POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .GD? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .GD

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.GD
179.00 zł
199.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .GD - podstawowe informacje

Domena .GD to domena narodowa przypisana Grenadzie. Rejestracja domeny .GD jest otwarta dla wszystkich, bez dodatkowych wymagań. Dzięki temu może z niej skorzystać każdy, kto ma pomysł na ciekawy adres z tą końcówką.

DLA KOGO DOMENA .GD?

Domena .GD jako domena narodowa jest dedykowana wszystkim, którzy chcą oferować swoje usługi na terenie Grenady. Dzięki otwartej rejestracji dla wszystkich można ją wykorzystać kreatywnie traktując rozszerzenie .GD jako skrót od branży, w której działa organizacja.

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.CO Więcej
.NET Więcej
.ORG Więcej
.PL Więcej
.ONLINE Więcej
.WEBSITE Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Zarejestruj z nazwą firmy więcej końcówek, aby ustrzec się przed konkurencją.

Skróć adres domeny wykorzystując do tego jej rozszerzenie.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą
ZAUFALI NAM

radio-merkury
zachęta
wojas
polarsport.pl
freshmail
tedx-krakow
coccodrillo
balladine
kotlet.tv
comperia

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Referencje

Bardzo cenimy Kei.pl za elastyczność w dopasowaniu oferty do potrzeb tak dużego serwisu jak Kotlet TV. Współpracujemy od lat i obsługa klienta zawsze stoi na najwyższym poziomie.
Paulina Stępień
Kotlet.tv
kotlet.tv
Naszych Partnerów dobieramy starannie, dlatego korzystamy z serwerów dedykowanych Kei.pl już od dłuższego czasu. Polecamy ich wszystkim tym, dla których najważniejsza jest niezawodność i stabilność działania usług.
Caritas Polska
Administrator stron internetowych Caritas Polska
Caritas

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Więcej o zasadach rejestracji domeny .GD  

O czym powinno się wiedzieć, wybierając domenę .GD?

Domena .GD to narodowa domena państwa wyspiarskiego mieszczącego się na wyspie Grenada. Grenada położona jest w południowej części Morza Karaibskiego i stanowi część archipelagi Grenadyn, inaczej małych Antyli. Rejestracja domeny GD jest dostępna dla wszystkich i bez żadnych dodatkowych restrykcji. 

Dla kogo domena .GD?

Domena .GD jest dedykowana osobom planującym otworzyć działalność na terenie Grenady. Ponadto będzie świetnym pomysłem na nazwę strony lub bloga, o tematyce związanej z turystyką, kulturą czy kuchnią Wysp Karaibskich. Oprócz tego domena .GD może też być wykorzystana, jako kreatywna końcówka, pasująca do danej działalności.