POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .NAME? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .NAME

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.NAME
79.00 zł
99.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .NAME - podstawowe informacje

Domena .NAME należy do grupy nowych domen, które podkreślają tematykę witryny. Pierwotnie domenę można było jedynie zarejestrować z nazwą zawierającą imię i nazwisko, obecnie rejestracja została otwarta dla wszystkich. Domenę .NAME można wykorzystać dowolnie, kreatywnie dopasowując do niej nazwę.

JAK WYKORZYSTAĆ NOWE DOMENY?

Nowe końcówki domen, w tym .NAME, pozwalają na znalezienie krótkiego i chwytliwego adresu WWW, który zachęci użytkownika do kliknięcia. Sprawdzają się zarówno dla nowych projektów, jak i tych już działających. Podchodząc do rozszerzeń kreatywnie pozwalają one na zbudowanie ciekawego adresu, który pozwoli na wypromowanie kampanii wizerunkowej marki.

DLA KOGO DOMENA .NAME?

Końcówka nadaje się dla:

blogerów i vlogerów,

witryn promujących osoby i ich talenty,

osób, którym zależy na budowaniu marki osobistej,

wszystkich szukających kreatywnego adresu.

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.NET Więcej
.ORG Więcej
.EXPERT Więcej
.GURU Więcej
.WEBSITE Więcej
.EU Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Staraj się wybrać adres strony WWW tak, aby był krótki i prosty do zapamiętania.

Zarejestruj z nazwą firmy więcej końcówek, aby ustrzec się przed konkurencją.

Jeśli tworzysz markę międzynarodową, zarejestruj różne domeny narodowe i globalne z jej nazwą, aby zapewnić sobie unikalność na rynku.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą
ZAUFALI NAM

radio-merkury
zachęta
wojas
polarsport.pl
freshmail
tedx-krakow
coccodrillo
balladine
kotlet.tv
comperia

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Referencje

Bardzo cenimy Kei.pl za elastyczność w dopasowaniu oferty do potrzeb tak dużego serwisu jak Kotlet TV. Współpracujemy od lat i obsługa klienta zawsze stoi na najwyższym poziomie.
Paulina Stępień
Kotlet.tv
kotlet.tv
Naszych Partnerów dobieramy starannie, dlatego korzystamy z serwerów dedykowanych Kei.pl już od dłuższego czasu. Polecamy ich wszystkim tym, dla których najważniejsza jest niezawodność i stabilność działania usług.
Caritas Polska
Administrator stron internetowych Caritas Polska
Caritas

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Więcej o zasadach rejestracji domeny .NAME  

Domena .NAME – dlaczego warto ją wybrać?

Rozszerzenia .NAME to domena najwyższego poziomu, dedykowana głównie osobom prywatnym, choć nie tylko. Rejestracja jest otwarta dla wszystkich i nie zawiera żadnych, dodatkowych restrykcji. Sprawdza się w przypadku osób lub instytucji, którym zależy na promowaniu własnej marki.

Co warto wiedzieć rejestrując domenę .NAME?

Wybór tej unikatowej końcówki pozwoli na wykreowanie własnego miejsca w Internecie. To nieograniczone pole do popisu dla osób chcących prowadzić własną stronę. Taki osobisty adres nadaje prestiżowy wydźwięk publikowanym treściom i podkreśla indywidualny charakter. Jeśli chcesz dzielić się swoją pasją, prowadzić dziennik, videobloga, bądź stworzyć profesjonalne portfolio - domena .NAME jest dla Ciebie! Zainwestuj w chwytliwą końcówkę i buduj swoją karierę online.