POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .SHOP? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .SHOP

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.SHOP
159.00 zł
199.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .SHOP - podstawowe informacje

Domena .SHOP jest dedykowana branży e-commerce. Jednoznacznie wskazuje, że pod adresem WWW znajduje się sklep internetowy. Świetne rozwiązanie dla startujących sklepów online oraz tych już działających. Wybór domeny w stylu nazwasklepu.shop to szansa na zwiększenie klikalności w witrynę.

Domena .SHOP należy do grupy nowych domen, których zadaniem jest wskazanie profilu działalności firmy. Nowe domeny dają możliwość znalezienia wolnego krótkiego i chwytliwego adresu WWW, który będzie łatwy do zapamiętania dla potencjalnego klienta. Domena .SHOP jest dostępna dla wszystkich.

JAK WYKORZYSTAĆ NOWE DOMENY?

Jeśli otwierasz sklep internetowy, to świetnie trafiłeś. Nowe końcówki domenowe pomogą Ci w wyborze dobrego, krótkiego i chwytliwego adresu, który zachęci użytkowników sieci do kliknięcia i wejścia na stronę. Jeśli posiadasz już swoją stronę, to też nic straconego. Skorzystaj z domeny .SHOP i przeprowadź na niej kampanię. Pokaż na niej unikalny produkt, przygotuj promocję lub zrób akcję wizerunkową.

DLA KOGO DOMENA .SHOP?

Końcówka nadaje się dla:

właścicieli sklepów internetowych i stacjonarnych,

osób zajmujących się wykonywaniem produktów handmade,

agencji reklamowych,

wszystkich, którzy zajmują się handlem.

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.NET Więcej
.GRATIS Więcej
.MOBI Więcej
.CENTER Więcej
.CLICK Więcej
.ONLINE Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Szukaj ciekawego adresu WWW, który zachęci odbiorcę do kliknięcia.

Przy rejestracji pamiętaj, że krótkie domeny zawierające słowa kluczowe mają większą wartość na rynku wtórnym.

Pamiętaj, aby adres WWW był krótki i prosty do zapamiętania, dzięki czemu każdy odnajdzie Twoją stronę.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Poznaj opinie naszych klientów

Na co dzień nasz zespół walczy o ułamki sekund w Rajdowych Mistrzostwach Świata, dlatego interesuje nas tylko współpraca na najwyższym poziomie. Takie usługi świadczy firma Kei.pl. Zawsze możemy liczyć na ich profesjonalną obsługę.
Gabriel Borowy
Gabriel Borowy
rzecznik prasowy Kajetana Kajetanowicza
Kajto.pl
Z ogromnym zadowoleniem od lat współpracujemy z Kei.pl, dzięki któremu możemy skutecznie i szybko docierać z najważniejszymi informacjami do mieszkańców Krakowa i regionu. Cenię sobie współpracę z Kei.pl, m.in. za stałe i szybkie wsparcie, świetny kontakt, elastyczność i indywidualne podejście do Klienta.
Michał Rodak
Michał Rodak
Prezes Zarządu
LoveKraków.pl
Z firmą Kei.pl współpracujemy już kilka lat. Codziennie ich usługi dopasowane do naszych potrzeb wpierają nasze działania i pomagają się rozwijać. Nasze zadowolenie jest najlepszą rekomendacją.
Anna Zbela
Anna Zbela
CEO
Fundacja Inicjatyw Gospodarczych, Analitycznych i Technologicznych

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Więcej o zasadach rejestracji domeny .SHOP  

Co warto wiedzieć rejestrując domenę .SHOP?

Domena .SHOP nie posiada żadnych restrykcji i mogą ja zarejestrować wszyscy , na całym świecie. Należy do grup nowych domen i z każdym dniem staje się coraz bardziej popularna, ze względu na bardzo szybki rozwój e-commerce.

Kogo zainteresuje domena .SHOP?

Domena .SHOP jest idealnym wyborem dla strony WWW każdego sklepu internetowego. Nazwa witryny w połączeniu z końcówką .SHOP z pewnością skutecznie wyróżni się wśród konkurencji i zostanie zapamiętana. Rozszerzenie .SHOP może być również z powodzeniem wykorzystane przez vlogerów i blogerów zajmujących się tematem szeroko pojętej mody.