POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .GRAPHICS? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .GRAPHICS

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.GRAPHICS
89.00 zł
99.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .GRAPHICS - podstawowe informacje

Domena .GRAPHICS ? podstawowe informacje

Rozszerzenie .GRAPHICS sprawdzi się w przypadku każdej strony internetowej, która oferuje cyfrowe narzędzia marketingowe. Proponowane materiały wideo, multimedia, aplikacje i logotypy tworzone przez firmy i niezależnych grafików mogą zyskać dzięki oryginalnej końcówce. Końcówka podkreśla profil działalności i profesjonalny charakter serwisu.

JAK WYKORZYSTAĆ NOWE DOMENY?

Rozszerzenie .GRAPHICS to idealne rozwiązanie dla firm zajmujących się kreowaniem komunikacji wizualnej. Branżowa komunikacja to szansa na silną identyfikację firmy. Chwytliwa końcówka pozwoli wyróżnić się wśród  innych usługodawców. Odpowiednio stworzony adres www przyciągnie uwagę odbiorców, wpłynie na pozytywny wizerunek marki. Nowe domeny mogą być wykorzystywane także przez firmy o ugruntowanej pozycji, w przeprowadzaniu dodatkowych kampanii promocyjnych.

DLA KOGO DOMENA .GRAPHICS?

Sprawdzi się jako rozszerzenie dla:

firm zajmujących się projektowaniem graficznym,

drukarni,

agencji reklamowych i interaktywnych,

galerii sztuki, wystaw,

witryn udostępniających materiały multimedialne,

stron zrzeszających pasjonatów grafik i projektowania.

 

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.SOCIAL Więcej
.ONLINE Więcej
.ORG Więcej
.WORK Więcej
.WEBSITE Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą
ZAUFALI NAM

radio-merkury
zachęta
wojas
polarsport.pl
freshmail
tedx-krakow
coccodrillo
balladine
kotlet.tv
comperia

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Referencje

Bardzo cenimy Kei.pl za elastyczność w dopasowaniu oferty do potrzeb tak dużego serwisu jak Kotlet TV. Współpracujemy od lat i obsługa klienta zawsze stoi na najwyższym poziomie.
Paulina Stępień
Kotlet.tv
kotlet.tv
Naszych Partnerów dobieramy starannie, dlatego korzystamy z serwerów dedykowanych Kei.pl już od dłuższego czasu. Polecamy ich wszystkim tym, dla których najważniejsza jest niezawodność i stabilność działania usług.
Caritas Polska
Administrator stron internetowych Caritas Polska
Caritas

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Domeny internetowe - dowiedz się więcej  

Domena .GRAPHIC jest dostępna dla wszystkich, rejestracja bez dodatkowych restrykcji.