POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .HOUSE? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .HOUSE

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.HOUSE
149.00 zł
179.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .HOUSE - podstawowe informacje

Domena .HOUSE dedykowana jest branży nieruchomości. Idealna dla sprzedawców oraz realizatorów projektu. Rozszerzenie to należy do grupy nowych domen, których celem jest podkreślenie profilu działalności firmy. Widząc adres WWW z końcówką .HOUSE użytkownik poszukujący firmy budowlanej bądź nieruchomości na sprzedaż prędzej kliknie w link posiadający słowo kluczowe.

Rejestracja domeny .HOUSE jest otwarta dla wszystkich. Nadaje się zarówno na blogi i fora jak i dla firm związanych z branżą nieruchomości.

JAK WYKORZYSTAĆ NOWE DOMENY?

Nowe domeny to nie tylko sposób na świetny adres dla początkujących. Jeśli posiadasz już adres główny WWW, nową domenę możesz wykorzystać do dodatkowej promocji. Utworzysz pod nią bloga promującego Twoje usługi, stronę promującą nowość w ofercie bądź witrynę pod kampanię wizerunkową dla Twojej marki. Dodatkowe działania w sieci skierują użytkowników na Twoją stronę co przyczyni się do wzrostu klientów lub czytelników.

DLA KOGO DOMENA .HOUSE?

Końcówka nadaje się dla:

agencji nieruchomości,

firm budowlanych i podwykonawców,

rzeczoznawców rynku nieruchomości,

firm remontowych,

osób prowadzących portale, wyszukiwarki, blogi związane z nieruchomościami.

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.COM.PL Więcej
.MOBI Więcej
.AGENCY Więcej
.GURU Więcej
.PL Więcej
.ONLINE Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Pamiętaj, aby adres WWW był krótki i prosty do zapamiętania, dzięki czemu każdy odnajdzie Twoją stronę.

Jeśli tworzysz markę międzynarodową, zarejestruj różne domeny narodowe i globalne z jej nazwą, aby zapewnić sobie unikalność na rynku.

Pamiętaj, aby nazwa domeny była zrozumiała dla odbiorców.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą
ZAUFALI NAM

radio-merkury
zachęta
wojas
polarsport.pl
freshmail
tedx-krakow
coccodrillo
balladine
kotlet.tv
comperia

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Referencje

Bardzo cenimy Kei.pl za elastyczność w dopasowaniu oferty do potrzeb tak dużego serwisu jak Kotlet TV. Współpracujemy od lat i obsługa klienta zawsze stoi na najwyższym poziomie.
Paulina Stępień
Kotlet.tv
kotlet.tv
Naszych Partnerów dobieramy starannie, dlatego korzystamy z serwerów dedykowanych Kei.pl już od dłuższego czasu. Polecamy ich wszystkim tym, dla których najważniejsza jest niezawodność i stabilność działania usług.
Caritas Polska
Administrator stron internetowych Caritas Polska
Caritas

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Więcej o zasadach rejestracji domeny .HOUSE  

Rejestracja domeny .HOUSE jest dostępna dla wszystkich.