POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .FM? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .FM

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.FM
359.00 zł
399.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .FM - podstawowe informacje

Domena .FM to domena narodowa przypisana Mikronezji. Rejestracja domeny .FM jest otwarta dla wszystkich, bez dodatkowych wymagań. Dzięki temu może z niej skorzystać każdy, kto ma pomysł na ciekawy adres z tą końcówką.

Domena .FM najczęściej jest stosowana przez rozgłośnie radiowe nadające w częstotliwości FM. Idealnie sprawdza się jako domena dla projektów związanych z radiem tradycyjnym, radiem internetowym, pod audycje on-line, podcasty etc. Dla przykładu: rmf.fm lub last.fm.

DLA KOGO DOMENA .FM?

Domena .FM jako domena narodowa jest dedykowana wszystkim, którzy chcą oferować swoje usługi na terenie Mikronezji. Dzięki otwartej rejestracji, każdy może ją wykorzystać w kreatywny sposób pod strony związane z radiem i muzyką.

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.NET Więcej
.ORG Więcej
.CLUB Więcej
.DANCE Więcej
.CLICK Więcej
.ONLINE Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Jeśli tworzysz nową witrynę związaną z radiem, domena .FM pomoże wygenerować dla Ciebie odpowiedni ruch.

Skróć adres domeny wykorzystując do tego jej rozszerzenie.

Pamiętaj, aby adres WWW był krótki i prosty do zapamiętania, dzięki czemu każdy odnajdzie Twoją stronę.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Poznaj opinie naszych klientów

Z ogromnym zadowoleniem od lat współpracujemy z Kei.pl, dzięki któremu możemy skutecznie i szybko docierać z najważniejszymi informacjami do mieszkańców Krakowa i regionu. Cenię sobie współpracę z Kei.pl, m.in. za stałe i szybkie wsparcie, świetny kontakt, elastyczność i indywidualne podejście do Klienta.
Michał Rodak
Michał Rodak
Prezes Zarządu
LoveKraków.pl
Podobnie, jak to ma miejsce w przypadku naszych samochodów, również bezpieczeństwo elektronicznych danych jest dla nas priorytetem. Dlatego przy wyborze Partnera biznesowego kierowaliśmy się tymi wartościami. Jako kreator autorskich i nietypowych projektów jesteśmy jednocześnie wymagającym Klientem, stąd indywidualne podejście, jak również wsparcie w codziennej działalności jakie otrzymujemy z KEI pozwala nam działać bez obaw o dane. Możemy dlatego polecić zespół KEI, jako rzetelnego partnera w biznesie.
Zbigniew Karcz
Zbigniew Karcz
Assistant Manager
Dział Marketing / IT
Subaru Import Polska sp. z o.o.
Na co dzień nasz zespół walczy o ułamki sekund w Rajdowych Mistrzostwach Świata, dlatego interesuje nas tylko współpraca na najwyższym poziomie. Takie usługi świadczy firma Kei.pl. Zawsze możemy liczyć na ich profesjonalną obsługę.
Gabriel Borowy
Gabriel Borowy
rzecznik prasowy Kajetana Kajetanowicza
Kajto.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Więcej o zasadach rejestracji domeny .FM  

Co warto wiedzieć o domenie .FM?

Domena .FM kojarzy się przede wszystkim z jedną z najbardziej popularnych stacji radiowych w Polsce. Głównymi użytkownikami tego rozszerzenia są instytucje związane z muzyką, rozgłośnie czy podcasty. Dodatkowo warto wiedzieć, że domena .FM jest domeną narodową Mikronezji, państwa mieszczącego się na niewielkich wyspach Oceanu Spokojnego.

Czy domena .FM posiada restrykcje?

Nie. Aby zarejestrować domenę .FM nie ma żadnych określonych, konkretnych warunków. Każda instytucja i każda osoba fizyczna może stać się posiadaczem rozszerzenia .FM bez żadnych przeszkód.