POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .VG? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .VG

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.VG
79.00 zł
99.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .VG - podstawowe informacje

Domena .VG jest domeną narodową przypisaną do Brytyjskich Wysp Dziewiczych. To brytyjskie terytoriom zamorskie znajdujące się w basenie Morza Karaibskiego. Domeną .VG posługują się mieszkańcy 11 spośród 36 wysp tworzących tę brytyjską kolonię. Pozostałe wyspy są niezamieszkane.

Rejestracja domeny .VG jest otwarta dla wszystkich. Dzięki temu końcówka .VG jest wykorzystywana jako adres dla witryn poświęconych grom komputerowym. Jest to spowodowane podobieństwem końcówki do skrótu oznaczającego gry wideo (video games).

JAK WYKORZYSTAĆ DOMENY .VG?

Do promocji usług na terenie Brytyjskich Wysp Dziewiczych, w tym wycieczki, wczasy, pakiety wakacyjne,

Do promocji stron poświęconych grom komputerowym, skierowanych do odbiorców anglojęzycznych,

Dla blogerów, vlogerów, właścicieli forum poświęconych tematykom gier.

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.BIZ Więcej
.HOLIDAY Więcej
.PL Więcej
.XYZ Więcej
.ONLINE Więcej
.DOWNLOAD Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Abonentami nazwy w domenie .VG mogą być osoby fizyczne, firmy i organizacje. Główny rejestr nie wprowadził restrykcji w tym zakresie.

Aby zarejestrować domenę .VG nie trzeba być obywatelem Brytyjskich Wysp Dziewiczych.

Rejestr domeny .VG został utworzony w 1997 r. Większość abonentów nazw w tej domenie mieszka poza Wyspami.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Poznaj opinie naszych klientów

Z ogromnym zadowoleniem od lat współpracujemy z Kei.pl, dzięki któremu możemy skutecznie i szybko docierać z najważniejszymi informacjami do mieszkańców Krakowa i regionu. Cenię sobie współpracę z Kei.pl, m.in. za stałe i szybkie wsparcie, świetny kontakt, elastyczność i indywidualne podejście do Klienta.
Michał Rodak
Michał Rodak
Prezes Zarządu
LoveKraków.pl
Podobnie, jak to ma miejsce w przypadku naszych samochodów, również bezpieczeństwo elektronicznych danych jest dla nas priorytetem. Dlatego przy wyborze Partnera biznesowego kierowaliśmy się tymi wartościami. Jako kreator autorskich i nietypowych projektów jesteśmy jednocześnie wymagającym Klientem, stąd indywidualne podejście, jak również wsparcie w codziennej działalności jakie otrzymujemy z KEI pozwala nam działać bez obaw o dane. Możemy dlatego polecić zespół KEI, jako rzetelnego partnera w biznesie.
Zbigniew Karcz
Zbigniew Karcz
Assistant Manager
Dział Marketing / IT
Subaru Import Polska sp. z o.o.
Z firmą Kei.pl współpracujemy już kilka lat. Codziennie ich usługi dopasowane do naszych potrzeb wpierają nasze działania i pomagają się rozwijać. Nasze zadowolenie jest najlepszą rekomendacją.
Anna Zbela
Anna Zbela
CEO
Fundacja Inicjatyw Gospodarczych, Analitycznych i Technologicznych

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Więcej o zasadach rejestracji domeny .VG  

Co warto wiedzieć rejestrując domenę .VG?

Domena .VG to domena z grupy zagranicznych, przypisana Brytyjskim Wyspom Dziewiczym. Często spotyka się ją jako skrót od video games. Stąd jej zastosowanie dla portali o tematyce gier komputerowych, przez blogerów, vlogerów piszących o grach, dla sklepów internetowych oferujących gru komputerowe i sprzęt do gier.

Kogo może zainteresować domena .VG?

Domena .VG ma podwójne zastosowanie. Z jednej strony dedykowana Brytyjskim Wyspom Dziewiczym stosowana jest przez firmy tyrustyczne oferujace wycieczki do tego kraju. Z drugiej strony jako skrót od video games stosowana jest jako adres www stron powiązanych z tematyką gier komputerowych.