POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .NL? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .NL

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.NL
59.00 zł
199.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .NL - podstawowe informacje

Domena .NL to domena narodowa przypisana Holandii. Rejestracja domeny .NL jest otwarta dla wszystkich pod warunkiem posiadania kontaktu administracyjnego, zlokalizowanego fizycznie na terenie Holandii, czyli tzw. lokalnego przedstawiciela.

DLA KOGO DOMENA .NL?

Domena .NL przypisana jest do promocji usług oferowanych na terenie wszystkich bądź wybranych krajów należących do Królestwa Zjednoczonych Niderlandów. Niderlandy to historyczna nazwa obejmująca nizinne tereny ujścia Renu, Mozy i Skaldy do Morza Północnego oraz Ardeny i sąsiednie wyżyny, czyli dzisiejsze kraje: Belgia, Holandia i Luksemburg.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ DOMENĘ .NL?

Domena .NL jest głównie kojarzona z firmami działającymi na terenie Holandii bądź wszystkich krajów niderlandzkich. Jeśli planujesz oferować usługi do mieszkańców tego obszaru, zarejestruj domenę .NL, aby zainteresować potencjalnych klientów. Końcówka ta sugeruje użytkownikowi sieci, że pod jej adresem znajdzie firmę działającą w jego okolicy.

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.ORG Więcej
.BIZ Więcej
.BE Więcej
.DE Więcej
.PL Więcej
.TOP Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Szukaj ciekawego adresu WWW, który zachęci odbiorcę do kliknięcia.

Rejestruj więcej adresów WWW z nazwą swojej firmy, aby uprzedzić konkurencję.

Pamiętaj, aby adres był krótki i łatwy w zapamiętaniu przez odbiorców.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Poznaj opinie naszych klientów

Na co dzień nasz zespół walczy o ułamki sekund w Rajdowych Mistrzostwach Świata, dlatego interesuje nas tylko współpraca na najwyższym poziomie. Takie usługi świadczy firma Kei.pl. Zawsze możemy liczyć na ich profesjonalną obsługę.
Gabriel Borowy
Gabriel Borowy
rzecznik prasowy Kajetana Kajetanowicza
Kajto.pl
Z ogromnym zadowoleniem od lat współpracujemy z Kei.pl, dzięki któremu możemy skutecznie i szybko docierać z najważniejszymi informacjami do mieszkańców Krakowa i regionu. Cenię sobie współpracę z Kei.pl, m.in. za stałe i szybkie wsparcie, świetny kontakt, elastyczność i indywidualne podejście do Klienta.
Michał Rodak
Michał Rodak
Prezes Zarządu
LoveKraków.pl
Podobnie, jak to ma miejsce w przypadku naszych samochodów, również bezpieczeństwo elektronicznych danych jest dla nas priorytetem. Dlatego przy wyborze Partnera biznesowego kierowaliśmy się tymi wartościami. Jako kreator autorskich i nietypowych projektów jesteśmy jednocześnie wymagającym Klientem, stąd indywidualne podejście, jak również wsparcie w codziennej działalności jakie otrzymujemy z KEI pozwala nam działać bez obaw o dane. Możemy dlatego polecić zespół KEI, jako rzetelnego partnera w biznesie.
Zbigniew Karcz
Zbigniew Karcz
Assistant Manager
Dział Marketing / IT
Subaru Import Polska sp. z o.o.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Więcej o zasadach rejestracji domeny .NL  

Domena .NL – co warto wiedzieć?

Domena .NL jest narodową domeną Holandii. Rejestracja jest dostępna dla wszystkich na całym świecie od 2003 roku. Jedynym wymogiem jest posiadanie fizycznego adresu na terenie Holandii – potrzebna jest osoba kontaktowa. Adres w domenie .NL musi składać się z minimum 2 i maksymalnie 63 znaków, w chwili obecnej nie może zawierać symboli diakrytycznych.

Dla kogo domena .NL?

Domena .NL będzie znakomitym wyborem dla osób chcących  rozpocząć działalność biznesową na terenie Holandii. Oprócz tego może się również sprawdzić w przypadku stron WWW związanych z tematyką kultury, historii czy turystyki Królestwa Niderlandów.