POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .US? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .US

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.US
49.00 zł
99.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .US - podstawowe informacje

Domena .US jest domeną narodową Stanów Zjednoczonych, choć za Oceanem nie jest tak popularna, jak globalna końcówka .COM. Ma to jednak swoje dobre strony. Pula wolnych nazw w domenie .US jest znacznie większa niż dla rozszerzenia .COM.

Rejestracja domeny .US jest dostępna tylko dla obywateli i rezydentów Stanów Zjednoczonych oraz dla podmiotów zagranicznych, które dokonują stałej wymiany handlowej z podmiotami z terenu USA. Dzięki temu ograniczeniu użytkownicy sieci podchodzą do stron .US z zaufaniem i chętniej zamawiają usługi, wiedząc że właściciel domeny został sprawdzony.

Słowo US w języku angielskim oznacza nas, nam, nami. Dzięki temu domeny .US dają możliwość tworzenia oryginalnych adresów internetowych, w których rozszerzenie tworzy logiczną całość z nazwą wybraną przez abonenta. Przykład: about.us.

DLA KOGO NADAJĄ SIĘ DOMENY .US

Firmy chcące trafić do odbiorców na rynku amerykańskim

Oryginalne adresy stron internetowych, tzw. domain name hacks.

Strony i serwisy informacyjne skierowane do Polonii mieszkającej w Stanach Zjednoczonych. 

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.NET Więcej
.ORG Więcej
.BIZ Więcej
.PL Więcej
.EXPRESS Więcej
.BUSINESS Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Domeny .US są dostępne dla obywateli i rezydentów Stanów Zjednoczonych.

Firmy spoza USA mogą rejestrować domeny .US jeśli dokonują regularnej wymiany handlowej z podmiotami na terytorium tego kraju.

Jeśli planujesz działania na rynku amerykańskim, sprawdź też dostępność swojej nazwy w domenie .COM.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Poznaj opinie naszych klientów

Z firmą Kei.pl współpracujemy już kilka lat. Codziennie ich usługi dopasowane do naszych potrzeb wpierają nasze działania i pomagają się rozwijać. Nasze zadowolenie jest najlepszą rekomendacją.
Anna Zbela
Anna Zbela
CEO
Fundacja Inicjatyw Gospodarczych, Analitycznych i Technologicznych
Podobnie, jak to ma miejsce w przypadku naszych samochodów, również bezpieczeństwo elektronicznych danych jest dla nas priorytetem. Dlatego przy wyborze Partnera biznesowego kierowaliśmy się tymi wartościami. Jako kreator autorskich i nietypowych projektów jesteśmy jednocześnie wymagającym Klientem, stąd indywidualne podejście, jak również wsparcie w codziennej działalności jakie otrzymujemy z KEI pozwala nam działać bez obaw o dane. Możemy dlatego polecić zespół KEI, jako rzetelnego partnera w biznesie.
Zbigniew Karcz
Zbigniew Karcz
Assistant Manager
Dział Marketing / IT
Subaru Import Polska sp. z o.o.
Na co dzień nasz zespół walczy o ułamki sekund w Rajdowych Mistrzostwach Świata, dlatego interesuje nas tylko współpraca na najwyższym poziomie. Takie usługi świadczy firma Kei.pl. Zawsze możemy liczyć na ich profesjonalną obsługę.
Gabriel Borowy
Gabriel Borowy
rzecznik prasowy Kajetana Kajetanowicza
Kajto.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Więcej o zasadach rejestracji domeny .US  

Domena .US – co warto wiedzieć przy rejestracji?

Rejestracja domeny .US jest dostępna dla obywateli oraz rezydentów USA. Jeśli dany podmiot dokonuje regularnej wymiany handlowej ze Stanami Zjednoczonymi ma prawo do rejestracji domeny. Końcówka najczęśćiej wykorzystywana jest do kreatywnego tworzenia nazw. Ciekawe kombinacje bazują głównie na znaczeniu słowa „us” z ang. „nas”. Domena .US to szansa na pozyskanie unikalnych klientów w Stanach, należy jednak pamiętać, że dedykowana jest wyłącznie organizacjom, które zlokalizowane są na terenie USA. 

Dla kogo domena .US?

Rozszerzenie .US mogą wykorzystać firmy, które chcą przygotować ofertę kierowaną do klientów ze Stanów Zjednoczonych. Prestiżowa i rozpoznawalna końcówka pozwoli stworzyć łatwą do zapamiętania nazwę i wyróżnić się na tle konkurencji. To świetna okazja do zbudowania grona międzynarodowych odbiorców. Jeśli prowadzisz działalność na terenie Stanów Zjednoczonych zainwestuj w domenę .US. Oryginalna końcówka z pewnością wpłynie na zwiększenie ruchu na Twojej stronie.