POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .TOP? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .TOP

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.TOP
79.00 zł
99.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .TOP - podstawowe informacje

Domena .TOP to końcówka dobra dla stron z rankingami. Bierze się to z faktu, że w Chinach słowo top oznacza ranking. Domena doskonale pasuje dla witryn z recenzjami produktów i porównywarek cenowych. Jest też stosowana w celu podkreślenia przez firmy bycia liderem w branży.

Domena .TOP należy do grupy nowych domen, które jako najmłodsze na rynku dają możliwość znalezienia atrakcyjnego, wolnego adresu WWW. Domena jest dostępna do rejestracji dla wszystkich.

JAK WYKORZYSTAĆ NOWE DOMENY?

Domena .TOP jako nowa końcówka pozwala na znalezienie unikalnej nazwy, krótkiej i prostej do zapamiętania, a co najważniejsze - ciekawej dla odbiorcy i zachęcającej do kliknięcia. Idealnie nadaje się do promocji nowych projektów, jak również dla firm działających od dłuższego czasu. Może służyć do przeprowadzania dodatkowych kampanii, które budują wizerunek marki i pokazują ją z innej strony.

DLA KOGO DOMENA .TOP?

Końcówka nadaje się dla:

stron z rankingami,

porównywarek cen,

stron z recenzjami usług,

blogerów i vlogerów,

firm chcących podkreślić fakt bycia liderem w branży

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.BIZ Więcej
.EXPERT Więcej
.GURU Więcej
.ONLINE Więcej
.TECH Więcej
.XYZ Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Prowadząc biznes globalny zainwestuj w dedykowane domeny dla wybranych krajów.

Przy rejestracji pamiętaj, że krótkie domeny zawierające słowa kluczowe mają większą wartość na rynku wtórnym.

Pamiętaj, aby adres WWW był krótki i prosty do zapamiętania, dzięki czemu każdy odnajdzie Twoją stronę.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą
ZAUFALI NAM

radio-merkury
zachęta
wojas
polarsport.pl
freshmail
tedx-krakow
coccodrillo
balladine
kotlet.tv
comperia

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Referencje

Bardzo cenimy Kei.pl za elastyczność w dopasowaniu oferty do potrzeb tak dużego serwisu jak Kotlet TV. Współpracujemy od lat i obsługa klienta zawsze stoi na najwyższym poziomie.
Paulina Stępień
Kotlet.tv
kotlet.tv
Naszych Partnerów dobieramy starannie, dlatego korzystamy z serwerów dedykowanych Kei.pl już od dłuższego czasu. Polecamy ich wszystkim tym, dla których najważniejsza jest niezawodność i stabilność działania usług.
Caritas Polska
Administrator stron internetowych Caritas Polska
Caritas

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Więcej o zasadach rejestracji domeny .TOP  

Co warto wiedzieć rejestrując domenę .TOP?

Domena .TOP to końcówka dla osób nastawionych na sukces. Adres sugeruje, że należy do najlepszych rozwiąząń/usług w danej branży. Oryginalny wygląd na pewno zainteresuje niejednego użytkownika. Ogromną zaletą końcówki .TOP jest to, że można jej użyć w każdej nazwie strony internetowej, niezależnie od prowadzonej działalności.

Kogo może zainteresować domena .TOP?

Domena .TOP może być wykorzystana przez każdego, kto chce się wyróżnić z tłumu i zaznaczyć swoją oryginalność. Idealnie sprawdzi się w przypadku stron WWW agencji interaktywnych, reklamowych i projektowych. Końcówkę .TOP z powodzeniem mogą również rejestrować blogerzy, vlogerzy oraz właściciele startupów. Ten rozpoznawalny na całym świecie szyk liter jest wyjątkowo uniwersalny. Idealnie nadaje się do zestawień, rankingów etc.