POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .INFO? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .INFO

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.INFO
59.99 zł
99.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .INFO - podstawowe informacje

Końcówka .INFO została wprowadzona w 2001 roku, od tego czasu jest z powodzeniem wykorzystywana przez wszelkiego rodzaju serwisy informacyjne. Domena .INFO to także  szansa dla firm, które chcą w efektowny sposób przedstawić informacje o swojej działalności, produktach czy promowanych wydarzeniach. Pod takim rozszerzeniem mogą znaleźć się szczegółowe informacje na temat produktu i marki.

JAK WYKORZYSTAĆ NOWE DOMENY?

Rozpoznawalność słowa info pozwala na dotarcie do szerokiej grupy odbiorców, również tych międzynarodowych. Końcówka .INFO bywa wykorzystywana przez ekspertów, którzy tworzą swoje strony WWW i dzielą się specjalistyczną wiedzą na dany temat. Dzięki prestiżowej końcówce taka strona zyskuje na wiarygodności, a przekazywane informacje budzą większe zaufanie wśród czytelników. Rozszerzenie .INFO pozwala stworzyć unikalny, krótki i łatwy do zapamiętania adres WWW.

DLA KOGO DOMENA .INFO?

Domena .INFO może być wykorzystana na potrzeby:

serwisów i portali informacyjnych,

stron z aktualnościami z danego regiony czy miasta,

blogów eksperckich,

serwisów poradnikowych,

 firm chcących rozszerzyć swoją działalność o rynki zagraniczne.

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.NET Więcej
.PL Więcej
.EXPERT Więcej
.WEBSITE Więcej
.CO Więcej
.BIZ Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Pamiętaj, aby adres WWW był krótki i prosty do zapamiętania, dzięki temu każdy odnajdzie Twoją stronę.

Pamiętaj, aby nazwa domeny była zrozumiała dla odbiorców.

Pamiętaj, aby rejestrować więcej adresów z nazwami podobnymi do Twoich, aby zabezpieczyć swój biznes przed działaniami konkurencji.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Poznaj opinie naszych klientów

Podobnie, jak to ma miejsce w przypadku naszych samochodów, również bezpieczeństwo elektronicznych danych jest dla nas priorytetem. Dlatego przy wyborze Partnera biznesowego kierowaliśmy się tymi wartościami. Jako kreator autorskich i nietypowych projektów jesteśmy jednocześnie wymagającym Klientem, stąd indywidualne podejście, jak również wsparcie w codziennej działalności jakie otrzymujemy z KEI pozwala nam działać bez obaw o dane. Możemy dlatego polecić zespół KEI, jako rzetelnego partnera w biznesie.
Zbigniew Karcz
Zbigniew Karcz
Assistant Manager
Dział Marketing / IT
Subaru Import Polska sp. z o.o.
Z ogromnym zadowoleniem od lat współpracujemy z Kei.pl, dzięki któremu możemy skutecznie i szybko docierać z najważniejszymi informacjami do mieszkańców Krakowa i regionu. Cenię sobie współpracę z Kei.pl, m.in. za stałe i szybkie wsparcie, świetny kontakt, elastyczność i indywidualne podejście do Klienta.
Michał Rodak
Michał Rodak
Prezes Zarządu
LoveKraków.pl
Z firmą Kei.pl współpracujemy już kilka lat. Codziennie ich usługi dopasowane do naszych potrzeb wpierają nasze działania i pomagają się rozwijać. Nasze zadowolenie jest najlepszą rekomendacją.
Anna Zbela
Anna Zbela
CEO
Fundacja Inicjatyw Gospodarczych, Analitycznych i Technologicznych

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Domeny internetowe - dowiedz się więcej  

Domena .INFO – co warto wiedzieć?

Domena .INFO należy do grupy końcówek funkcjonalnych. Rozszerzenie .INFO cieszy się ogromną popularnością w niektórych branżach, najczęściej używane przy tworzeniu serwisów informacyjnych. Taka końcówka podkreśla charakter działalności serwisu, jest czytelna dla odbiorcy, zachęca do odwiedzenia portalu.

Domena .INFO – dlaczego ją wybrać?

Chwytliwa końcówka to szansa na dotarcie do dużej grupy odbiorców i międzynarodowy zasięg. Taka końcówka podkreśla wiarygodność publikowanych treści i nadaje prestiżu całej stronie. Często stosowana przez ekspertów przy tworzeniu portali z wiedzą branżową. Domena .INFO pomaga stworzyć możliwe najkrótszą nazwę, która zostaje doceniona przez użytkowników sieci. Kreatywne wykorzystanie rozszerzenia .INFO otwiera szansę na zbudowanie lojalnej grupy stałych odbiorców.