POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .GURU? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .GURU

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.GURU
149.00 zł
179.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .GURU - podstawowe informacje

Domena .GURU podkreśla, że firma lub osoba specjalizuje się w zakresie oferowanych usług. Ma wszechstronne zastosowanie w każdej dziedzinie. Domenę można zastosować kreatywnie do promocji bloga, poradnika, forum, ale także spełni swoją rolę w promocji firm świadczących usługi doradcze, specjalizujących się w określonej dziedzinie.

JAK WYKORZYSTAĆ NOWE DOMENY?

Domena .GURU jako nowa końcówka pozwala na znalezienie unikalnej nazwy, krótkiej i prostej do zapamiętania, a co najważniejsze ciekawej dla odbiorcy i zachęcającej do kliknięcia. Jeśli użytkownik szuka specjalisty, to kliknie w adres, który go zachęci. Można ją także zastosować do przekierowania ruchu na stronę docelową poprzez dodatkowe kampanie promujące wybraną usługę czy firmowego bloga.  

DLA KOGO DOMENA .GURU?

Końcówka nadaje się dla:

stron z poradnikami na dowolne tematy,

firm świadczących usługi doradcze,

blogerów i vlogerów,

stron z instrukcjami,

firmowych blogów.

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.COM.PL Więcej
.CENTER Więcej
.EXPERT Więcej
.CLICK Więcej
.NAME Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Pamiętaj, aby nazwa domeny była zrozumiała dla odbiorców.

Pamiętaj, aby adres był krótki i łatwy w zapamiętaniu przez odbiorców.

Otwórz się na nowoczesne rozwiązania i wyróżnij spośród konkurencji z branżową końcówką.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Poznaj opinie naszych klientów

Z firmą Kei.pl współpracujemy już kilka lat. Codziennie ich usługi dopasowane do naszych potrzeb wpierają nasze działania i pomagają się rozwijać. Nasze zadowolenie jest najlepszą rekomendacją.
Anna Zbela
Anna Zbela
CEO
Fundacja Inicjatyw Gospodarczych, Analitycznych i Technologicznych
Podobnie, jak to ma miejsce w przypadku naszych samochodów, również bezpieczeństwo elektronicznych danych jest dla nas priorytetem. Dlatego przy wyborze Partnera biznesowego kierowaliśmy się tymi wartościami. Jako kreator autorskich i nietypowych projektów jesteśmy jednocześnie wymagającym Klientem, stąd indywidualne podejście, jak również wsparcie w codziennej działalności jakie otrzymujemy z KEI pozwala nam działać bez obaw o dane. Możemy dlatego polecić zespół KEI, jako rzetelnego partnera w biznesie.
Zbigniew Karcz
Zbigniew Karcz
Assistant Manager
Dział Marketing / IT
Subaru Import Polska sp. z o.o.
Z ogromnym zadowoleniem od lat współpracujemy z Kei.pl, dzięki któremu możemy skutecznie i szybko docierać z najważniejszymi informacjami do mieszkańców Krakowa i regionu. Cenię sobie współpracę z Kei.pl, m.in. za stałe i szybkie wsparcie, świetny kontakt, elastyczność i indywidualne podejście do Klienta.
Michał Rodak
Michał Rodak
Prezes Zarządu
LoveKraków.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Więcej o zasadach rejestracji domeny .GURU  

Rejestracja domeny .GURU jest dostępna dla wszystkich bez dodatkowych restrykcji.