POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .SHOES? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .SHOES

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.SHOES
219.00 zł
229.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .SHOES - podstawowe informacje

Domena .SHOES należy do grupy tzw. nowych domen, czyli końcówek dedykowanych konkretnym branżom Domena .SHOES największą popularność zdobyła wśród firm bezpośrednio związanych z działalnością obuwniczą. Z powodzeniem wykorzystywana przez branżę e-commerce. Domena podkreśla profil działalności, jest czytelna dla użytkownika. Może być rejestrowania przez każdego, bez żadnych ograniczeń.

JAK WYKORZYSTAĆ NOWE DOMENY?

Końcówka .SHOES pozwala na utworzenie charakterystycznego, łatwego do zapamiętania adresu. Dużym atutem jest rozpoznawalność słowa ?shoes?, które jest czytelne zarówno dla rodzimego, jak i zagranicznego odbiorcy. Taka końcówka pozwala poszerzyć działalność firmy o rynki zagraniczne. Domena .SHOES przykuwa uwagę klienta, jest łatwa do zapamiętania, pozwala wyróżnić się na rynku i zbudować przewagę nad konkurencją. Nowe domeny sprawdzą się także przy przeprowadzaniu dodatkowych kampanii, wspierających markę i jej wizerunek firm.

DLA KOGO DOMENA .SHOES?                            

Branża obuwnicza,

sklepy internetowe,

styliści i osoby związane z branżą modową,

blogi o tematyce modowej.

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.FASHION Więcej
.CLICK Więcej
.PL Więcej
.ONLINE Więcej
.ONE Więcej
.SHOP Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Rejestruj więcej adresów WWW z nazwą swojej firmy, aby uprzedzić konkurencję.

Pamiętaj, aby nazwa domeny była zrozumiała dla odbiorców.

Szukaj ciekawego adresu witryny, który zachęci odbiorcę do kliknięcia i wejścia na stronę WWW.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Poznaj opinie naszych klientów

Podobnie, jak to ma miejsce w przypadku naszych samochodów, również bezpieczeństwo elektronicznych danych jest dla nas priorytetem. Dlatego przy wyborze Partnera biznesowego kierowaliśmy się tymi wartościami. Jako kreator autorskich i nietypowych projektów jesteśmy jednocześnie wymagającym Klientem, stąd indywidualne podejście, jak również wsparcie w codziennej działalności jakie otrzymujemy z KEI pozwala nam działać bez obaw o dane. Możemy dlatego polecić zespół KEI, jako rzetelnego partnera w biznesie.
Zbigniew Karcz
Zbigniew Karcz
Assistant Manager
Dział Marketing / IT
Subaru Import Polska sp. z o.o.
Z ogromnym zadowoleniem od lat współpracujemy z Kei.pl, dzięki któremu możemy skutecznie i szybko docierać z najważniejszymi informacjami do mieszkańców Krakowa i regionu. Cenię sobie współpracę z Kei.pl, m.in. za stałe i szybkie wsparcie, świetny kontakt, elastyczność i indywidualne podejście do Klienta.
Michał Rodak
Michał Rodak
Prezes Zarządu
LoveKraków.pl
Na co dzień nasz zespół walczy o ułamki sekund w Rajdowych Mistrzostwach Świata, dlatego interesuje nas tylko współpraca na najwyższym poziomie. Takie usługi świadczy firma Kei.pl. Zawsze możemy liczyć na ich profesjonalną obsługę.
Gabriel Borowy
Gabriel Borowy
rzecznik prasowy Kajetana Kajetanowicza
Kajto.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Domeny internetowe - dowiedz się więcej  

O czym powinno się wiedzieć wybierając domenę .SHOES?

Domena .SHOES to końcówka należąca do grupy nowych domen. Idealna dla tych, którzy prowadzą sklepy internetowe z obuwiem. Jeślisz szukasz adresu, któru wyróżni Twoją firmę w sieci to .SHOES jest dla Ciebie. 

Dlaczego warto zarejestrować domenę .SHOES?

Adres z końcówką .SHOES daje wiele możliwości. Możesz go zastosować jako głowny adres witryny a także do dodatkowych akcji marketingowych. Świetnie sprawdzi się do kampanii promocyjno-reklamowej Twojej marki bądź do stworzenia dodatkowej platformy promującej wybrane usługi.