POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .SI? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .SI

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.SI
149.00 zł
179.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .SI - podstawowe informacje

Domena .SI to oficjalna, narodowa domena Słowenii.  Dla wszystkich zainteresowanych jest dostępna od listopada 2008 roku a posiadanie przedstawicielstwa na terenie Słowenii nie jest już wymagane. Domenę .SI można również wykorzystać kreatywnie, tak jak zrobiła to znana marka wykupując domenę pep.si.

DLA KOGO DOMENA .SI?

Domena .SI najlepiej sprawdzi się dla osób, które chcą otworzyć własną firmę na terenie Słowenii bądź poszerzyć istniejącą już działalność i oferować usługi na nowym rynku. Domena .SI sugeruje, że strona jest w języku słoweńskim. Słowenia cieszy się także niemałym powodzeniem w branży turystycznej. Zatem domena .SI może również znaleźć zastosowanie w przypadku portalu poświęconego słoweńskim podróżom, kulturze oraz kuchni. Domena SI. jest domeną krajową, dlatego jest rozpoznawalna na całym świecie.

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.EU Więcej
.AT Więcej
.IT Więcej
.PL Więcej
.ES Więcej
.EU.COM Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Domena .SI jest dostępna dla wszystkich bez ograniczeń.

Rejestrując nazwę firmy z końcówką .SI, sprawdź też inne wolne rozszerzenia ? uchroń się przed konkurencją.

Wybierając adres WWW pamiętaj, że warto w nazwie posiadać frazy kluczowe, charakterystyczne dla działalności danej firmy.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą
ZAUFALI NAM

radio-merkury
zachęta
wojas
polarsport.pl
freshmail
tedx-krakow
coccodrillo
balladine
kotlet.tv
comperia

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Referencje

Bardzo cenimy Kei.pl za elastyczność w dopasowaniu oferty do potrzeb tak dużego serwisu jak Kotlet TV. Współpracujemy od lat i obsługa klienta zawsze stoi na najwyższym poziomie.
Paulina Stępień
Kotlet.tv
kotlet.tv
Naszych Partnerów dobieramy starannie, dlatego korzystamy z serwerów dedykowanych Kei.pl już od dłuższego czasu. Polecamy ich wszystkim tym, dla których najważniejsza jest niezawodność i stabilność działania usług.
Caritas Polska
Administrator stron internetowych Caritas Polska
Caritas

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Więcej o zasadach rejestracji domeny .SI  

Co warto wiedzieć  rejestrując  domenę .SI?

Domena .SI jest narodową domeną Słowenii. Państwa położonego w Środkowej Europie z dostępem do morza Adriatyckiego. Od 2008 roku jej rejestracja jest dostępna dla wszystkich na całym świecie i nieograniczona żadnymi restrykcjami. Wcześniej, chcąc zarejestrować końcówkę .SI trzeba było posiadać kontakt administracyjny na terenie Słowenii.

Dla kogo domena .SI?

Domena .SI  będzie znakomitym wyborem dla wszystkich, którzy chcą otworzyć biznes na terenie Słowenii, ale nie tylko. Może się też sprawdzić na rynku hiszpańskim, ponieważ  SI właśnie w tym języku oznacza słowo tak. Ponadto mogą ją wykorzystać strony internetowe mające w swojej ofercie wycieczki do Słowenii, a także te witryny WWW, które opisują tradycję, kulturę, kuchnię i turystykę tego pięknego kraju.