POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .SI? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .SI

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.SI
149.00 zł
179.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .SI - podstawowe informacje

Domena .SI to oficjalna, narodowa domena Słowenii.  Dla wszystkich zainteresowanych jest dostępna od listopada 2008 roku a posiadanie przedstawicielstwa na terenie Słowenii nie jest już wymagane. Domenę .SI można również wykorzystać kreatywnie, tak jak zrobiła to znana marka wykupując domenę pep.si.

DLA KOGO DOMENA .SI?

Domena .SI najlepiej sprawdzi się dla osób, które chcą otworzyć własną firmę na terenie Słowenii bądź poszerzyć istniejącą już działalność i oferować usługi na nowym rynku. Domena .SI sugeruje, że strona jest w języku słoweńskim. Słowenia cieszy się także niemałym powodzeniem w branży turystycznej. Zatem domena .SI może również znaleźć zastosowanie w przypadku portalu poświęconego słoweńskim podróżom, kulturze oraz kuchni. Domena SI. jest domeną krajową, dlatego jest rozpoznawalna na całym świecie.

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.EU Więcej
.AT Więcej
.IT Więcej
.PL Więcej
.ES Więcej
.EU.COM Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Domena .SI jest dostępna dla wszystkich bez ograniczeń.

Rejestrując nazwę firmy z końcówką .SI, sprawdź też inne wolne rozszerzenia ? uchroń się przed konkurencją.

Wybierając adres WWW pamiętaj, że warto w nazwie posiadać frazy kluczowe, charakterystyczne dla działalności danej firmy.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Poznaj opinie naszych klientów

Z ogromnym zadowoleniem od lat współpracujemy z Kei.pl, dzięki któremu możemy skutecznie i szybko docierać z najważniejszymi informacjami do mieszkańców Krakowa i regionu. Cenię sobie współpracę z Kei.pl, m.in. za stałe i szybkie wsparcie, świetny kontakt, elastyczność i indywidualne podejście do Klienta.
Michał Rodak
Michał Rodak
Prezes Zarządu
LoveKraków.pl
Na co dzień nasz zespół walczy o ułamki sekund w Rajdowych Mistrzostwach Świata, dlatego interesuje nas tylko współpraca na najwyższym poziomie. Takie usługi świadczy firma Kei.pl. Zawsze możemy liczyć na ich profesjonalną obsługę.
Gabriel Borowy
Gabriel Borowy
rzecznik prasowy Kajetana Kajetanowicza
Kajto.pl
Podobnie, jak to ma miejsce w przypadku naszych samochodów, również bezpieczeństwo elektronicznych danych jest dla nas priorytetem. Dlatego przy wyborze Partnera biznesowego kierowaliśmy się tymi wartościami. Jako kreator autorskich i nietypowych projektów jesteśmy jednocześnie wymagającym Klientem, stąd indywidualne podejście, jak również wsparcie w codziennej działalności jakie otrzymujemy z KEI pozwala nam działać bez obaw o dane. Możemy dlatego polecić zespół KEI, jako rzetelnego partnera w biznesie.
Zbigniew Karcz
Zbigniew Karcz
Assistant Manager
Dział Marketing / IT
Subaru Import Polska sp. z o.o.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Więcej o zasadach rejestracji domeny .SI  

Co warto wiedzieć  rejestrując  domenę .SI?

Domena .SI jest narodową domeną Słowenii. Państwa położonego w Środkowej Europie z dostępem do morza Adriatyckiego. Od 2008 roku jej rejestracja jest dostępna dla wszystkich na całym świecie i nieograniczona żadnymi restrykcjami. Wcześniej, chcąc zarejestrować końcówkę .SI trzeba było posiadać kontakt administracyjny na terenie Słowenii.

Dla kogo domena .SI?

Domena .SI  będzie znakomitym wyborem dla wszystkich, którzy chcą otworzyć biznes na terenie Słowenii, ale nie tylko. Może się też sprawdzić na rynku hiszpańskim, ponieważ  SI właśnie w tym języku oznacza słowo tak. Ponadto mogą ją wykorzystać strony internetowe mające w swojej ofercie wycieczki do Słowenii, a także te witryny WWW, które opisują tradycję, kulturę, kuchnię i turystykę tego pięknego kraju.