POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .FM? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .FM

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.FM
359.00 zł
399.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .FM - podstawowe informacje

Domena .FM to domena narodowa przypisana Mikronezji. Rejestracja domeny .FM jest otwarta dla wszystkich, bez dodatkowych wymagań. Dzięki temu może z niej skorzystać każdy, kto ma pomysł na ciekawy adres z tą końcówką.

Domena .FM najczęściej jest stosowana przez rozgłośnie radiowe nadające w częstotliwości FM. Idealnie sprawdza się jako domena dla projektów związanych z radiem tradycyjnym, radiem internetowym, pod audycje on-line, podcasty etc. Dla przykładu: rmf.fm lub last.fm.

DLA KOGO DOMENA .FM?

Domena .FM jako domena narodowa jest dedykowana wszystkim, którzy chcą oferować swoje usługi na terenie Mikronezji. Dzięki otwartej rejestracji, każdy może ją wykorzystać w kreatywny sposób pod strony związane z radiem i muzyką.

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.NET Więcej
.ORG Więcej
.CLUB Więcej
.DANCE Więcej
.CLICK Więcej
.ONLINE Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Jeśli tworzysz nową witrynę związaną z radiem, domena .FM pomoże wygenerować dla Ciebie odpowiedni ruch.

Skróć adres domeny wykorzystując do tego jej rozszerzenie.

Pamiętaj, aby adres WWW był krótki i prosty do zapamiętania, dzięki czemu każdy odnajdzie Twoją stronę.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą
ZAUFALI NAM

radio-merkury
zachęta
wojas
polarsport.pl
freshmail
tedx-krakow
coccodrillo
balladine
kotlet.tv
comperia

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Referencje

Bardzo cenimy Kei.pl za elastyczność w dopasowaniu oferty do potrzeb tak dużego serwisu jak Kotlet TV. Współpracujemy od lat i obsługa klienta zawsze stoi na najwyższym poziomie.
Paulina Stępień
Kotlet.tv
kotlet.tv
Naszych Partnerów dobieramy starannie, dlatego korzystamy z serwerów dedykowanych Kei.pl już od dłuższego czasu. Polecamy ich wszystkim tym, dla których najważniejsza jest niezawodność i stabilność działania usług.
Caritas Polska
Administrator stron internetowych Caritas Polska
Caritas

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Więcej o zasadach rejestracji domeny .FM  

Co warto wiedzieć o domenie .FM?

Domena .FM kojarzy się przede wszystkim z jedną z najbardziej popularnych stacji radiowych w Polsce. Głównymi użytkownikami tego rozszerzenia są instytucje związane z muzyką, rozgłośnie czy podcasty. Dodatkowo warto wiedzieć, że domena .FM jest domeną narodową Mikronezji, państwa mieszczącego się na niewielkich wyspach Oceanu Spokojnego.

Czy domena .FM posiada restrykcje?

Nie. Aby zarejestrować domenę .FM nie ma żadnych określonych, konkretnych warunków. Każda instytucja i każda osoba fizyczna może stać się posiadaczem rozszerzenia .FM bez żadnych przeszkód.