POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .GRAPHICS? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .GRAPHICS

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.GRAPHICS
89.00 zł
99.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .GRAPHICS - podstawowe informacje

Domena .GRAPHICS ? podstawowe informacje

Rozszerzenie .GRAPHICS sprawdzi się w przypadku każdej strony internetowej, która oferuje cyfrowe narzędzia marketingowe. Proponowane materiały wideo, multimedia, aplikacje i logotypy tworzone przez firmy i niezależnych grafików mogą zyskać dzięki oryginalnej końcówce. Końcówka podkreśla profil działalności i profesjonalny charakter serwisu.

JAK WYKORZYSTAĆ NOWE DOMENY?

Rozszerzenie .GRAPHICS to idealne rozwiązanie dla firm zajmujących się kreowaniem komunikacji wizualnej. Branżowa komunikacja to szansa na silną identyfikację firmy. Chwytliwa końcówka pozwoli wyróżnić się wśród  innych usługodawców. Odpowiednio stworzony adres www przyciągnie uwagę odbiorców, wpłynie na pozytywny wizerunek marki. Nowe domeny mogą być wykorzystywane także przez firmy o ugruntowanej pozycji, w przeprowadzaniu dodatkowych kampanii promocyjnych.

DLA KOGO DOMENA .GRAPHICS?

Sprawdzi się jako rozszerzenie dla:

firm zajmujących się projektowaniem graficznym,

drukarni,

agencji reklamowych i interaktywnych,

galerii sztuki, wystaw,

witryn udostępniających materiały multimedialne,

stron zrzeszających pasjonatów grafik i projektowania.

 

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.SOCIAL Więcej
.ONLINE Więcej
.ORG Więcej
.WORK Więcej
.WEBSITE Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Poznaj opinie naszych klientów

Na co dzień nasz zespół walczy o ułamki sekund w Rajdowych Mistrzostwach Świata, dlatego interesuje nas tylko współpraca na najwyższym poziomie. Takie usługi świadczy firma Kei.pl. Zawsze możemy liczyć na ich profesjonalną obsługę.
Gabriel Borowy
Gabriel Borowy
rzecznik prasowy Kajetana Kajetanowicza
Kajto.pl
Podobnie, jak to ma miejsce w przypadku naszych samochodów, również bezpieczeństwo elektronicznych danych jest dla nas priorytetem. Dlatego przy wyborze Partnera biznesowego kierowaliśmy się tymi wartościami. Jako kreator autorskich i nietypowych projektów jesteśmy jednocześnie wymagającym Klientem, stąd indywidualne podejście, jak również wsparcie w codziennej działalności jakie otrzymujemy z KEI pozwala nam działać bez obaw o dane. Możemy dlatego polecić zespół KEI, jako rzetelnego partnera w biznesie.
Zbigniew Karcz
Zbigniew Karcz
Assistant Manager
Dział Marketing / IT
Subaru Import Polska sp. z o.o.
Z ogromnym zadowoleniem od lat współpracujemy z Kei.pl, dzięki któremu możemy skutecznie i szybko docierać z najważniejszymi informacjami do mieszkańców Krakowa i regionu. Cenię sobie współpracę z Kei.pl, m.in. za stałe i szybkie wsparcie, świetny kontakt, elastyczność i indywidualne podejście do Klienta.
Michał Rodak
Michał Rodak
Prezes Zarządu
LoveKraków.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Domeny internetowe - dowiedz się więcej  

Domena .GRAPHIC jest dostępna dla wszystkich, rejestracja bez dodatkowych restrykcji.