POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .SC? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .SC

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.SC
349.00 zł
199.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .SC - podstawowe informacje

Domena .SC to domena narodowa przypisana do Republiki SeszelI (Seychelles, Sesel). Rejestracja jest otwarta dla wszystkich, dlatego też jest często używana do promocji stron o tematyce naukowej (.SC traktowane jako skrót od ?science?).

DLA KOGO DOMENA .SC?

Domena .SC jest dedykowana firmom i organizacjom działającym na terenie Seszeli oraz stronom związanym z tematami naukowymi. Końcówka .SC jest kojarzona jako skrót od słowa science, dzięki czemu świetnie sprawdza się do promocji wydawnictw, czasopism, zbiorów archiwalnych, katalogów i wszelkich poradników.

DLACZEGO WARTO WYBRAC DOMENĘ .SC?

Domena .SC jest dostępna do rejestracji dla wszystkich, dzięki czemu można ją zastosować nie tylko do przedstawienia usług oferowanych na terenie Seszeli. Końcówka .SC jest kojarzona ze skrótem science, co kojarzy się z wiedzą, nauką i poradnikami, które są często wyszukiwane w sieci przez użytkowników.

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.NET Więcej
.ORG Więcej
.CLUB Więcej
.HOLIDAY Więcej
.ONLINE Więcej
.WEBSITE Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Wykorzystaj końcówki kreatywnie do stworzenia ciekawego adresu, który zachęci do kliknięcia. 

Pamiętaj, aby nazwa domeny była zrozumiała dla odbiorców.

Rezerwuj więcej rozszerzeń z nazwą firmy, aby ustrzec się przez konkurencją.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Poznaj opinie naszych klientów

Podobnie, jak to ma miejsce w przypadku naszych samochodów, również bezpieczeństwo elektronicznych danych jest dla nas priorytetem. Dlatego przy wyborze Partnera biznesowego kierowaliśmy się tymi wartościami. Jako kreator autorskich i nietypowych projektów jesteśmy jednocześnie wymagającym Klientem, stąd indywidualne podejście, jak również wsparcie w codziennej działalności jakie otrzymujemy z KEI pozwala nam działać bez obaw o dane. Możemy dlatego polecić zespół KEI, jako rzetelnego partnera w biznesie.
Zbigniew Karcz
Zbigniew Karcz
Assistant Manager
Dział Marketing / IT
Subaru Import Polska sp. z o.o.
Z ogromnym zadowoleniem od lat współpracujemy z Kei.pl, dzięki któremu możemy skutecznie i szybko docierać z najważniejszymi informacjami do mieszkańców Krakowa i regionu. Cenię sobie współpracę z Kei.pl, m.in. za stałe i szybkie wsparcie, świetny kontakt, elastyczność i indywidualne podejście do Klienta.
Michał Rodak
Michał Rodak
Prezes Zarządu
LoveKraków.pl
Na co dzień nasz zespół walczy o ułamki sekund w Rajdowych Mistrzostwach Świata, dlatego interesuje nas tylko współpraca na najwyższym poziomie. Takie usługi świadczy firma Kei.pl. Zawsze możemy liczyć na ich profesjonalną obsługę.
Gabriel Borowy
Gabriel Borowy
rzecznik prasowy Kajetana Kajetanowicza
Kajto.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Więcej o zasadach rejestracji domeny .SC  

O czym powinno się wiedzieć wybierając domenę .SC?

Domena .SC  to narodowa domena Seszeli - wysp leżących na Oceanie Indyjskim, na północny - wschód od Madagaskaru. Rejestracja domeny .SC jest dostępna dla wszystkich zainteresowanych i bez żadnych restrykcji. 

Dla kogo domena .SC?

Domena .SC może być wykorzystana przez wszystkich prowadzących lub zamierzających prowadzić działalność na terenie Seszeli, lecz nie tylko. Domena .SC, ze względu na swoją końcówkę, kojarzoną ze słowem since może być także znakomita dla wszystkich stron o tematyce naukowej: blogów, wydawnictw oraz witryn z ciekawostkami ze świata nauki.