POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .PRO? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .PRO

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.PRO
79.00 zł
99.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .PRO - podstawowe informacje

DOMENA .PRO - PODSTAWOWE INFORMACJE

Domena .PRO jest domeną najwyższego poziomu, dostępną zarówno dla firm jaki i osób fizycznych. Końcówka.PRO została wprowadzona do użytku w 2001 roku i obecnie można ją rejestrować bez żadnych ograniczeń. Nazwa z rozszerzeniem .PRO musi zawierać co najmniej 4 znaki.

JAK WYKORZYSTAĆ DOMENĘ .PRO?

Domena .PRO ze względu na swoją nazwę ma bardzo szerokie zastosowanie, głównie w specjalistycznych branżach. Jest idealna dla wszystkich, którzy chcą podkreślić swoją .PROfesjonalną działalność. Niezależnie czy strona dotyczy usług, produktów czy jest to blog na dany temat w profesjonalnym ujęciu.

DLA KOGO DOMENA .PRO?

Sklepy internetowe ze sprzętem specjalistycznym.

Firmy oferujące profesjonalne usługi.

Strony WWW z fachowymi poradami.

Strony firmowe i korporacyjne.

Blogi tematyczne.

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.BUSINESS Więcej
.CENTER Więcej
.EXPERT Więcej
.PL Więcej
.ONLINE Więcej
.TECH Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Pamiętaj, aby rejestrować więcej adresów z nazwami podobnymi do Twoich, aby zabezpieczyć swój biznes przed działaniami konkurencji.

Pamiętaj, aby adres był krótki i łatwy w zapamiętaniu przez odbiorców.

Szukaj ciekawego adresu witryny, który zachęci odbiorcę do kliknięcia i wejścia na stronę WWW.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Poznaj opinie naszych klientów

Z ogromnym zadowoleniem od lat współpracujemy z Kei.pl, dzięki któremu możemy skutecznie i szybko docierać z najważniejszymi informacjami do mieszkańców Krakowa i regionu. Cenię sobie współpracę z Kei.pl, m.in. za stałe i szybkie wsparcie, świetny kontakt, elastyczność i indywidualne podejście do Klienta.
Michał Rodak
Michał Rodak
Prezes Zarządu
LoveKraków.pl
Na co dzień nasz zespół walczy o ułamki sekund w Rajdowych Mistrzostwach Świata, dlatego interesuje nas tylko współpraca na najwyższym poziomie. Takie usługi świadczy firma Kei.pl. Zawsze możemy liczyć na ich profesjonalną obsługę.
Gabriel Borowy
Gabriel Borowy
rzecznik prasowy Kajetana Kajetanowicza
Kajto.pl
Z firmą Kei.pl współpracujemy już kilka lat. Codziennie ich usługi dopasowane do naszych potrzeb wpierają nasze działania i pomagają się rozwijać. Nasze zadowolenie jest najlepszą rekomendacją.
Anna Zbela
Anna Zbela
CEO
Fundacja Inicjatyw Gospodarczych, Analitycznych i Technologicznych

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Domeny internetowe - dowiedz się więcej  

O czym warto wiedzieć wybierając domenę . PRO?

Domena .PRO została wprowadzona do użytku w 2001 roku i jest to domena najwyższego poziomu. Jej rejestracja jest dostępna dla wszystkich, ale adres z tą końcówką musi zawierać co najmniej 4 znaki. Domena .PRO jest dedykowana stronom WWW dla wszystkich profesjonalistów w danej dziedzinie. 

Dla kogo domena .PRO?

Domena .PRO jest idealna dla wszystkich, chcących podkreślić profesjonalizm w swojej działalności. Jest przeznaczona dla stron internetowych firm, oferujących profesjonalne usługi w danym zakresie. Oprócz tego domena .PRO może być także wykorzystana przez osoby prowadzące blogi o tematyce sportowej, dla sklepów internetowych z profesjonalnymi produktami oraz witryn z fachowymi radami.