POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .KITCHEN? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .KITCHEN

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.KITCHEN
199.00 zł
219.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .KITCHEN - podstawowe informacje

Domena .KITCHEN jest końcówką należącą do grupy nowych domen. Rozszerzenie .KITCHEN nie posiada żadnych restrykcji, więc może ją zarejestrować każdy, zarówno osoba fizyczna, jak i firma. Domena .KITCHEN została zatwierdzona i dodana do głównych serwerów pod koniec 2013 roku. Zaletą rozszerzenia .KITCHEN jest to, że mimo jednoznacznego skojarzenia, może mieć wiele oryginalnych zastosowań. O pomysłach na wykorzystanie nowych domen w branży gastronomicznej możesz poczytać na naszym Blogu Kei.pl 

JAK WYKORZYSTAĆ DOMENĘ .KITCHEN?

Domena .KITCHEN będzie idealną końcówką dla wszystkich witryn związanych z szeroko pojętym gotowaniem. Strony WWW z przepisami kuchni tradycyjnej, regionalnej czy .FIT mające w nazwie rozszerzenie .KITCHEN z pewnością zwrócą uwagę potencjalnych odbiorców. Ponadto, domena .KITCHEN znajdzie zastosowanie w przypadku firm oferujących meble do kuchni, produkty AGD oraz akcesoria kuchenne. Będzie także oryginalnym pomysłem dla architektów specjalizujących się w projektach kuchni. 

DLA KOGO DOMENA .KITCHEN?

Domena .KITCHEN będzie odpowiednia dla:

Witryn z przepisami kulinarnymi,

Sprzedawców AGD,

Producentów mebli do kuchni,

Właścicieli sklepów z akcesoriami kuchennymi,

Blogów kulinarnych.

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.CATERING Więcej
.RESTAURANT Więcej
.PUB Więcej
.PIZZA Więcej
.WINE Więcej
.FIT Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Przy rejestracji pamiętaj, że krótkie domeny zawierające słowa kluczowe mają większą wartość na rynku wtórnym.

Wykorzystaj końcówki kreatywnie do stworzenia ciekawego adresu, który zachęci do kliknięcia. 

Pamiętaj, aby nazwa domeny była zrozumiała dla odbiorców.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Poznaj opinie naszych klientów

Na co dzień nasz zespół walczy o ułamki sekund w Rajdowych Mistrzostwach Świata, dlatego interesuje nas tylko współpraca na najwyższym poziomie. Takie usługi świadczy firma Kei.pl. Zawsze możemy liczyć na ich profesjonalną obsługę.
Gabriel Borowy
Gabriel Borowy
rzecznik prasowy Kajetana Kajetanowicza
Kajto.pl
Z firmą Kei.pl współpracujemy już kilka lat. Codziennie ich usługi dopasowane do naszych potrzeb wpierają nasze działania i pomagają się rozwijać. Nasze zadowolenie jest najlepszą rekomendacją.
Anna Zbela
Anna Zbela
CEO
Fundacja Inicjatyw Gospodarczych, Analitycznych i Technologicznych
Podobnie, jak to ma miejsce w przypadku naszych samochodów, również bezpieczeństwo elektronicznych danych jest dla nas priorytetem. Dlatego przy wyborze Partnera biznesowego kierowaliśmy się tymi wartościami. Jako kreator autorskich i nietypowych projektów jesteśmy jednocześnie wymagającym Klientem, stąd indywidualne podejście, jak również wsparcie w codziennej działalności jakie otrzymujemy z KEI pozwala nam działać bez obaw o dane. Możemy dlatego polecić zespół KEI, jako rzetelnego partnera w biznesie.
Zbigniew Karcz
Zbigniew Karcz
Assistant Manager
Dział Marketing / IT
Subaru Import Polska sp. z o.o.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Więcej o zasadach rejestracji domeny .KITCHEN  

O czym warto wiedzieć rejestrując domenę .KITCHEN?

Domena .KITCHEN nie posiada żadnych restrykcji a jej rejestracja jest otwarta dla wszystkich - bez względu na formę i miejsce działalności. Jej rejestracja jest dostępna od 2013 roku. Należy do grupy nowych domen, dzięki czemu można ją wykorzystać tworząc oryginalny adres strony WWW.

Kogo może zainteresować domena .KITCHEN?

Domena .KITCHEN jest dedykowana wszystkim prowadzącym biznes związany z szeroko pojętą kuchnią. Końcówka .KITCHEN może być z powodzeniem użyta na  stronie WWW z przepisami kulinarnymi, meblami i akcesoriami kuchennymi, a także u architekta zajmującego się projektami kuchni.