POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .PIZZA? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .PIZZA

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.PIZZA
199.00 zł
219.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .PIZZA - podstawowe informacje

Domena .PIZZA jest dostępna bez ograniczeń, a jej rejestracja otwarta dla wszystkich i na całym świecie. Mogą ją wykorzystać zarówno osoby fizyczne, jak i firmy. Końcówka .PIZZA należy do grupy nowych domen, a w jej adresie można użyć dowolnej nazwy domeny. Oprócz tego jej dużą zaletą jest to, że nazwa .PIZZA jest rozpoznawalna na całym świecie, bo mało kto nie próbował pizzy.

JAK WYKORZYSTAĆ DOMENĘ . PIZZA?

Domena .PIZZA będzie idealnym rozwiązaniem dla właścicieli włoskich restauracji, pizzerii oraz trattorii. Każdy, kto chcę w oryginalny sposób podkreślić swoją kulinarną działalność, rodem z półwyspu Apenińskiego, powinien wybrać właśnie tę ciekawą domenę. Oprócz branży gastronomicznej rozszerzenie .PIZZA może się również sprawdzić w przypadku bloga z przepisami kuchni włoskiej lub dotyczącego szeroko pojętej kultury Włoch.

DLA KOGO DOMENA .PIZZA?

Końcówka .PIZZA nadaje się dla:

Pizzerii, restauracji, trattorii,

Blogerów i vlogerów zajmujących się kulturą Włoch,

Sklepów z włoską żywnością.

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.RESTAURANT Więcej
.CATERING Więcej
.BEER Więcej
.BAR Więcej
.PL Więcej
.IT Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Wybieraj rozszerzenia, które pozwalają na stworzenie ciekawego adresu WWW.

Zarejestruj z nazwą firmy więcej końcówek, aby ustrzec się przed konkurencją.

Wykorzystaj końcówki kreatywnie do stworzenia ciekawego adresu, który zachęci do kliknięcia. 


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Poznaj opinie naszych klientów

Na co dzień nasz zespół walczy o ułamki sekund w Rajdowych Mistrzostwach Świata, dlatego interesuje nas tylko współpraca na najwyższym poziomie. Takie usługi świadczy firma Kei.pl. Zawsze możemy liczyć na ich profesjonalną obsługę.
Gabriel Borowy
Gabriel Borowy
rzecznik prasowy Kajetana Kajetanowicza
Kajto.pl
Z firmą Kei.pl współpracujemy już kilka lat. Codziennie ich usługi dopasowane do naszych potrzeb wpierają nasze działania i pomagają się rozwijać. Nasze zadowolenie jest najlepszą rekomendacją.
Anna Zbela
Anna Zbela
CEO
Fundacja Inicjatyw Gospodarczych, Analitycznych i Technologicznych
Podobnie, jak to ma miejsce w przypadku naszych samochodów, również bezpieczeństwo elektronicznych danych jest dla nas priorytetem. Dlatego przy wyborze Partnera biznesowego kierowaliśmy się tymi wartościami. Jako kreator autorskich i nietypowych projektów jesteśmy jednocześnie wymagającym Klientem, stąd indywidualne podejście, jak również wsparcie w codziennej działalności jakie otrzymujemy z KEI pozwala nam działać bez obaw o dane. Możemy dlatego polecić zespół KEI, jako rzetelnego partnera w biznesie.
Zbigniew Karcz
Zbigniew Karcz
Assistant Manager
Dział Marketing / IT
Subaru Import Polska sp. z o.o.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Więcej o zasadach rejestracji domeny .PIZZA  

O czym powinno się wiedzieć wybierając domenę .PIZZA?

Domena .PIZZA należy do grupy nowych domen, które jako końcówki branżowe podkreślają czym zajmuje się dana firma. Rejestracja rozszerzenia .PIZZA jest otwarta dla wszystkich, bez ograniczeń.

Dlaczego warto zarejestrować domenę .PIZZA?

Jeśli prowadzisz pizzerię adres nazwa.pizza pomoże osiągnąć Ci sukces w sieci. Uzyskasz krótki, chwytliwy adres WWW, który zostanie łatwo zapamiętany przez odbiorców. Dzięki temu każdy Cię odnajdzie i skorzysta z Twojej oferty. Co więcej krótki adres, zawierający słowa kluczowe, w tym wypadku „pizza”, zwiększy ponad dwukrotnie klikalność w Twój link. Razem z domeną .PIZZA zwiększysz ruch na swojej stronie.