POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .FR? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .FR

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.FR
99.00 zł
199.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .FR - podstawowe informacje

Domena .FR jako narodowa domena Francji służy głównie promocji usług firm i organizacji znajdujących się na terenie tego kraju. Domena jest dostępna do rejestracji dla wszystkich, dzięki czemu można ją wykorzystać globalnie.

DLA KOGO DOMENA .FR?

Jeśli planujesz kierować swoją ofertę do francuskich odbiorców, zainwestuj w domenę .FR. Szukając ofert w sieci, użytkownicy zwracają uwagę na rozszerzenie domen, w które klikają. Adresy WWW z końcówkami narodowymi cieszą się większą popularnością pośród mieszkańców danego kraju. Dzięki otwartej rejestracji możesz także zastosować końcówkę .FR jako skrót od branży, w której działasz.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ DOMENĘ .FR?

Jeśli otwierasz sklep internetowy na cały świat, wykorzystaj wersje językowe znajdowały się na osobnych, dedykowanych domenach dla danego kraju. To wpłynie na ich pozycje w wyszukiwarkach oraz zwiększy klikalność witryny i przełoży się na ilość klientów.

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.EU Więcej
.NET Więcej
.DE Więcej
.ES Więcej
.IT Więcej
.PL Więcej
.TOP Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Domena .FR jest dostępna do rejestracji dla wszystkich.

Pamiętaj, aby adres WWW był krótki i prosty do zapamiętania, dzięki temu każdy odnajdzie Twoją stronę.

Zarejestruj z nazwą firmy więcej końcówek, aby ustrzec się przed konkurencją.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Poznaj opinie naszych klientów

Na co dzień nasz zespół walczy o ułamki sekund w Rajdowych Mistrzostwach Świata, dlatego interesuje nas tylko współpraca na najwyższym poziomie. Takie usługi świadczy firma Kei.pl. Zawsze możemy liczyć na ich profesjonalną obsługę.
Gabriel Borowy
Gabriel Borowy
rzecznik prasowy Kajetana Kajetanowicza
Kajto.pl
Podobnie, jak to ma miejsce w przypadku naszych samochodów, również bezpieczeństwo elektronicznych danych jest dla nas priorytetem. Dlatego przy wyborze Partnera biznesowego kierowaliśmy się tymi wartościami. Jako kreator autorskich i nietypowych projektów jesteśmy jednocześnie wymagającym Klientem, stąd indywidualne podejście, jak również wsparcie w codziennej działalności jakie otrzymujemy z KEI pozwala nam działać bez obaw o dane. Możemy dlatego polecić zespół KEI, jako rzetelnego partnera w biznesie.
Zbigniew Karcz
Zbigniew Karcz
Assistant Manager
Dział Marketing / IT
Subaru Import Polska sp. z o.o.
Z firmą Kei.pl współpracujemy już kilka lat. Codziennie ich usługi dopasowane do naszych potrzeb wpierają nasze działania i pomagają się rozwijać. Nasze zadowolenie jest najlepszą rekomendacją.
Anna Zbela
Anna Zbela
CEO
Fundacja Inicjatyw Gospodarczych, Analitycznych i Technologicznych

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Więcej o zasadach rejestracji domeny .FR  

O czym powinno się wiedzieć wybierając domenę .FR?

Domena .FR to domena narodowa przypisana Francji. Od grudnia 2011 roku rejestracja jest otwarta dla wszystkich, zamieszkujących terytorium Unii Europejskiej. Osoby fizyczne rezerwujące końcówkę .FR są dodatkowo zobligowane do podania nazwy swojego kraju wraz z dokładną datą urodzenia.

Dlaczego warto zarejestrować domenę .FR?

Adres z końcówką .FR daje bardzo dużo możliwości. W dzisiejszych czasach, kiedy każdy chce stworzyć niepowtarzalny adres swojej witryny, niebanalne domeny są niezwykle pomocne. Rozszerzenie .FR może znaleźć zastosowanie w nazwie strony francuskiej restauracji albo bloga poświęconego kulturze tego kraju. Nie jest oczywiście powiedziane, że adres z domeną .fr musi mieć cokolwiek wspólnego z krajem nad Loarą. Np. witryna salonu fryzjerskiego również mogłaby wykorzystać w swoim adresie końcówkę .FR.