POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .VG? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .VG

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.VG
79.00 zł
99.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .VG - podstawowe informacje

Domena .VG jest domeną narodową przypisaną do Brytyjskich Wysp Dziewiczych. To brytyjskie terytoriom zamorskie znajdujące się w basenie Morza Karaibskiego. Domeną .VG posługują się mieszkańcy 11 spośród 36 wysp tworzących tę brytyjską kolonię. Pozostałe wyspy są niezamieszkane.

Rejestracja domeny .VG jest otwarta dla wszystkich. Dzięki temu końcówka .VG jest wykorzystywana jako adres dla witryn poświęconych grom komputerowym. Jest to spowodowane podobieństwem końcówki do skrótu oznaczającego gry wideo (video games).

JAK WYKORZYSTAĆ DOMENY .VG?

Do promocji usług na terenie Brytyjskich Wysp Dziewiczych, w tym wycieczki, wczasy, pakiety wakacyjne,

Do promocji stron poświęconych grom komputerowym, skierowanych do odbiorców anglojęzycznych,

Dla blogerów, vlogerów, właścicieli forum poświęconych tematykom gier.

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.BIZ Więcej
.HOLIDAY Więcej
.PL Więcej
.XYZ Więcej
.ONLINE Więcej
.DOWNLOAD Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Abonentami nazwy w domenie .VG mogą być osoby fizyczne, firmy i organizacje. Główny rejestr nie wprowadził restrykcji w tym zakresie.

Aby zarejestrować domenę .VG nie trzeba być obywatelem Brytyjskich Wysp Dziewiczych.

Rejestr domeny .VG został utworzony w 1997 r. Większość abonentów nazw w tej domenie mieszka poza Wyspami.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą
ZAUFALI NAM

radio-merkury
zachęta
wojas
polarsport.pl
freshmail
tedx-krakow
coccodrillo
balladine
kotlet.tv
comperia

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Poznaj opinie naszych klientów

Z ogromnym zadowoleniem od lat współpracujemy z Kei.pl, dzięki któremu możemy skutecznie i szybko docierać z najważniejszymi informacjami do mieszkańców Krakowa i regionu. Cenię sobie współpracę z Kei.pl, m.in. za stałe i szybkie wsparcie, świetny kontakt, elastyczność i indywidualne podejście do Klienta.
Michał Rodak
LoveKraków.pl
Bardzo cenimy Kei.pl za elastyczność w dopasowaniu oferty do potrzeb tak dużego serwisu jak Kotlet TV. Współpracujemy od lat i obsługa klienta zawsze stoi na najwyższym poziomie.
Paulina Stępień
Kotlet.tv
Zdecydowaliśmy się powierzyć naszą infrastrukturę Kei.pl przede wszystkim ze względu na dobrą opinię o ich usługach i świetną komunikację już na etapie negocjacji. Z perspektywy czasu możemy potwierdzić – to był trafny wybór.
Karol Wilczko
Comperia.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Więcej o zasadach rejestracji domeny .VG  

Co warto wiedzieć rejestrując domenę .VG?

Domena .VG to domena z grupy zagranicznych, przypisana Brytyjskim Wyspom Dziewiczym. Często spotyka się ją jako skrót od video games. Stąd jej zastosowanie dla portali o tematyce gier komputerowych, przez blogerów, vlogerów piszących o grach, dla sklepów internetowych oferujących gru komputerowe i sprzęt do gier.

Kogo może zainteresować domena .VG?

Domena .VG ma podwójne zastosowanie. Z jednej strony dedykowana Brytyjskim Wyspom Dziewiczym stosowana jest przez firmy tyrustyczne oferujace wycieczki do tego kraju. Z drugiej strony jako skrót od video games stosowana jest jako adres www stron powiązanych z tematyką gier komputerowych.