POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .INFO? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNA



Cennik domeny .INFO

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.INFO
49.00 zł
99.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .INFO - podstawowe informacje

Końcówka .INFO została wprowadzona w 2001 roku, od tego czasu jest z powodzeniem wykorzystywana przez wszelkiego rodzaju serwisy informacyjne. Domena .INFO to także  szansa dla firm, które chcą w efektowny sposób przedstawić informacje o swojej działalności, produktach czy promowanych wydarzeniach. Pod takim rozszerzeniem mogą znaleźć się szczegółowe informacje na temat produktu i marki.

JAK WYKORZYSTAĆ NOWE DOMENY?

Rozpoznawalność słowa info pozwala na dotarcie do szerokiej grupy odbiorców, również tych międzynarodowych. Końcówka .INFO bywa wykorzystywana przez ekspertów, którzy tworzą swoje strony WWW i dzielą się specjalistyczną wiedzą na dany temat. Dzięki prestiżowej końcówce taka strona zyskuje na wiarygodności, a przekazywane informacje budzą większe zaufanie wśród czytelników. Rozszerzenie .INFO pozwala stworzyć unikalny, krótki i łatwy do zapamiętania adres WWW.

DLA KOGO DOMENA .INFO?

Domena .INFO może być wykorzystana na potrzeby:

serwisów i portali informacyjnych,

stron z aktualnościami z danego regiony czy miasta,

blogów eksperckich,

serwisów poradnikowych,

 firm chcących rozszerzyć swoją działalność o rynki zagraniczne.

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.NET Więcej
.PL Więcej
.EXPERT Więcej
.WEBSITE Więcej
.CO Więcej
.BIZ Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Pamiętaj, aby adres WWW był krótki i prosty do zapamiętania, dzięki temu każdy odnajdzie Twoją stronę.

Pamiętaj, aby nazwa domeny była zrozumiała dla odbiorców.

Pamiętaj, aby rejestrować więcej adresów z nazwami podobnymi do Twoich, aby zabezpieczyć swój biznes przed działaniami konkurencji.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą
ZAUFALI NAM

radio-merkury
zachęta
wojas
polarsport.pl
freshmail
tedx-krakow
coccodrillo
balladine
kotlet.tv
comperia

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Referencje

Bardzo cenimy Kei.pl za elastyczność w dopasowaniu oferty do potrzeb tak dużego serwisu jak Kotlet TV. Współpracujemy od lat i obsługa klienta zawsze stoi na najwyższym poziomie.
Paulina Stępień
Kotlet.tv
kotlet.tv
Naszych Partnerów dobieramy starannie, dlatego korzystamy z serwerów dedykowanych Kei.pl już od dłuższego czasu. Polecamy ich wszystkim tym, dla których najważniejsza jest niezawodność i stabilność działania usług.
Caritas Polska
Administrator stron internetowych Caritas Polska
Caritas

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Domeny internetowe - dowiedz się więcej  

Domena .INFO – co warto wiedzieć?

Domena .INFO należy do grupy końcówek funkcjonalnych. Rozszerzenie .INFO cieszy się ogromną popularnością w niektórych branżach, najczęściej używane przy tworzeniu serwisów informacyjnych. Taka końcówka podkreśla charakter działalności serwisu, jest czytelna dla odbiorcy, zachęca do odwiedzenia portalu.

Domena .INFO – dlaczego ją wybrać?

Chwytliwa końcówka to szansa na dotarcie do dużej grupy odbiorców i międzynarodowy zasięg. Taka końcówka podkreśla wiarygodność publikowanych treści i nadaje prestiżu całej stronie. Często stosowana przez ekspertów przy tworzeniu portali z wiedzą branżową. Domena .INFO pomaga stworzyć możliwe najkrótszą nazwę, która zostaje doceniona przez użytkowników sieci. Kreatywne wykorzystanie rozszerzenia .INFO otwiera szansę na zbudowanie lojalnej grupy stałych odbiorców.