POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .RESTAURANT? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .RESTAURANT

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.RESTAURANT
199.00 zł
219.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .RESTAURANT - podstawowe informacje

Domena .RESTAURANT to domena dedykowana wszystkim działającym w branży gastronomicznej. Jeśli prowadzisz restaurację lub dostarczasz wyposażenie dla restauratorów to ta domena idealnie podkreśli to co robisz. Rejestracja jest otwarta dla wszystkich.

JAK WYKORZYSTAĆ NOWE DOMENY?

Nowe domeny świetnie sprawdzają się zarówno dla nowych, powstających firm jak i już dłużej działających. Końcówka .RESTAURANT pozwala na znalezienie unikalnej nazwy, krótkiej i prostej do zapamiętania. Warto zarezerwować to rozszerzenie z nazwą swojej restauracji. Bez problemu klienci odnajdą Twoją stronę WWW i ją zapamiętają. Nowe domeny służą także do przeprowadzania dodatkowych kampanii, które wspierają markę i jej wizerunek. Pomagają wybrać chwytliwy adres, który zaprasza użytkownika do podjęcia działania. Więcej o branży gastronomicznej przeczytaj na Blogu Kei.pl

DLA KOGO DOMENA .RESTAURANT?

dla osób prowadzących restauracje lokalne,

dla ogólnopolskiej sieci restauracji,

dla dystrybutorów żywności i wina,

dla osób recenzujących restauracje,

idealna do promocji wyszukiwarki restauracji,

pod portale opiniotwórze.

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.CATERING Więcej
.COFFEE Więcej
.BAR Więcej
.PL Więcej
.CLUB Więcej
.PIZZA Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Pamiętaj, aby adres WWW był krótki i prosty do zapamiętania, dzięki czemu każdy odnajdzie Twoją stronę.

Dobry adres WWW to taki, który pozwoli odnaleźć Twoją firmę w sieci ? użyj w nim nazwy firmy.

Jeśli tworzysz globalną markę, zarejestruj domeny narodowe i globalne z jej nazwą, aby zapewnić sobie unikalność na rynku.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Poznaj opinie naszych klientów

Na co dzień nasz zespół walczy o ułamki sekund w Rajdowych Mistrzostwach Świata, dlatego interesuje nas tylko współpraca na najwyższym poziomie. Takie usługi świadczy firma Kei.pl. Zawsze możemy liczyć na ich profesjonalną obsługę.
Gabriel Borowy
Gabriel Borowy
rzecznik prasowy Kajetana Kajetanowicza
Kajto.pl
Z firmą Kei.pl współpracujemy już kilka lat. Codziennie ich usługi dopasowane do naszych potrzeb wpierają nasze działania i pomagają się rozwijać. Nasze zadowolenie jest najlepszą rekomendacją.
Anna Zbela
Anna Zbela
CEO
Fundacja Inicjatyw Gospodarczych, Analitycznych i Technologicznych
Podobnie, jak to ma miejsce w przypadku naszych samochodów, również bezpieczeństwo elektronicznych danych jest dla nas priorytetem. Dlatego przy wyborze Partnera biznesowego kierowaliśmy się tymi wartościami. Jako kreator autorskich i nietypowych projektów jesteśmy jednocześnie wymagającym Klientem, stąd indywidualne podejście, jak również wsparcie w codziennej działalności jakie otrzymujemy z KEI pozwala nam działać bez obaw o dane. Możemy dlatego polecić zespół KEI, jako rzetelnego partnera w biznesie.
Zbigniew Karcz
Zbigniew Karcz
Assistant Manager
Dział Marketing / IT
Subaru Import Polska sp. z o.o.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Więcej o zasadach rejestracji domeny .RESTAURANT  

O czym powinno się wiedzieć wybierając domenę .RESTAURANT?

Domena .RESTAURANT to końcówka należąca do grupy nowych domen. Jako domena branżowa podkreśla czym zajmuje się dana firma. Jeśli wybierzesz adres WWW złożony z nazwy i końcówki .RESTAURANT, użytkownik bez problemu odnajdzie Twoją stronę w sieci. Rejestracja domeny .RESTAURANT jest otwarta dla wszystkich.

Dlaczego warto zarejestrować domenę .RESTAURANT?

Adres z końcówką .RESTAURANT daje bardzo dużo możliwości. W dzisiejszych czasach każdy chce stworzyć niepowtarzalny adres swojej witryny. Taką możliwość dają nowe końcówki. Rozszerzenie .RESTAURANT jest atrakcyjne pod kątem SEO oraz zwiększa klikalność w adres, co potwierdził raport przeprowadzony przez Verisign. Domenę możesz także zastosować do przeprowadzenia kampanii, założenia wyszukiwarki czy dla stworzenia portalu recenzującego restauracje. Jeśli posiadasz już domenę dla swojej restauracji pomyśl o blogu, którym wypromujesz swoją kuchnię lub podzielisz się radami z innymi przedsiębiorcami.