POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .SC? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .SC

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.SC
349.00 zł
199.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .SC - podstawowe informacje

Domena .SC to domena narodowa przypisana do Republiki SeszelI (Seychelles, Sesel). Rejestracja jest otwarta dla wszystkich, dlatego też jest często używana do promocji stron o tematyce naukowej (.SC traktowane jako skrót od ?science?).

DLA KOGO DOMENA .SC?

Domena .SC jest dedykowana firmom i organizacjom działającym na terenie Seszeli oraz stronom związanym z tematami naukowymi. Końcówka .SC jest kojarzona jako skrót od słowa science, dzięki czemu świetnie sprawdza się do promocji wydawnictw, czasopism, zbiorów archiwalnych, katalogów i wszelkich poradników.

DLACZEGO WARTO WYBRAC DOMENĘ .SC?

Domena .SC jest dostępna do rejestracji dla wszystkich, dzięki czemu można ją zastosować nie tylko do przedstawienia usług oferowanych na terenie Seszeli. Końcówka .SC jest kojarzona ze skrótem science, co kojarzy się z wiedzą, nauką i poradnikami, które są często wyszukiwane w sieci przez użytkowników.

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.NET Więcej
.ORG Więcej
.CLUB Więcej
.HOLIDAY Więcej
.ONLINE Więcej
.WEBSITE Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Wykorzystaj końcówki kreatywnie do stworzenia ciekawego adresu, który zachęci do kliknięcia. 

Pamiętaj, aby nazwa domeny była zrozumiała dla odbiorców.

Rezerwuj więcej rozszerzeń z nazwą firmy, aby ustrzec się przez konkurencją.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą
ZAUFALI NAM

radio-merkury
zachęta
wojas
polarsport.pl
freshmail
tedx-krakow
coccodrillo
balladine
kotlet.tv
comperia

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Referencje

Bardzo cenimy Kei.pl za elastyczność w dopasowaniu oferty do potrzeb tak dużego serwisu jak Kotlet TV. Współpracujemy od lat i obsługa klienta zawsze stoi na najwyższym poziomie.
Paulina Stępień
Kotlet.tv
kotlet.tv
Naszych Partnerów dobieramy starannie, dlatego korzystamy z serwerów dedykowanych Kei.pl już od dłuższego czasu. Polecamy ich wszystkim tym, dla których najważniejsza jest niezawodność i stabilność działania usług.
Caritas Polska
Administrator stron internetowych Caritas Polska
Caritas

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Więcej o zasadach rejestracji domeny .SC  

O czym powinno się wiedzieć wybierając domenę .SC?

Domena .SC  to narodowa domena Seszeli - wysp leżących na Oceanie Indyjskim, na północny - wschód od Madagaskaru. Rejestracja domeny .SC jest dostępna dla wszystkich zainteresowanych i bez żadnych restrykcji. 

Dla kogo domena .SC?

Domena .SC może być wykorzystana przez wszystkich prowadzących lub zamierzających prowadzić działalność na terenie Seszeli, lecz nie tylko. Domena .SC, ze względu na swoją końcówkę, kojarzoną ze słowem since może być także znakomita dla wszystkich stron o tematyce naukowej: blogów, wydawnictw oraz witryn z ciekawostkami ze świata nauki.