne podejście do Klienta.
Michał Rodak
Michał Rodak
Prezes Zarządu
LoveKraków.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Więcej o zasadach rejestracji domeny .EXPERT  

O czym powinno się wiedzieć wybierając domenę .EXPERT?

Domena .EXPERT to końcówka należąca do grupy nowych domen. Idealna dla tych, którzy oferują usługi internetowe i specjalizują się w wybranej branży. Adres z domeną .EXPERT potwierdza, że posiadasz doświadczenie w swojej dziedzinie poparte sukcesami. Jeśli szukasz adresu, któru wyróżni Twoją firmę w sieci to .EXPERT jest dla Ciebie. 

Dlaczego warto zarejestrować domenę .EXPERT?

Adres z końcówką .EXPERT daje wiele możliwości. Możesz go zastosować jako główny adres witryny a także do dodatkowych akcji marketingowych. Świetnie sprawdzi się do kampanii promocyjno-reklamowej Twojej marki bądź do stworzenia dodatkowej platformy promującej Twoje usługi: blog, poradnik, strona z filmami lub tutorialami. .EXPERT jest świetnym adresem do zamieszczania wszelkich porad zarówno pisanych jak i webinarów.