POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .PUB? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .PUB

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.PUB
149.00 zł
159.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .PUB - podstawowe informacje

Prowadzisz biznes w branży gastronomicznej? Domena .PUB może być świetną alternatywą dla standardowych rozszerzeń. Branżowa końcówka podkreśli profil działalność i zachęci do odwiedzenia Twojej witryny. To jasny komunikat dla potencjalnego klienta, dlatego domena .PUB  jest z powodzeniem wykorzystywana przez branżę hotelarsko-gastronomiczną. Więcej informacji o branży gastronomicznej znajdziesz na Blogu Kei.pl 

JAK WYKORZYSTAĆ NOWE DOMENY?

Odbiorcy cenią krótkie nazwy domen, warto wybrać więc rozszerzenie, które pomoże skrócić nazwę firmy. Chwytliwy adres jest łatwy do zapamiętania i zachęca do ponownych odwiedzin. Domena .PUB jest atrakcyjna także dla międzynarodowego odbiorcy, dlatego jest wybierana do promocji miejsc odwiedzanych przez turystów. Wykorzystaj potencjał domeny .PUB, zwiększ rozpoznawalność w sieci i podnieś wartość swojego biznesu.

DLA KOGO DOMENA .PUB?

O domenę .PUB mogą pokusić się właściciele pubów, restauracji, barów czy innych punktów gastronomicznych. Końcówka może być wykorzystana dla stron internetowych przewodników, blogów czy portali zajmujących się recenzowaniem lokali w danym mieście. 

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.CATERING Więcej
.RESTAURANT Więcej
.COFFEE Więcej
.BEER Więcej
.PL Więcej
.COM Więcej
.BAR Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Pamiętaj, aby rejestrować więcej adresów z nazwami podobnymi do Twoich, aby zabezpieczyć swój biznes przed działaniami konkurencji.

Pamiętaj, aby adres WWW był krótki i prosty do zapamiętania, dzięki temu każdy odnajdzie Twoją stronę.

Wykorzystaj końcówki kreatywnie do stworzenia ciekawego adresu, który zachęci do kliknięcia. 


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą
ZAUFALI NAM

radio-merkury
zachęta
wojas
polarsport.pl
freshmail
tedx-krakow
coccodrillo
balladine
kotlet.tv
comperia

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Referencje

Bardzo cenimy Kei.pl za elastyczność w dopasowaniu oferty do potrzeb tak dużego serwisu jak Kotlet TV. Współpracujemy od lat i obsługa klienta zawsze stoi na najwyższym poziomie.
Paulina Stępień
Kotlet.tv
kotlet.tv
Naszych Partnerów dobieramy starannie, dlatego korzystamy z serwerów dedykowanych Kei.pl już od dłuższego czasu. Polecamy ich wszystkim tym, dla których najważniejsza jest niezawodność i stabilność działania usług.
Caritas Polska
Administrator stron internetowych Caritas Polska
Caritas

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Więcej o zasadach rejestracji domeny .PUB  

Domena .PUB - dlaczego warto? 

Domena .PUB zyskuje coraz większą popularność wśród przedstawicieli branży gastronomicznej. Ta chwytliwa końcówka stała się alternatywą dla standardowych możliwości. Przedsiębiorcy decydują się na wybór tej domeny ze względu na potencjał promocyjny. Co więcej, domena .PUB jest atrakcyjna pod kątem SEO, może podnieść pozycję Twojej witryny w wynikach wyszukiwania Google.  

Czy domena .PUB posiada restrykcje?

Nie, rejestracja domeny .PUB nie posiada żadnych dodatkowych restrykcji i jest otwarta dla wszystkich. Pamiętaj, że aby być łatwiej zapamiętanym przez odbiorców, zawsze warto wybierać krótkie i chwytliwe nazwy. Dzięki takiemu rozszerzeniu dany lokal ma szansę stać się rozpoznawalnym także wśród turystów i międzyanrodowych odbiorców. Domena PUB to szansa na kreatywne nazewnictwo, które odda klimat i charakter promowanego miejsca.