POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .PUB? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .PUB

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.PUB
149.00 zł
159.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .PUB - podstawowe informacje

Prowadzisz biznes w branży gastronomicznej? Domena .PUB może być świetną alternatywą dla standardowych rozszerzeń. Branżowa końcówka podkreśli profil działalność i zachęci do odwiedzenia Twojej witryny. To jasny komunikat dla potencjalnego klienta, dlatego domena .PUB  jest z powodzeniem wykorzystywana przez branżę hotelarsko-gastronomiczną. Więcej informacji o branży gastronomicznej znajdziesz na Blogu Kei.pl 

JAK WYKORZYSTAĆ NOWE DOMENY?

Odbiorcy cenią krótkie nazwy domen, warto wybrać więc rozszerzenie, które pomoże skrócić nazwę firmy. Chwytliwy adres jest łatwy do zapamiętania i zachęca do ponownych odwiedzin. Domena .PUB jest atrakcyjna także dla międzynarodowego odbiorcy, dlatego jest wybierana do promocji miejsc odwiedzanych przez turystów. Wykorzystaj potencjał domeny .PUB, zwiększ rozpoznawalność w sieci i podnieś wartość swojego biznesu.

DLA KOGO DOMENA .PUB?

O domenę .PUB mogą pokusić się właściciele pubów, restauracji, barów czy innych punktów gastronomicznych. Końcówka może być wykorzystana dla stron internetowych przewodników, blogów czy portali zajmujących się recenzowaniem lokali w danym mieście. 

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.CATERING Więcej
.RESTAURANT Więcej
.COFFEE Więcej
.BEER Więcej
.PL Więcej
.COM Więcej
.BAR Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Pamiętaj, aby rejestrować więcej adresów z nazwami podobnymi do Twoich, aby zabezpieczyć swój biznes przed działaniami konkurencji.

Pamiętaj, aby adres WWW był krótki i prosty do zapamiętania, dzięki temu każdy odnajdzie Twoją stronę.

Wykorzystaj końcówki kreatywnie do stworzenia ciekawego adresu, który zachęci do kliknięcia. 


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Poznaj opinie naszych klientów

Podobnie, jak to ma miejsce w przypadku naszych samochodów, również bezpieczeństwo elektronicznych danych jest dla nas priorytetem. Dlatego przy wyborze Partnera biznesowego kierowaliśmy się tymi wartościami. Jako kreator autorskich i nietypowych projektów jesteśmy jednocześnie wymagającym Klientem, stąd indywidualne podejście, jak również wsparcie w codziennej działalności jakie otrzymujemy z KEI pozwala nam działać bez obaw o dane. Możemy dlatego polecić zespół KEI, jako rzetelnego partnera w biznesie.
Zbigniew Karcz
Zbigniew Karcz
Assistant Manager
Dział Marketing / IT
Subaru Import Polska sp. z o.o.
Z ogromnym zadowoleniem od lat współpracujemy z Kei.pl, dzięki któremu możemy skutecznie i szybko docierać z najważniejszymi informacjami do mieszkańców Krakowa i regionu. Cenię sobie współpracę z Kei.pl, m.in. za stałe i szybkie wsparcie, świetny kontakt, elastyczność i indywidualne podejście do Klienta.
Michał Rodak
Michał Rodak
Prezes Zarządu
LoveKraków.pl
Z firmą Kei.pl współpracujemy już kilka lat. Codziennie ich usługi dopasowane do naszych potrzeb wpierają nasze działania i pomagają się rozwijać. Nasze zadowolenie jest najlepszą rekomendacją.
Anna Zbela
Anna Zbela
CEO
Fundacja Inicjatyw Gospodarczych, Analitycznych i Technologicznych

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Więcej o zasadach rejestracji domeny .PUB  

Domena .PUB - dlaczego warto? 

Domena .PUB zyskuje coraz większą popularność wśród przedstawicieli branży gastronomicznej. Ta chwytliwa końcówka stała się alternatywą dla standardowych możliwości. Przedsiębiorcy decydują się na wybór tej domeny ze względu na potencjał promocyjny. Co więcej, domena .PUB jest atrakcyjna pod kątem SEO, może podnieść pozycję Twojej witryny w wynikach wyszukiwania Google.  

Czy domena .PUB posiada restrykcje?

Nie, rejestracja domeny .PUB nie posiada żadnych dodatkowych restrykcji i jest otwarta dla wszystkich. Pamiętaj, że aby być łatwiej zapamiętanym przez odbiorców, zawsze warto wybierać krótkie i chwytliwe nazwy. Dzięki takiemu rozszerzeniu dany lokal ma szansę stać się rozpoznawalnym także wśród turystów i międzyanrodowych odbiorców. Domena PUB to szansa na kreatywne nazewnictwo, które odda klimat i charakter promowanego miejsca.