POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .SOCIAL? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .SOCIAL

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.SOCIAL
139.00 zł
149.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .SOCIAL - podstawowe informacje

Domena .SOCIAL właściwa dla stron, których głównym założeniem jest komunikacja międzyludzka. Taka końcówka świetnie sprawdzi się w przypadku platform będących miejscem do dyskusji w sieci. Końcówka .SOCIAL nie jest objęta żadnymi dodatkowymi wymaganiami. Rejestracja jest otwarta dla każdego, może być wybierana przez osoby prywatne, firmy i stowarzyszenia.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ DOMENE .SOCIAL?

Wykorzystanie mediów społecznościowych w promowaniu działalności firm jest już stałą praktyką. Marketing skupiony na obustronnych relacjach z klientami przynosi efekty sprzedażowe, dlatego końcówka .SOCIAL jest chętnie wykorzystywana przez firmy, kontaktujące się z klientami za pośrednictwem sieci. Taka końcówka ma duży potencjał. Jest łatwa do zapamiętania i gwarantuje rozpoznawalność. To idealne rozszerzenie dla osób chcących zbudować społeczność online i zgromadzić grupę odbiorców wokół danego tematu.

DLA KOGO DOMENA .SOCIAL?

Końcówka sprawdzi się w przypadku:

strony fundacji i stowarzyszenia,

portali społecznościowych,

strony forum dyskusyjnego,

witryny zrzeszające fanów danego tematu (motoryzacji, muzyki, miasta),

agencji reklamowych i interaktywnych.

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.NET Więcej
.PL Więcej
.ONLINE Więcej
.CLICK Więcej
.AGENCY Więcej
.EXPERT Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Pamiętaj, aby rejestrować więcej adresów z nazwami podobnymi do Twoich, aby zabezpieczyć swój biznes przed działaniami konkurencji.

Skróć adres domeny wykorzystując do tego jej rozszerzenie.

Wybierając adres WWW pamiętaj, że warto w nazwie posiadać frazy kluczowe, charakterystyczne dla działalności danej firmy.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą
ZAUFALI NAM

radio-merkury
zachęta
wojas
polarsport.pl
freshmail
tedx-krakow
coccodrillo
balladine
kotlet.tv
comperia

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Referencje

Bardzo cenimy Kei.pl za elastyczność w dopasowaniu oferty do potrzeb tak dużego serwisu jak Kotlet TV. Współpracujemy od lat i obsługa klienta zawsze stoi na najwyższym poziomie.
Paulina Stępień
Kotlet.tv
kotlet.tv
Naszych Partnerów dobieramy starannie, dlatego korzystamy z serwerów dedykowanych Kei.pl już od dłuższego czasu. Polecamy ich wszystkim tym, dla których najważniejsza jest niezawodność i stabilność działania usług.
Caritas Polska
Administrator stron internetowych Caritas Polska
Caritas

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Więcej o zasadach rejestracji domeny .SOCIAL  

Co warto wiedzieć rejestrując domenę .SOCIAL?

Domena .SOCIAL to jedna z chwytliwych nowych domen, której znaczenie rozumiane jest na całym świecie. Nowe domeny pozwalają zbudować ciekawy i krótki adres www, który podkreśla branżę w której działa dana firma. Domena .SOCIAL stworzona dla promowania tematyki social media, szeroko rozwiniętej w obecnych czasach. Można stwierdzić obecnie, że Internet bez sociali by nie istniał, szczególnie w świecie młodzieży.

Kogo może zainteresować domena .SOCIAL?

Domena .SOCIAL szczególnie dedykowana agencjom reklamowym zajmującym się socialami. Social media rozwija się prężnie, dlatego powstaje wiele firm specjlizujących się reklamą tylko na portalach społecznościowych, blogerzy czy freelancerzy tworzą nowe strony na których można gromadzić wiedzę na tematy związane z marketingiem socialowym. Domena .SOCIAL idealnie pasuje dla bloga czy portalu poświęconemu tej tematyce.