POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .IN? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .IN

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.IN
79.00 zł
99.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .IN - podstawowe informacje

Domena .IN to domena narodowa przypisana Indiom. Rejestracja domeny .IN jest otwarta dla wszystkich, niezależnie od zamieszkania. Dzięki temu końcówkę .IN można wykorzystać kreatywnie do tworzenia ciekawych adresów WWW, zachęcających odbiorców do kliknięcia.

DLA KOGO DOMENA .IN?

Domena .IN jest dedykowana firmom i organizacjom działającym na terenie Indii. Jest idealna dla osób oferujących usługi na terenie tego kraju. Dzięki otwartej rejestracji można ją wykorzystać kreatywnie do stworzenia ciekawego adresu WWW.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ DOMENĘ .IN?

Domena .IN jest popularną końcówką ze względu na jej szerokie zastosowanie. IN często występuje w końcówkach wyrazów. Dlatego została zastosowana również poprzez znane marki jak Linkedin z domeną lnkd.in.

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.NET Więcej
.ORG Więcej
.BIZ Więcej
.CLICK Więcej
.ONLINE Więcej
.TOP Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Szukaj ciekawego adresu WWW, który zachęci odbiorcę do kliknięcia.

Pamiętaj, aby adres strony był zrozumiały w języku jakim posługują się Twoi klienci.

Pamiętaj, aby adres był krótki i łatwy w zapamiętaniu przez odbiorców.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą
ZAUFALI NAM

radio-merkury
zachęta
wojas
polarsport.pl
freshmail
tedx-krakow
coccodrillo
balladine
kotlet.tv
comperia

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Referencje

Bardzo cenimy Kei.pl za elastyczność w dopasowaniu oferty do potrzeb tak dużego serwisu jak Kotlet TV. Współpracujemy od lat i obsługa klienta zawsze stoi na najwyższym poziomie.
Paulina Stępień
Kotlet.tv
kotlet.tv
Naszych Partnerów dobieramy starannie, dlatego korzystamy z serwerów dedykowanych Kei.pl już od dłuższego czasu. Polecamy ich wszystkim tym, dla których najważniejsza jest niezawodność i stabilność działania usług.
Caritas Polska
Administrator stron internetowych Caritas Polska
Caritas

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Więcej o zasadach rejestracji domeny .IN  

Domena .IN  co warto wiedzieć?

Domena narodowa Indii nie jest ograniczona restrykcjami. Końcówka .IN może być rejestrowana przez wszystkich, dlatego jest często wykorzystywania przy tworzeniu chwytliwych adresów WWW. Dzięki takiemu rozszerzeniu adres może być o wiele krótszy, tym samym łatwiejszy do zapamiętania dla potencjalnych klientów.

Domena .IN dlaczego warto ją wybrać?

To atrakcyjna domena dla wszystkich firm chcących przyciągnąć nowych odbiorców. Wybór odpowiedniej domeny nie jest prostym zadaniem, możliwości są ograniczone, a wiele interesujących nazw jest niedostępnych. Oryginalne domeny pozwalają wyróżnić się wśród konkurencji i stworzyć idealną nazwę dla swojej działalności. Zainwestuj w domenę .IN i rozpocznij efektywny e-biznes.