POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .WEBSITE? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .WEBSITE

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.WEBSITE
109.00 zł
129.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .WEBSITE - podstawowe informacje

Domena .WEBSITE należy do grupy nowych domen i może być szeroko interpretowana. Jest dobrym wyborem dla wszystkich działalności związanych z szeroko pojętym e-biznesem. Dzięki tematycznej końcówce adres w tym rozszerzeniu osiąga nawet dwukrotnie większą klikalność, co zostało udowodnione w raporcie Verisign. Adresy WWW zawierające słowa kluczowe są bowiem częściej klikane przez użytkowników.

DLA KOGO DOMENA .WEBSITE?

Końcówka nadaje się dla:

firm hostingowych,

agencji reklamowych,

programistów, webdeveloperów,

blogerów i vlogerów,

wszystkich osób zajmujących się tematem stron www.

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.COM.PL Więcej
.NET Więcej
.BIZ Więcej
.AGENCY Więcej
.CLICK Więcej
.ONLINE Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Pamiętaj, aby nazwa domeny była zrozumiała dla odbiorców.

Pamiętaj, aby adres WWW był krótki i prosty do zapamiętania, dzięki czemu każdy odnajdzie Twoją stronę.

Jeśli tworzysz markę międzynarodową, zarejestruj różne domeny narodowe i globalne z jej nazwą, aby zapewnić sobie unikalność na rynku.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą
ZAUFALI NAM

radio-merkury
zachęta
wojas
polarsport.pl
freshmail
tedx-krakow
coccodrillo
balladine
kotlet.tv
comperia

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Referencje

Bardzo cenimy Kei.pl za elastyczność w dopasowaniu oferty do potrzeb tak dużego serwisu jak Kotlet TV. Współpracujemy od lat i obsługa klienta zawsze stoi na najwyższym poziomie.
Paulina Stępień
Kotlet.tv
kotlet.tv
Naszych Partnerów dobieramy starannie, dlatego korzystamy z serwerów dedykowanych Kei.pl już od dłuższego czasu. Polecamy ich wszystkim tym, dla których najważniejsza jest niezawodność i stabilność działania usług.
Caritas Polska
Administrator stron internetowych Caritas Polska
Caritas

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Więcej o zasadach rejestracji domeny .WEBSITE  

O czym powinno się wiedzieć wybierając domenę .WEBSITE?

Domena .WEBSITE to końcówka należąca do grupy nowych domen, które wyróżniają stronę www spośród konkurencji. Jeśli jesteś blogerem/vlogerem albo szukasz nowoczesnego adresu www to adres z końcówką .WEBSITE na pewno wyróżni Twoją stronę w wynikach wyszukiwarki. 

Dlaczego warto zarejestrować domenę .WEBSITE?

Adres z końcówką .WEBSITE daje wiele możliwości. Możesz go zastosować jako głowny adres witryny a także do dodatkowych akcji marketingowych. Świetnie sprawdzi się do kampanii promocyjno-reklamowej Twojej marki bądź do stworzenia dodatkowej platformy promującej Twoje usługi: blog, poradnik, strona z filmami lub tutorialami. Domena .WEBSITE jest idealna dla blogerów szukających kreatywnego adresu WWW.