POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .INFO? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .INFO

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.INFO
59.99 zł
99.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .INFO - podstawowe informacje

Końcówka .INFO została wprowadzona w 2001 roku, od tego czasu jest z powodzeniem wykorzystywana przez wszelkiego rodzaju serwisy informacyjne. Domena .INFO to także  szansa dla firm, które chcą w efektowny sposób przedstawić informacje o swojej działalności, produktach czy promowanych wydarzeniach. Pod takim rozszerzeniem mogą znaleźć się szczegółowe informacje na temat produktu i marki.

JAK WYKORZYSTAĆ NOWE DOMENY?

Rozpoznawalność słowa info pozwala na dotarcie do szerokiej grupy odbiorców, również tych międzynarodowych. Końcówka .INFO bywa wykorzystywana przez ekspertów, którzy tworzą swoje strony WWW i dzielą się specjalistyczną wiedzą na dany temat. Dzięki prestiżowej końcówce taka strona zyskuje na wiarygodności, a przekazywane informacje budzą większe zaufanie wśród czytelników. Rozszerzenie .INFO pozwala stworzyć unikalny, krótki i łatwy do zapamiętania adres WWW.

DLA KOGO DOMENA .INFO?

Domena .INFO może być wykorzystana na potrzeby:

serwisów i portali informacyjnych,

stron z aktualnościami z danego regiony czy miasta,

blogów eksperckich,

serwisów poradnikowych,

 firm chcących rozszerzyć swoją działalność o rynki zagraniczne.

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.NET Więcej
.PL Więcej
.EXPERT Więcej
.WEBSITE Więcej
.CO Więcej
.BIZ Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Pamiętaj, aby adres WWW był krótki i prosty do zapamiętania, dzięki temu każdy odnajdzie Twoją stronę.

Pamiętaj, aby nazwa domeny była zrozumiała dla odbiorców.

Pamiętaj, aby rejestrować więcej adresów z nazwami podobnymi do Twoich, aby zabezpieczyć swój biznes przed działaniami konkurencji.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Poznaj opinie naszych klientów

Na co dzień nasz zespół walczy o ułamki sekund w Rajdowych Mistrzostwach Świata, dlatego interesuje nas tylko współpraca na najwyższym poziomie. Takie usługi świadczy firma Kei.pl. Zawsze możemy liczyć na ich profesjonalną obsługę.
Gabriel Borowy
Gabriel Borowy
rzecznik prasowy Kajetana Kajetanowicza
Kajto.pl
Z ogromnym zadowoleniem od lat współpracujemy z Kei.pl, dzięki któremu możemy skutecznie i szybko docierać z najważniejszymi informacjami do mieszkańców Krakowa i regionu. Cenię sobie współpracę z Kei.pl, m.in. za stałe i szybkie wsparcie, świetny kontakt, elastyczność i indywidualne podejście do Klienta.
Michał Rodak
Michał Rodak
Prezes Zarządu
LoveKraków.pl
Z firmą Kei.pl współpracujemy już kilka lat. Codziennie ich usługi dopasowane do naszych potrzeb wpierają nasze działania i pomagają się rozwijać. Nasze zadowolenie jest najlepszą rekomendacją.
Anna Zbela
Anna Zbela
CEO
Fundacja Inicjatyw Gospodarczych, Analitycznych i Technologicznych

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Domeny internetowe - dowiedz się więcej  

Domena .INFO – co warto wiedzieć?

Domena .INFO należy do grupy końcówek funkcjonalnych. Rozszerzenie .INFO cieszy się ogromną popularnością w niektórych branżach, najczęściej używane przy tworzeniu serwisów informacyjnych. Taka końcówka podkreśla charakter działalności serwisu, jest czytelna dla odbiorcy, zachęca do odwiedzenia portalu.

Domena .INFO – dlaczego ją wybrać?

Chwytliwa końcówka to szansa na dotarcie do dużej grupy odbiorców i międzynarodowy zasięg. Taka końcówka podkreśla wiarygodność publikowanych treści i nadaje prestiżu całej stronie. Często stosowana przez ekspertów przy tworzeniu portali z wiedzą branżową. Domena .INFO pomaga stworzyć możliwe najkrótszą nazwę, która zostaje doceniona przez użytkowników sieci. Kreatywne wykorzystanie rozszerzenia .INFO otwiera szansę na zbudowanie lojalnej grupy stałych odbiorców.