POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .PRO? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .PRO

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.PRO
79.00 zł
99.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .PRO - podstawowe informacje

DOMENA .PRO - PODSTAWOWE INFORMACJE

Domena .PRO jest domeną najwyższego poziomu, dostępną zarówno dla firm jaki i osób fizycznych. Końcówka.PRO została wprowadzona do użytku w 2001 roku i obecnie można ją rejestrować bez żadnych ograniczeń. Nazwa z rozszerzeniem .PRO musi zawierać co najmniej 4 znaki.

JAK WYKORZYSTAĆ DOMENĘ .PRO?

Domena .PRO ze względu na swoją nazwę ma bardzo szerokie zastosowanie, głównie w specjalistycznych branżach. Jest idealna dla wszystkich, którzy chcą podkreślić swoją .PROfesjonalną działalność. Niezależnie czy strona dotyczy usług, produktów czy jest to blog na dany temat w profesjonalnym ujęciu.

DLA KOGO DOMENA .PRO?

Sklepy internetowe ze sprzętem specjalistycznym.

Firmy oferujące profesjonalne usługi.

Strony WWW z fachowymi poradami.

Strony firmowe i korporacyjne.

Blogi tematyczne.

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.BUSINESS Więcej
.CENTER Więcej
.EXPERT Więcej
.PL Więcej
.ONLINE Więcej
.TECH Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Pamiętaj, aby rejestrować więcej adresów z nazwami podobnymi do Twoich, aby zabezpieczyć swój biznes przed działaniami konkurencji.

Pamiętaj, aby adres był krótki i łatwy w zapamiętaniu przez odbiorców.

Szukaj ciekawego adresu witryny, który zachęci odbiorcę do kliknięcia i wejścia na stronę WWW.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Poznaj opinie naszych klientów

Z ogromnym zadowoleniem od lat współpracujemy z Kei.pl, dzięki któremu możemy skutecznie i szybko docierać z najważniejszymi informacjami do mieszkańców Krakowa i regionu. Cenię sobie współpracę z Kei.pl, m.in. za stałe i szybkie wsparcie, świetny kontakt, elastyczność i indywidualne podejście do Klienta.
Michał Rodak
Michał Rodak
Prezes Zarządu
LoveKraków.pl
Z firmą Kei.pl współpracujemy już kilka lat. Codziennie ich usługi dopasowane do naszych potrzeb wpierają nasze działania i pomagają się rozwijać. Nasze zadowolenie jest najlepszą rekomendacją.
Anna Zbela
Anna Zbela
CEO
Fundacja Inicjatyw Gospodarczych, Analitycznych i Technologicznych
Podobnie, jak to ma miejsce w przypadku naszych samochodów, również bezpieczeństwo elektronicznych danych jest dla nas priorytetem. Dlatego przy wyborze Partnera biznesowego kierowaliśmy się tymi wartościami. Jako kreator autorskich i nietypowych projektów jesteśmy jednocześnie wymagającym Klientem, stąd indywidualne podejście, jak również wsparcie w codziennej działalności jakie otrzymujemy z KEI pozwala nam działać bez obaw o dane. Możemy dlatego polecić zespół KEI, jako rzetelnego partnera w biznesie.
Zbigniew Karcz
Zbigniew Karcz
Assistant Manager
Dział Marketing / IT
Subaru Import Polska sp. z o.o.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Domeny internetowe - dowiedz się więcej  

O czym warto wiedzieć wybierając domenę . PRO?

Domena .PRO została wprowadzona do użytku w 2001 roku i jest to domena najwyższego poziomu. Jej rejestracja jest dostępna dla wszystkich, ale adres z tą końcówką musi zawierać co najmniej 4 znaki. Domena .PRO jest dedykowana stronom WWW dla wszystkich profesjonalistów w danej dziedzinie. 

Dla kogo domena .PRO?

Domena .PRO jest idealna dla wszystkich, chcących podkreślić profesjonalizm w swojej działalności. Jest przeznaczona dla stron internetowych firm, oferujących profesjonalne usługi w danym zakresie. Oprócz tego domena .PRO może być także wykorzystana przez osoby prowadzące blogi o tematyce sportowej, dla sklepów internetowych z profesjonalnymi produktami oraz witryn z fachowymi radami.