POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .HIPHOP? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .HIPHOP

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.HIPHOP
99.00 zł
129.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .HIPHOP - podstawowe informacje

Domena .HIPHOP dedykowana jest tematom lifestyle. Końcówka idealnie nadaje się do promowania gwiazd muzycznych, tancerzy, a także dla producentów i projektantów ubrań. Podkreśla tematykę strony kryjącej się pod adresem, co zwiększa jego klikalność przez osoby poszukujące informacji związanych z hiphopem.

Domena .HIPHOP należy do grupy nowych domen, a rejestracja jest otwarta dla wszystkich. Ścisłe dopasowanie domeny do tematyki związanej z hiphopem pozwala na znalezienie wolnej, krótkiej i chwytliwej nazwy.

JAK WYKORZYSTAĆ NOWE DOMENY?

Nowe domeny świetnie sprawdzają się zarówno dla nowych projektów w sieci jak i już istniejących. Domena .HIPHOP idealnie sprawdzi się do promocji wykonawcy, zespołu czy wybranej płyty. Adres typu pseudonim.hiphop pozwoli na szybkie odnalezienie strony z informacjami o wybranej gwieździe.

DLA KOGO DOMENA .HIPHOP?

Końcówka nadaje się dla:

muzyków,

zespołów muzycznych,

agencji kreatywnych,

producentów.

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.COM.PL Więcej
.CLUB Więcej
.EXPERT Więcej
.PL Więcej
.ONLINE Więcej
.TOP Więcej
.XYZ Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Pamiętaj, aby adres WWW był krótki i prosty do zapamiętania, dzięki czemu każdy odnajdzie Twoją stronę.

Prowadząc biznes globalny zainwestuj w dedykowane domeny dla wybranych krajów.

Dobry adres WWW to taki, który pozwoli odnaleźć Twoją firmę w sieci ? użyj w nim nazwy firmy.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Poznaj opinie naszych klientów

Na co dzień nasz zespół walczy o ułamki sekund w Rajdowych Mistrzostwach Świata, dlatego interesuje nas tylko współpraca na najwyższym poziomie. Takie usługi świadczy firma Kei.pl. Zawsze możemy liczyć na ich profesjonalną obsługę.
Gabriel Borowy
Gabriel Borowy
rzecznik prasowy Kajetana Kajetanowicza
Kajto.pl
Podobnie, jak to ma miejsce w przypadku naszych samochodów, również bezpieczeństwo elektronicznych danych jest dla nas priorytetem. Dlatego przy wyborze Partnera biznesowego kierowaliśmy się tymi wartościami. Jako kreator autorskich i nietypowych projektów jesteśmy jednocześnie wymagającym Klientem, stąd indywidualne podejście, jak również wsparcie w codziennej działalności jakie otrzymujemy z KEI pozwala nam działać bez obaw o dane. Możemy dlatego polecić zespół KEI, jako rzetelnego partnera w biznesie.
Zbigniew Karcz
Zbigniew Karcz
Assistant Manager
Dział Marketing / IT
Subaru Import Polska sp. z o.o.
Z firmą Kei.pl współpracujemy już kilka lat. Codziennie ich usługi dopasowane do naszych potrzeb wpierają nasze działania i pomagają się rozwijać. Nasze zadowolenie jest najlepszą rekomendacją.
Anna Zbela
Anna Zbela
CEO
Fundacja Inicjatyw Gospodarczych, Analitycznych i Technologicznych

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Więcej o zasadach rejestracji domeny .HIPHOP  

Rejestracja domeny .HIPHOP jest dostępna dla wszystkich, bez dodatkowych restrykcji.