POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .JP? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .JP

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.JP
299.00 zł
399.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .JP - podstawowe informacje

Domena .JP to narodowa domena dedykowana Japonii. Rejestracja domeny .JP wymaga od osoby fizycznej podania adresu zamieszkania na terenie Japonii, a w przypadku firm adresu oddziału na terenie tego kraju. Domena .JP podkreśla, że usługi są oferowane na terenie Japonii.

Dla kogo domena .JP?

Domena .JP jako domena narodowa jest dedykowana wszystkim, którzy chcą oferować swoje usługi na terenie Japonii. Jeśli planujesz ekspansję na ten rynek, bądź już oferujesz tam swoje produkty, zadbaj, aby użytkownicy chętniej odwiedzali Twoją stronę. Domena .JP podkreśla, że firma ma związki z Japonią, co buduje poczucie zaufania klientów do marki.

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.NET Więcej
.ORG Więcej
.CLICK Więcej
.ONLINE Więcej
.SHOP Więcej
.WEBSITE Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Pamiętaj, aby adres WWW był krótki i prosty do zapamiętania, dzięki czemu każdy odnajdzie Twoją stronę.

Jeśli tworzysz markę międzynarodową, zarejestruj różne domeny narodowe i globalne z jej nazwą, aby zapewnić sobie unikalność na rynku.

Pamiętaj, aby nazwa domeny była zrozumiała dla odbiorców.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Poznaj opinie naszych klientów

Na co dzień nasz zespół walczy o ułamki sekund w Rajdowych Mistrzostwach Świata, dlatego interesuje nas tylko współpraca na najwyższym poziomie. Takie usługi świadczy firma Kei.pl. Zawsze możemy liczyć na ich profesjonalną obsługę.
Gabriel Borowy
Gabriel Borowy
rzecznik prasowy Kajetana Kajetanowicza
Kajto.pl
Z ogromnym zadowoleniem od lat współpracujemy z Kei.pl, dzięki któremu możemy skutecznie i szybko docierać z najważniejszymi informacjami do mieszkańców Krakowa i regionu. Cenię sobie współpracę z Kei.pl, m.in. za stałe i szybkie wsparcie, świetny kontakt, elastyczność i indywidualne podejście do Klienta.
Michał Rodak
Michał Rodak
Prezes Zarządu
LoveKraków.pl
Podobnie, jak to ma miejsce w przypadku naszych samochodów, również bezpieczeństwo elektronicznych danych jest dla nas priorytetem. Dlatego przy wyborze Partnera biznesowego kierowaliśmy się tymi wartościami. Jako kreator autorskich i nietypowych projektów jesteśmy jednocześnie wymagającym Klientem, stąd indywidualne podejście, jak również wsparcie w codziennej działalności jakie otrzymujemy z KEI pozwala nam działać bez obaw o dane. Możemy dlatego polecić zespół KEI, jako rzetelnego partnera w biznesie.
Zbigniew Karcz
Zbigniew Karcz
Assistant Manager
Dział Marketing / IT
Subaru Import Polska sp. z o.o.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Więcej o zasadach rejestracji domeny .JP  

Domena .JP – dlaczego ją wybrać?

Domena .JP to narodowa domena Japonii, kraju w którym zamiast komputera używa się głównie nowoczesnych smartfonów. Końcówka .JP należy do nowych domen i jak większość z nich daje wiele możliwości, do stworzenia niepowtarzalnej i kreatywnej nazwy strony.  

Czy obowiązują określone restrykcje przy rejestracji domeny .JP?

Aby stać się posiadaczem domeny .JP nie ma konieczności zakładania działalności gospodarczej na terenie Japonii. Jednak należy wskazać konkretną osobę zamieszkującą Kraj Kwitnącej Wiśni, czyli tzw. lokalny kontakt administracyjny. Dodatkową informacją jest także to, że długość nazwy z rozszerzeniem .JP może mieć długość od 3 do 63 znaków.