POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .MOBI? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .MOBI

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.MOBI
59.00 zł
99.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .MOBI - podstawowe informacje

Końcówka .MOBI to popularne rozwiązanie, które ostatnimi czasy zawojowało świat domen. Pasuje ona do wszystkich serwisów, które dotyczą szeroko rozumianej tematyki mobile. Dzięki tej domenie Twoja strona WWW będzie widoczna w sieci i z pewnością przyciągnie odpowiednią grupę docelową.  

JAK WYKORZYSTAĆ NOWE DOMENY?

Nowe domeny świetnie sprawdzają się zarówno dla nowych, powstających firm jak i dłużej działających. Końcówka .MOBI pozwala na znalezienie unikalnej nazwy, krótkiej i prostej do zapamiętania. Nowe domeny służą także do przeprowadzania dodatkowych kampanii, które wspierają markę i jej wizerunek. Pomagają wybrać chwytliwy adres, który zaprasza użytkownika do podjęcia działania

DLA KOGO DOMENA .MOBI?

To idealna domena dla wszelkich projektów dotyczących rozwiązań mobilnych.

Rozwiązanie przygotowane dla witryn internetowych zaprojektowanych na smartfony i urządzenia przenośne.

Witryny z tą końcówką domenową doskonale sprawdzą się dla wszelkich stron WWW dedykowanych aplikacjom mobilnym.

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.CLOUD Więcej
.CENTER Więcej
.CLICK Więcej
.PL Więcej
.TV Więcej
.NET Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Dobry adres WWW to taki, który pozwoli odnaleźć Twoją firmę w sieci ? użyj w nim nazwy firmy.

Wybieraj rozszerzenia, które pozwalają na stworzenie ciekawego adresu WWW.

Rejestruj więcej adresów WWW z nazwą swojej firmy, aby uprzedzić konkurencję.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Poznaj opinie naszych klientów

Na co dzień nasz zespół walczy o ułamki sekund w Rajdowych Mistrzostwach Świata, dlatego interesuje nas tylko współpraca na najwyższym poziomie. Takie usługi świadczy firma Kei.pl. Zawsze możemy liczyć na ich profesjonalną obsługę.
Gabriel Borowy
Gabriel Borowy
rzecznik prasowy Kajetana Kajetanowicza
Kajto.pl
Podobnie, jak to ma miejsce w przypadku naszych samochodów, również bezpieczeństwo elektronicznych danych jest dla nas priorytetem. Dlatego przy wyborze Partnera biznesowego kierowaliśmy się tymi wartościami. Jako kreator autorskich i nietypowych projektów jesteśmy jednocześnie wymagającym Klientem, stąd indywidualne podejście, jak również wsparcie w codziennej działalności jakie otrzymujemy z KEI pozwala nam działać bez obaw o dane. Możemy dlatego polecić zespół KEI, jako rzetelnego partnera w biznesie.
Zbigniew Karcz
Zbigniew Karcz
Assistant Manager
Dział Marketing / IT
Subaru Import Polska sp. z o.o.
Z firmą Kei.pl współpracujemy już kilka lat. Codziennie ich usługi dopasowane do naszych potrzeb wpierają nasze działania i pomagają się rozwijać. Nasze zadowolenie jest najlepszą rekomendacją.
Anna Zbela
Anna Zbela
CEO
Fundacja Inicjatyw Gospodarczych, Analitycznych i Technologicznych

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Więcej o zasadach rejestracji domeny .MOBI  

Domena .MOBI – co warto wiedzieć?

Końcówka .MOBI cieszy się rosnącym zainteresowaniem wśród internautów. Skąd popularność domeny .MOBI? W dużej mierze za jej powodzenie odpowiada uniwersalność i swoboda użycia. Domena pasuje do szerokiej tematyki mobile i branży nowych technologii. Rozszerzenie .MOBI podkreśla profil działalności serwisu, nawiguje użytkownika i zachęca do kliknięcia.

Dlaczego warto wybrać domenę .MOBI?

Końcówka .MOBI jest wykorzystywana przez firmy, które chcą zbudować swoją pozycję na rynku mobile. Liderzy branży i stabilne firmy często wykorzystują domenę .MOBILE do przeprowadzania akcji promocyjnych i wizerunkowych. Dla podmiotów rozpoczynających swoją działalność rozszerzenie jest szansą na wyróżnienie wśród konkurencji. Nie mam wątpliwości, ze chwytliwy adres przyciąga uwagę potencjalnych klientów, dlatego domena .MOBI świetnie sprawdzi się jako końcówka dla wszystkich witryn zaprojektowanych na smartfony i tablety.