POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .ORG? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .ORG

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.ORG
49.00 zł
99.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .ORG - podstawowe informacje

Domena .ORG należy do grupy domen najwyższego poziomu i jest przeznaczona dla organizacji pozarządowych, działających non-profit, stowarzyszeń, organizacji zajmujących się oprogramowaniem open source oraz dla firm komercyjnych. Rejestracja domeny jest otwarta dla wszystkich.

DLA KOGO DOMENA .ORG?

Końcówka .ORG jest kojarzona jako skrót od słowa organizacja. Najczęściej jest wykorzystywana przez organizacje charytatywne, stowarzyszenia i organizacje działające non-profit. Również stosowana do promocji organizacji zajmujących się oprogramowaniem open source.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ DOMENĘ .ORG?

Domena .ORG jest rozpoznawalna na całym świecie. Końcówka od razu sugeruje odbiorcom, że strona należy do stowarzyszenia lub organizacji. Jako domena globalna (międzynarodowa) dodaje prestiżu w oczach odbiorców. Od 2014 roku obowiązuje autoryzacja abonenta poprzez kliknięcie linka w mailu. Dodatkowa weryfikacja jest potwierdzeniem wiarygodności.

 

Czy wiesz, że?

Łącznie jest zarejestrowanych ponad 10,5 miliona nazw w rejestrze domeny .ORG.

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.EU Więcej
.CO Więcej
.NET Więcej
.BIZ Więcej
.PL Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Domena .ORG jest idealna dla wszystkich organizacji i stowarzyszeń.

Pamiętaj, aby rejestrować więcej adresów z nazwami podobnymi do Twoich, aby zabezpieczyć swój biznes przed działaniami konkurencji.

Domena .ORG należy do grupy domen najwyższego poziomu i jest rozpoznawalna na całym świecie. 


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą
ZAUFALI NAM

radio-merkury
zachęta
wojas
polarsport.pl
freshmail
tedx-krakow
coccodrillo
balladine
kotlet.tv
comperia

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Referencje

Bardzo cenimy Kei.pl za elastyczność w dopasowaniu oferty do potrzeb tak dużego serwisu jak Kotlet TV. Współpracujemy od lat i obsługa klienta zawsze stoi na najwyższym poziomie.
Paulina Stępień
Kotlet.tv
kotlet.tv
Naszych Partnerów dobieramy starannie, dlatego korzystamy z serwerów dedykowanych Kei.pl już od dłuższego czasu. Polecamy ich wszystkim tym, dla których najważniejsza jest niezawodność i stabilność działania usług.
Caritas Polska
Administrator stron internetowych Caritas Polska
Caritas

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Więcej o zasadach rejestracji domeny .ORG  

O czym warto wiedzieć wybierając domenę . ORG?

Domena .ORG jest domeną generyczną i globalną. Rozszerzenie to jest dostępne dla wszystkich na całym świecie, jednak przede wszystkim dedykowane różnego rodzaju organizacjom. Właśnie przez to końcówka .ORG jest pozytywnie kojarzona, jako godna zaufania.

O czym trzeba pamiętać rejestrując domenę .ORG?

Mimo tego, że rejestracja rozszerzenia .ORG jest otwarta dla wszystkich, to od stycznia 2014 roku istnieje obowiązek autoryzacji użytkownika, który właśnie zakupił domenę lub zaktualizował swoje dane. Potwierdzenie odbywa się drogą elektroniczną, poprzez wysłanie e-maila z linkiem aktywacyjnym. Link musi zostać kliknięty przez abonenta w okresie maksymalnie 15 dni.