POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .ONLINE? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .ONLINE

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.ONLINE
159.00 zł
199.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .ONLINE - podstawowe informacje

Domena .ONLINE jest dobra dla każdej działalności w sieci. Jeśli prowadzisz biznes lokalnie i planujesz rozpocząć sprzedaż w Internecie, wybierz domenę TwojSklep.online. Nazwa sklepu z odpowiednią końcówką dokładnie odzwierciedli, co kryje się pod tym adresem. Domena .ONLINE należy do grupy nowych domen. Wybierając ją podkreślasz profil działalności firmy. Domena jest dostępna do rejestracji dla wszystkich.

JAK WYKORZYSTAĆ NOWE DOMENY?

Nowe domeny świetnie sprawdzają się zarówno dla nowo powstałych firm, jak i dla tych dłużej działających. Końcówka .ONLINE pozwala na znalezienie unikalnej nazwy, krótkiej i prostej do zapamiętania. Nowe domeny służą także do przeprowadzania dodatkowych kampanii, które wspierają wizerunek marki. Pomagają wybrać chwytliwy adres, który zaprasza użytkownika do podjęcia działania.

DLA KOGO DOMENA .ONLINE?

Końcówka nadaje się dla:

wszystkich firm oferujących usługi online,

sklepów internetowych,

osób prowadzących blogi i fora,

osób prowadzących serwis o nowinkach w sieci

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.CO Więcej
.NET Więcej
.AGENCY Więcej
.CLICK Więcej
.DOWNLOAD Więcej
.SHOP Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Przy rejestracji pamiętaj, że krótkie domeny zawierające słowa kluczowe mają większą wartość na rynku wtórnym.

Pamiętaj, aby adres WWW był krótki i prosty do zapamiętania, dzięki czemu każdy odnajdzie Twoją stronę.

Jeśli tworzysz markę międzynarodową, zarejestruj różne domeny narodowe i globalne z jej nazwą, aby zapewnić sobie unikalność na rynku.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Poznaj opinie naszych klientów

Z firmą Kei.pl współpracujemy już kilka lat. Codziennie ich usługi dopasowane do naszych potrzeb wpierają nasze działania i pomagają się rozwijać. Nasze zadowolenie jest najlepszą rekomendacją.
Anna Zbela
Anna Zbela
CEO
Fundacja Inicjatyw Gospodarczych, Analitycznych i Technologicznych
Na co dzień nasz zespół walczy o ułamki sekund w Rajdowych Mistrzostwach Świata, dlatego interesuje nas tylko współpraca na najwyższym poziomie. Takie usługi świadczy firma Kei.pl. Zawsze możemy liczyć na ich profesjonalną obsługę.
Gabriel Borowy
Gabriel Borowy
rzecznik prasowy Kajetana Kajetanowicza
Kajto.pl
Z ogromnym zadowoleniem od lat współpracujemy z Kei.pl, dzięki któremu możemy skutecznie i szybko docierać z najważniejszymi informacjami do mieszkańców Krakowa i regionu. Cenię sobie współpracę z Kei.pl, m.in. za stałe i szybkie wsparcie, świetny kontakt, elastyczność i indywidualne podejście do Klienta.
Michał Rodak
Michał Rodak
Prezes Zarządu
LoveKraków.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Więcej o zasadach rejestracji domeny .ONLINE  

Rejestracja domeny .ONLINE jest dostępna dla wszystkich bez ograniczeń.

O czym powinno się wiedzieć wybierając domenę .ONLINE?

Domena .ONLINE to końcówka należąca do grupy nowych domen. Idealna dla tych, którzy oferują usługi internetowe, prowadzą bloga, oferują swoje usługi online. Jeślisz szukasz adresu, któru wyróżni Twoją firmę w sieci to .ONLINE jest dla Ciebie. 

Dlaczego warto zarejestrować domenę .ONLINE?

Adres z końcówką .ONLINE daje wiele możliwości. Możesz go zastosować jako głowny adres witryny a także do dodatkowych akcji marketingowych. Świetnie sprawdzi się do kampanii promocyjno-reklamowej Twojej marki bądź do stworzenia dodatkowej platformy promującej Twoje usługi: blog, poradnik, strona z filmami lub tutorialami.