POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .IT? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .IT

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.IT
59.00 zł
199.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .IT - podstawowe informacje

Domena .IT to domena narodowa przypisana Włochom. Rejestracja domeny .IT jest otwarta dla wszystkich podmiotów i osób posiadających adres na terenie Unii Europejskiej. Wymagane jest podanie numeru NIP/EU VAT, a dla osób fizycznych numeru dokumentu tożsamości.

DLA KOGO DOMENA .IT?

Domena .IT jest dedykowana firmom i organizacjom działającym na terenie Włoch. Jeśli prowadzisz firmę w tym kraju, bądź planujesz poszerzyć swoją działalność o ten właśnie kraj, domena .it pomoże przyciągnąć odpowiednich klientów, szukających usług na terenie Italii. Domena .IT świetnie sprawdzi się do promowania firm działających w branży IT. Końcówka wskaże dokładnie, czym zajmuje się firma.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ DOMENĘ .IT?

Włochy przyciągają co roku miliony turystów, dlatego są atrakcyjnym Państwem do rozwoju swojego biznesu. Jeśli planujesz dystrybucję swoich usług na terenie tego kraju, domena .IT pomoże pozyskać zainteresowanych odbiorców. Domenę .IT można również zastosować kreatywnie do stworzenia zachęcającego adresu WWW. Dla przykładu serwis Reddit zarejestrował swoją nazwę w tej końcówce: redd.it, chroniąc firmę przed niekorzystnym działaniem konkurencji.

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.EU Więcej
.ES Więcej
.FR Więcej
.PL Więcej
.ONLINE Więcej
.WEBSITE Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Domena .IT jest ciekawą końcówką dla firm z branży IT.

Pamiętaj, aby adres strony był zrozumiały w języku jakim posługują się Twoi klienci.

Prowadząc biznes globalny zainwestuj w dedykowane domeny dla wybranych krajów.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Poznaj opinie naszych klientów

Z ogromnym zadowoleniem od lat współpracujemy z Kei.pl, dzięki któremu możemy skutecznie i szybko docierać z najważniejszymi informacjami do mieszkańców Krakowa i regionu. Cenię sobie współpracę z Kei.pl, m.in. za stałe i szybkie wsparcie, świetny kontakt, elastyczność i indywidualne podejście do Klienta.
Michał Rodak
Michał Rodak
Prezes Zarządu
LoveKraków.pl
Podobnie, jak to ma miejsce w przypadku naszych samochodów, również bezpieczeństwo elektronicznych danych jest dla nas priorytetem. Dlatego przy wyborze Partnera biznesowego kierowaliśmy się tymi wartościami. Jako kreator autorskich i nietypowych projektów jesteśmy jednocześnie wymagającym Klientem, stąd indywidualne podejście, jak również wsparcie w codziennej działalności jakie otrzymujemy z KEI pozwala nam działać bez obaw o dane. Możemy dlatego polecić zespół KEI, jako rzetelnego partnera w biznesie.
Zbigniew Karcz
Zbigniew Karcz
Assistant Manager
Dział Marketing / IT
Subaru Import Polska sp. z o.o.
Na co dzień nasz zespół walczy o ułamki sekund w Rajdowych Mistrzostwach Świata, dlatego interesuje nas tylko współpraca na najwyższym poziomie. Takie usługi świadczy firma Kei.pl. Zawsze możemy liczyć na ich profesjonalną obsługę.
Gabriel Borowy
Gabriel Borowy
rzecznik prasowy Kajetana Kajetanowicza
Kajto.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Więcej o zasadach rejestracji domeny .IT  

Domena .IT co warto wiedzieć przy rejestracji?

Domena .IT jako domena krajowa Włoch zdobyła także uznanie w Polsce. Końcówka wybierana przez firmy z branży technologii informacyjnej podkreśla profil działalności i jest czytelna dla odbiorców. Domena .IT może być zarejestrowana przez wszystkie podmioty mające swoją siedzibę na terenie Unii Europejskiej bądź też w innych krajach z obszaru Europy (Norwegia, Lichtenstein, Republika San Marino, Szwajcaria i Watykan). Przy rejestracji domeny .IT nie jest wymagana działalność gospodarcza ani przedstawiciel lokalny na terenie Włoch.

Kto powinien wybrać domenę .IT?

Domena .IT jest ciekawą alternatywą dla firm chcących stworzyć chwytliwy adres. Końcówka kojarzona z technologią informacyjną to idealna okazja do wyróżnienia się na tle konkurencji. Taka domena zapada w pamięć odbiorcy, dlatego największe firmy wykorzystują domenę .IT do działań promocyjnych.