POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .SE? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .SE

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.SE
119.00 zł
199.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .SE - podstawowe informacje

Domena .SE to domena najwyższego rzędu dla Szwecji. Jest dostępna do rejestracji tylko dla obywateli kraju, mieszkańców oraz dla firm i organizacji działającym na jego terenie. Przy rejestracji wymagane jest podanie numeru EUVAT przez podmioty gospodarcze, a w przypadku osób fizycznych numeru identyfikacyjnego (odpowiednik PESEL w Polsce) lub numeru paszportu. Od osób zamieszkałych na terenie Szwecji wymagane jest podanie numeru Social Security (10-cyfrowy szwedzki numer). Możliwa jest rejestracja tylko na 1 rok.

DLA KOGO DOMENA .SE?

Domena .SE jest dedykowana firmom i organizacjom działającym na terenie Szwecji. Jeśli prowadzisz firmę w tym kraju, bądź planujesz wejść na rynek szwedzki ze swymi usługami, domena .SE potwierdzi odbiorcy Twoją tożsamość. Użytkownik sieci szukając usług na terenie Szwecji prędzej wybierze adres z dedykowaną dla tego kraju końcówką niż globalną. Wtedy ma pewność, że firma działa na terenie kraju i ma na niej swojego przedstawiciela.

DLACZEGO WARTO WYBRAC DOMENĘ .SE?

Domena .SE nie jest dostępna do rejestracji dla wszystkich. Potwierdzenie obywatelstwa, zamieszkania na terenie kraju bądź rejestracji firmy, wymagane podczas rejestracji, służy budowaniu zaufania odbiorców do prezentowanej marki. Jest ona wiarygodna i godna zaufania.

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.EU Więcej
.NET Więcej
.ORG Więcej
.CO.UK Więcej
.PL Więcej
.NL Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Posiadanie domeny .SE potwierdza autentyczność marki i buduje zaufanie odbiorców.

Rejestracja domeny .SE jest możliwa tylko na 1 rok.

Domena .SE jest dostępna tylko dla obywateli i mieszkańców Szwecji oraz firm zarejestrowanych na terenie kraju.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą
ZAUFALI NAM

radio-merkury
zachęta
wojas
polarsport.pl
freshmail
tedx-krakow
coccodrillo
balladine
kotlet.tv
comperia

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Referencje

Bardzo cenimy Kei.pl za elastyczność w dopasowaniu oferty do potrzeb tak dużego serwisu jak Kotlet TV. Współpracujemy od lat i obsługa klienta zawsze stoi na najwyższym poziomie.
Paulina Stępień
Kotlet.tv
kotlet.tv
Naszych Partnerów dobieramy starannie, dlatego korzystamy z serwerów dedykowanych Kei.pl już od dłuższego czasu. Polecamy ich wszystkim tym, dla których najważniejsza jest niezawodność i stabilność działania usług.
Caritas Polska
Administrator stron internetowych Caritas Polska
Caritas

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Więcej o zasadach rejestracji domeny .SE  

Domena .SE – co warto wiedzieć?

Rejestracja domeny .SE jest dostępna do rejestracji tylko dla obywateli kraju. Jeśli chcesz działać na terenie kraju posiadanie domeny .SE potwierdza wiarygopdność Twojej firmy w oczach mieszkańców - potencjalnych klientów. Z domeną .SE zwiększasz wiarygodność marki i budujesz do niej zaufanie.

Kogo może zainteresować domena .SE?

Domena .SE jest domeną z grupy zagranicznych, która nie jest dostępna dla wszystkich. Postawienie sklepu internetowego na tej domenie wiąże się z dodatkowymi działaniami związanymi z przejściem procedury rejestracji,. Jednak końcówka .SE wpłynie na wyższe pozycje strony WWW oraz wzmocni zaufanie do marki.